DG

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.NERNereus 101:42,8(2)03:27,6(2)05:12,6(1)06:56,9(1)
Fréderique de Vlam 01:44,801:45,001:44,233.5 spm
2.NERNereus 201:45,3(8)03:30,4(4)05:15,6(3)06:59,3(2)+2,4
Kim Janssen 01:45,101:45,201:43,734.7 spm
3.RICRIC01:42,0(1)03:26,9(1)05:13,1(2)07:02,1(3)+5,2
Emma Boswinkel 01:44,901:46,201:49,130.7 spm
4.ORCOrca 101:45,4(9)03:31,6(7)05:17,4(6)07:02,9(4)+6,0
Danielle Bruel 01:46,201:45,801:45,534.2 spm
5.LAGLaga 101:45,2(6)03:31,4(5)05:17,0(5)07:05,2(5)+8,3
Laura van Veen 01:46,201:45,601:48,234.3 spm
6.AEGAegir 201:45,7(10)03:33,1(10)05:20,0(8)07:05,9(6)+9,0
Ilse Kolkman 01:47,401:46,901:45,934.5 spm
7.HUNHunze01:43,1(3)03:28,1(3)05:16,6(4)07:07,4(7)+10,5
Samini de Goeij 01:45,001:48,501:50,932.5 spm
8.AEGAegir 101:45,2(6)03:32,5(8)05:20,4(9)07:09,4(8)+12,5
Dorien Peters 01:47,301:47,901:49,035.5 spm
9.PROProteus 701:45,7(10)03:33,9(12)05:21,9(11)07:09,6(9)+12,7
Ingmar Visser 01:48,201:48,001:47,732.2 spm
10.SKOSkøll 501:43,9(5)03:31,4(5)05:18,6(7)07:09,8(10)+12,9
Ashley Rijst 01:47,501:47,201:51,235.0 spm
11.ORCOrca 401:46,9(20)03:34,5(15)05:22,3(13)07:10,8(11)+13,9
Lisanne van der Lelij 01:47,601:47,801:48,533.5 spm
12.SKOSkøll 301:45,8(12)03:35,1(17)05:23,7(16)07:10,9(12)+14,0
Géraldine van Veen 01:49,301:48,601:47,235.7 spm
13.NERNereus 301:46,8(19)03:34,5(15)05:22,1(12)07:11,6(13)+14,7
Anne-Eva Petersen 01:47,701:47,601:49,537.0 spm
13.NERNereus 701:47,7(24)03:35,8(20)05:24,0(17)07:11,6(13)+14,7
Lisa Goossens 01:48,101:48,201:47,532.0 spm
15.SKASkadi 401:46,4(16)03:33,6(11)05:21,5(10)07:11,7(15)+14,8
Nina Loos 01:47,201:47,901:50,235.0 spm
16.ORCOrca 701:46,3(15)03:34,3(14)05:23,0(15)07:12,2(16)+15,3
Wia Ruiter 01:48,001:48,701:49,232.8 spm
17.NERNereus 401:46,1(14)03:35,2(18)05:24,0(17)07:12,8(17)+15,9
Hijleke Nauta 01:49,101:48,801:48,836.7 spm
18.PROProteus 601:46,5(17)03:34,1(13)05:22,5(14)07:13,5(18)+16,6
Veerle Koot 01:47,601:48,401:50,938.5 spm
19.AEGAegir 301:46,9(20)03:35,8(20)05:25,6(20)07:13,6(19)+16,7
Juliette van Beek 01:48,901:49,801:48,132.7 spm
20.NJONjord 401:45,8(12)03:35,2(18)05:24,9(19)07:14,0(20)+17,1
Margot Leeuwenburgh 01:49,401:49,701:49,034.5 spm
21.ASOAsopos 101:46,6(18)03:35,9(22)05:26,5(22)07:15,7(21)+18,8
Fenna van Rossum 01:49,301:50,601:49,333.7 spm
22.PROProteus 401:47,0(22)03:36,6(23)05:27,8(25)07:15,9(22)+19,0
Renee van Zanten 01:49,601:51,201:48,133.2 spm
23.SKASkadi 201:49,4(42)03:39,3(35)05:29,1(29)07:17,7(23)+20,8
Maaike Weersma 01:49,901:49,801:48,634.5 spm
24.TRITriton 201:49,9(47)03:40,5(44)05:30,8(39)07:18,3(24)+21,4
Sabien van Vliet 01:50,601:50,301:47,432.3 spm
25.LAGLaga 201:47,9(26)03:37,4(26)05:27,5(24)07:18,4(25)+21,5
Lisanne Buis 01:49,501:50,101:50,934.0 spm
26.SKOSkøll 601:48,7(33)03:38,1(27)05:28,0(26)07:18,7(26)+21,8
Lia Witteveen 01:49,401:49,901:50,733.5 spm
27.OKEOkeanos 101:43,7(4)03:32,6(9)05:26,5(22)07:19,2(27)+22,3
Jonna Otten 01:48,901:53,901:52,831.4 spm
