za 08:45 - race 1 - [031] DCl

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROProteus 901:53,3(3)03:47,8(1)05:45,2(1)07:41,5(1)
Tanya Spee 01:53,301:54,501:57,401:56,332,3 spm
2.ASOAsopos 801:54,4(4)03:53,4(5)05:52,7(5)07:48,8(2)+7,3
Inge Booister 01:54,401:59,001:59,301:56,131,3 spm
3.PHOPhocas 901:54,5(5)03:51,0(4)05:49,2(2)07:49,4(3)+7,9
Kirsten Peters 01:54,501:56,501:58,202:00,230,8 spm
4.PELPelargos 501:52,2(1)03:50,3(3)05:49,4(4)07:50,2(4)+8,7
Ysabelle Roelofs 01:52,201:58,101:59,102:00,827,2 spm
5.ORCOrca 201:53,1(2)03:50,0(2)05:49,3(3)07:50,5(5)+9,0
Hilde Bekkers 01:53,101:56,901:59,302:01,130,0 spm
6.PROProteus 301:57,1(22)03:55,7(13)05:57,6(15)07:52,5(6)+11,0
Hanna Sickler 01:57,101:58,602:01,901:55,029,2 spm
7.ASOAsopos 1201:55,0(8)03:54,2(8)05:55,1(8)07:52,8(7)+11,3
Anniek van Boekel 01:55,001:59,202:00,901:57,833,2 spm
8.SKASkadi 101:56,4(15)03:55,9(14)05:55,6(10)07:53,1(8)+11,6
Anne Tolsma 01:56,401:59,501:59,701:57,529,2 spm
9.PHOPhocas 1001:57,9(26)03:57,6(21)05:57,3(13)07:54,2(9)+12,7
Merle van Geldorp 01:57,901:59,701:59,701:56,832,0 spm
10.PROProteus 401:56,0(13)03:54,5(9)05:54,2(7)07:54,6(10)+13,1
José Dijkshoorn 01:56,001:58,501:59,702:00,428,5 spm
11.NJONjord 1001:57,3(23)03:57,2(18)05:57,3(13)07:55,1(11)+13,6
Merel Adolfsen 01:57,301:59,902:00,101:57,731,5 spm
12.DDSDDS 201:55,5(9)03:55,2(11)05:56,4(11)07:55,5(12)+14,0
Philine Goldbohm 01:55,501:59,702:01,201:59,032,5 spm
13.NJONjord 401:55,8(11)03:54,0(7)05:52,9(6)07:56,5(13)+15,0
Veerle Roukens 01:55,801:58,201:58,902:03,531,0 spm
14.NERNereus 901:57,0(19)03:56,7(16)05:57,2(12)07:56,7(14)+15,2
Pien de Ruiter 01:57,001:59,702:00,501:59,431,5 spm
15.NJONjord 101:59,0(33)03:59,6(27)06:00,6(23)07:58,2(15)+16,7
Jip de Groot 01:59,002:00,602:01,001:57,732,3 spm
16.SKASkadi 601:54,5(5)03:53,6(6)05:55,5(9)07:58,5(16)+17,0
Lisa Boltje 01:54,501:59,102:01,902:03,130,7 spm
16.NJONjord 501:58,7(32)03:59,8(29)06:00,7(24)07:58,5(16)+17,0
Sabiene de Klein 01:58,702:01,102:00,901:57,831,2 spm
18.EUREuros01:56,8(18)03:57,5(20)05:59,7(20)07:58,7(18)+17,2
Naomi Hulst 01:56,802:00,702:02,201:58,931,0 spm
18.NJONjord 201:58,6(29)03:58,8(25)05:59,8(21)07:58,7(18)+17,2
Irene Mulder 01:58,602:00,202:01,001:58,930,2 spm
20.SKASkadi 401:57,6(24)03:57,4(19)05:57,6(15)07:59,6(20)+18,1
Iris van Willegen 01:57,601:59,802:00,202:01,930,7 spm
21.PROProteus 501:59,9(36)03:59,6(27)06:00,0(22)08:00,9(21)+19,4
Susan Potters 01:59,901:59,702:00,402:01,031,0 spm
22.ASOAsopos 901:54,8(7)03:54,6(10)05:59,3(18)08:01,1(22)+19,6
Frederike Mooij 01:54,801:59,802:04,702:01,733,2 spm
23.NERNereus 401:56,4(15)03:58,2(23)05:59,5(19)08:01,6(23)+20,1
Hanne Riekerk 01:56,402:01,802:01,302:02,131,0 spm
24.PROProteus 601:58,6(29)03:59,5(26)06:01,2(26)08:01,9(24)+20,4
Max Rijnhart 01:58,602:00,902:01,702:00,729,7 spm
25.ASOAsopos 1101:56,0(13)03:55,5(12)05:58,1(17)08:03,8(25)+22,3
Fleur Kleene 01:56,001:59,502:02,602:05,732,7 spm
26.NERNereus 801:55,5(9)03:58,3(24)06:01,8(27)08:03,9(26)+22,4
Marleen van der Wel 01:55,502:02,802:03,502:02,134,0 spm
27.NERNereus 1001:56,6(17)03:57,9(22)06:01,9(28)08:05,7(27)+24,2
Isabelle Mansour 01:56,602:01,302:04,002:03,832,5 spm
28.NJONjord 702:01,4(42)04:04,0(37)06:06,5(34)08:06,0(28)+24,5
Pauline Busch 02:01,402:02,602:02,501:59,530,5 spm
29.ASOAsopos 401:59,5(35)04:00,3(31)06:05,0(30)08:06,2(29)+24,7