28.THEThêta 401:49,2(39)03:39,5(37)05:29,2(30)07:19,5(28)+22,6
Lisa van Heyningen 01:50,301:49,701:50,434.5 spm
29.TRITriton 401:50,0(48)03:41,3(47)05:33,2(44)07:19,7(29)+22,8
Willemijn van Olderen 01:51,301:51,901:46,632.7 spm
30.EUREuros 201:49,3(41)03:39,7(38)05:29,5(32)07:20,0(30)+23,1
Mayke Doorn 01:50,401:49,801:50,635.5 spm
31.NERNereus 601:48,5(30)03:38,5(30)05:28,8(28)07:20,3(31)+23,4
Floor Davids 01:50,001:50,301:51,633.5 spm
32.LAGLaga 301:47,8(25)03:36,6(23)05:25,8(21)07:20,4(32)+23,5
Quirine de Zeeuw 01:48,801:49,201:54,636.2 spm
33.PROProteus 801:48,5(30)03:39,4(36)05:30,3(34)07:20,5(33)+23,6
Kitty de Smit 01:50,901:50,901:50,233.0 spm
34.ORCOrca 201:47,9(26)03:36,9(25)05:29,4(31)07:21,2(34)+24,3
Maria Mojet 01:49,001:52,501:51,931.0 spm
35.EUREuros 301:49,1(38)03:40,2(42)05:31,3(41)07:21,4(35)+24,5
Evi Nijhof 01:51,101:51,101:50,133.7 spm
36.ORCOrca 501:50,5(54)03:41,1(46)05:32,4(43)07:21,9(36)+25,0
Pien Barnas 01:50,601:51,301:49,634.2 spm
37.TRITriton 501:47,6(23)03:39,1(33)05:30,7(37)07:22,3(37)+25,4
Maartje Schrauwen 01:51,501:51,601:51,731.7 spm
37.OKEOkeanos 201:48,7(33)03:38,7(31)05:30,5(36)07:22,3(37)+25,4
Anne Vrieler 01:50,001:51,801:51,734.5 spm
39.SKASkadi 501:50,1(49)03:40,2(42)05:30,8(39)07:23,1(39)+26,2
Bo Zweedijk 01:50,101:50,601:52,335.2 spm
40.TRITriton 101:48,7(33)03:38,7(31)05:30,3(34)07:23,3(40)+26,4
Florentine Timmenga 01:50,001:51,601:52,932.5 spm
41.LAGLaga 601:50,1(49)03:41,7(49)05:34,2(47)07:23,8(41)+26,9
Sylke van der Kleij 01:51,601:52,501:49,633.7 spm
42.TRITriton 301:48,9(37)03:40,0(40)05:32,0(42)07:24,5(42)+27,6
Tessa van Veen 01:51,101:52,001:52,530.7 spm
43.OKEOkeanos 501:48,8(36)03:39,2(34)05:30,7(37)07:24,8(43)+27,9
Anneke van den Brink 01:50,401:51,501:54,132.0 spm
44.ASOAsopos 301:49,6(44)03:41,0(45)05:33,2(44)07:25,6(44)+28,7
Anouk Bonke 01:51,401:52,201:52,431.2 spm
45.LAGLaga 501:49,4(42)03:42,5(52)05:35,5(49)07:25,7(45)+28,8
Mela Sagasser 01:53,101:53,001:50,234.2 spm
46.ASOAsopos 201:48,1(29)03:39,8(39)05:35,7(50)07:26,9(46)+30,0
Laura Lems 01:51,701:55,901:51,233.5 spm
47.LAGLaga 401:47,9(26)03:38,3(28)05:28,7(27)07:27,6(47)+30,7
Maartje Duzijn 01:50,401:50,401:58,934.2 spm
48.OKEOkeanos 301:49,6(44)03:41,3(47)05:35,8(51)07:27,9(48)+31,0
Sarah Grijns 01:51,701:54,501:52,033.0 spm
49.NERNereus 801:48,5(30)03:38,4(29)05:29,9(33)07:28,1(49)+31,2
Dani Oldenmenger 01:49,901:51,501:58,133.7 spm
50.ASOAsopos 401:52,6(67)03:45,8(60)05:38,1(57)07:28,2(50)+31,3
Nenya Jochemsen 01:53,201:52,301:50,133.0 spm
51.NERNereus 901:50,6(55)03:42,7(53)05:35,3(48)07:28,4(51)+31,5
Inte Koopman 01:52,101:52,601:53,133.5 spm
52.ARGArgo01:49,6(44)03:40,1(41)05:33,4(46)07:28,7(52)+31,8
Maaike van Overstraten Kruijsse 01:50,501:53,301:55,333.0 spm
53.PHOPhocas01:50,8(56)03:43,4(55)05:38,1(57)07:29,4(53)+32,5
Sera Weevers 01:52,601:54,701:51,334.0 spm
54.NJONjord 101:51,5(57)03:44,6(56)05:37,7(55)07:30,4(54)+33,5
Laurie Warmerdam 01:53,101:53,101:52,733.7 spm