Iris Baas 01:59,502:00,802:04,702:01,235,7 spm
30.NERNereus 702:00,3(37)04:02,5(34)06:05,2(31)08:07,4(30)+25,9
Lois Martin 02:00,302:02,202:02,702:02,331,5 spm
31.PELPelargos 101:58,3(28)04:02,1(33)06:05,5(32)08:09,0(31)+27,5
Emilie Corbeth 01:58,302:03,802:03,402:03,427,2 spm
32.ASOAsopos 302:00,4(38)04:02,5(34)06:06,3(33)08:09,8(32)+28,3
Bibian Been 02:00,402:02,102:03,802:03,533,0 spm
33.PROProteus 702:01,7(47)04:04,6(39)06:07,4(37)08:10,0(33)+28,5
Mieke van der Mispel 02:01,702:02,902:02,802:02,730,0 spm
33.ORCOrca 301:57,0(19)03:56,8(17)06:01,1(25)08:10,0(33)+28,5
Julia Brink 01:57,001:59,802:04,302:08,928,7 spm
35.PROProteus 201:59,4(34)04:02,6(36)06:07,0(35)08:11,1(35)+29,6
Amber van Groenestijn 01:59,402:03,202:04,402:04,030,0 spm
36.NERNereus 102:01,9(50)04:05,3(41)06:09,3(39)08:11,2(36)+29,7
Bente Langendijk 02:01,902:03,402:04,002:02,030,2 spm
37.PELPelargos 202:01,7(47)04:04,7(40)06:08,2(38)08:11,8(37)+30,3
Lisa Janssen 02:01,702:03,002:03,502:03,529,0 spm
38.NJONjord 602:01,5(45)04:05,8(42)06:10,9(41)08:14,0(38)+32,5
Dielke Giesbers 02:01,502:04,302:05,102:03,234,0 spm
39.ASOAsopos 101:55,8(11)03:56,0(15)06:04,8(29)08:15,8(39)+34,3
Ilse La Brijn 01:55,802:00,200:00,002:11,031,2 spm
40.PELPelargos 701:57,0(19)04:00,2(30)06:07,3(36)08:17,2(40)+35,7
Stella Naziris 01:57,002:03,202:07,102:09,929,7 spm
40.PELPelargos 602:01,7(47)04:06,9(45)06:12,2(43)08:17,2(40)+35,7
Mirna Gelok 02:01,702:05,202:05,302:04,928,2 spm
42.SKASkadi 202:01,5(45)04:05,9(43)06:11,4(42)08:17,8(42)+36,3
Dagmar Dousma 02:01,502:04,402:05,502:06,332,7 spm
43.PELPelargos 1002:02,7(51)04:08,7(49)06:14,7(44)08:19,7(43)+38,2
Judith de Winter 02:02,702:06,002:06,002:04,928,2 spm
44.NJONjord 802:04,1(54)04:11,2(53)06:17,6(49)08:20,1(44)+38,6
Jaimie Smits 02:04,102:07,102:06,402:02,632,2 spm
45.AGOAgon 201:57,8(25)04:00,5(32)06:10,1(40)08:21,3(45)+39,8
Daphne Schoenmakers 01:57,802:02,702:09,602:11,231,3 spm
46.ASOAsopos 1001:58,2(27)04:04,3(38)06:15,4(46)08:21,9(46)+40,4
Florence Labrie 01:58,202:06,102:11,102:06,633,7 spm
47.NJONjord 902:03,8(53)04:09,5(51)06:17,2(48)08:22,2(47)+40,7
Aline van Rijswijk 02:03,802:05,702:07,702:04,930,0 spm
48.DDSDDS 302:01,4(42)04:07,7(47)06:16,8(47)08:23,1(48)+41,6
Margot van Leeuwen 02:01,402:06,302:09,102:06,328,0 spm
49.AGOAgon 102:01,3(41)04:06,3(44)06:15,2(45)08:24,4(49)+42,9
Imke Lansky 02:01,302:05,002:08,900:00,028,7 spm
50.PELPelargos 802:00,6(39)04:08,2(48)06:18,2(50)08:26,6(50)+45,1
Dianne IJdo 02:00,602:07,602:10,002:08,530,0 spm
51.PELPelargos 402:04,4(55)04:11,6(54)06:19,3(52)08:28,3(51)+46,8
Wies Soethoudt 02:04,402:07,202:07,702:09,127,0 spm
52.ASOAsopos 202:03,7(52)04:13,3(55)06:23,0(55)08:28,9(52)+47,4
Jitske van Ede 02:03,702:09,600:00,002:06,029,2 spm
53.ASOAsopos 701:58,6(29)04:07,3(46)06:18,7(51)08:29,2(53)+47,7
Lieke Timmer 01:58,600:00,002:11,402:10,427,5 spm
54.AGOAgon 302:00,8(40)04:10,0(52)06:19,5(53)08:29,6(54)+48,1
Elphire de Roo 02:00,800:00,002:09,502:10,131,5 spm
55.ASOAsopos 502:01,4(42)04:09,4(50)06:21,9(54)08:34,7(55)+53,2
Sophie Verheijen 02:01,402:08,002:12,502:12,829,7 spm
56.PROProteus 802:07,4(57)04:17,0(56)06:28,7(56)08:37,7(56)+56,2
Suzet Giltay 02:07,402:09,602:11,702:09,131,2 spm
57.ORCOrca 102:06,8(56)04:23,0(57)06:42,4(57)08:58,4(57)+1:16,9
Nicole van Rooij 02:06,802:16,202:19,402:16,025,0 spm