55.OKEOkeanos 401:52,4(65)03:46,4(62)05:39,9(60)07:31,1(55)+34,2
Sarah Tabak 01:54,001:53,501:51,232.7 spm
55.LAGLaga 701:50,3(52)03:42,2(50)05:36,1(52)07:31,1(55)+34,2
Charlotte Ivanyi 01:51,901:53,901:55,033.0 spm
55.ORCOrca 601:51,7(60)03:44,7(57)05:37,9(56)07:31,1(55)+34,2
Emma Verkaaik 01:53,001:53,201:53,233.7 spm
58.THEThêta 701:52,5(66)03:46,5(63)05:40,0(61)07:31,4(58)+34,5
Henriëtte Eijking 01:54,001:53,501:51,334.0 spm
59.ASOAsopos 501:52,2(64)03:45,0(58)05:39,3(59)07:33,5(59)+36,6
Meike van Kootwijk 01:52,801:54,301:54,232.8 spm
59.PROProteus 901:49,2(39)03:42,2(50)05:37,5(53)07:33,5(59)+36,6
Xiao Xu Zheng 01:53,001:55,301:56,033.0 spm
61.LAGLaga 801:50,2(51)03:45,6(59)05:42,1(63)07:34,6(61)+37,7
Anna van Rossem 01:55,401:56,501:52,630.5 spm
62.TRITriton 701:52,1(63)03:45,8(60)05:40,4(62)07:35,8(62)+38,9
Rianne Prins 01:53,701:54,601:55,532.5 spm
63.SKOSkøll 401:55,1(79)03:51,1(75)05:46,3(71)07:36,1(63)+39,2
Marthe Schöpping 01:56,001:55,201:49,933.2 spm
64.SKASkadi 301:53,7(73)03:48,6(68)05:43,1(67)07:36,2(64)+39,3
Sanne Verheul 01:54,901:54,501:53,132.5 spm
65.NJONjord 301:53,5(71)03:48,8(69)05:43,8(68)07:36,5(65)+39,6
Anne-Roos Kersbergen 01:55,301:55,001:52,732.7 spm
66.ORCOrca 801:50,4(53)03:42,9(54)05:37,6(54)07:36,7(66)+39,8
Tami de Lange 01:52,501:54,701:59,030.5 spm
67.PROProteus 501:53,2(70)03:49,7(71)05:45,5(69)07:38,0(67)+41,1
Marleen van Soest 01:56,501:55,801:52,634.2 spm
68.THEThêta 601:52,7(69)03:47,5(66)05:42,5(64)07:38,7(68)+41,8
Carijn Mulder 01:54,801:55,001:56,233.0 spm
69.SAUSaurus01:51,6(59)03:46,6(64)05:43,0(66)07:40,0(69)+43,1
Anke Gielen 01:55,001:56,401:56,931.5 spm
70.ASOAsopos 801:52,6(67)03:47,2(65)05:42,7(65)07:40,2(70)+43,3
Sanne Dijkstra 01:54,601:55,501:57,629.8 spm
71.SKOSkøll 701:53,6(72)03:50,3(73)05:46,9(72)07:40,4(71)+43,5
Marjolein Gevers 01:56,701:56,601:53,631.0 spm
72.THEThêta 301:52,0(61)03:49,6(70)05:46,2(70)07:41,6(72)+44,7
Isabelle Linders 01:57,601:56,601:55,535.7 spm
73.OKEOkeanos 601:54,6(77)03:50,7(74)05:47,5(73)07:42,6(73)+45,7
Megan Korthagen 01:56,101:56,801:55,131.5 spm
74.ASOAsopos 601:55,1(79)03:51,1(75)05:47,9(74)07:44,0(74)+47,1
Bianca Schoneveld 01:56,001:56,801:56,231.2 spm
75.ASOAsopos 701:54,0(75)03:51,3(77)05:48,6(76)07:46,0(75)+49,1
Fleur Hiensch 01:57,301:57,301:57,429.7 spm
76.ZWOZwolsche01:52,0(61)03:49,8(72)05:49,2(77)07:46,1(76)+49,2
Laura Oosterbroek 01:57,801:59,401:56,932.5 spm
77.OKEOkeanos 701:51,5(57)03:48,5(67)05:48,3(75)07:46,8(77)+49,9
Renske Hasselerharm 01:57,001:59,801:58,531.8 spm
78.NJONjord 201:54,5(76)03:51,6(79)05:51,1(79)07:48,9(78)+52,0
Flora den Bieman 01:57,101:59,501:57,733.5 spm
79.PELPelargos01:55,1(79)03:51,9(80)05:49,4(78)07:50,2(79)+53,3
Carlijn Catharina Theodora de Rooij 01:56,801:57,502:00,932.0 spm
80.NERNereus 1201:53,9(74)03:51,3(77)05:52,2(80)07:51,3(80)+54,4
Pien van Leeuwen 01:57,402:00,901:59,132.4 spm
81.SKASkadi 601:57,3(84)03:55,2(84)05:53,1(82)07:51,4(81)+54,5
Honorine van den Broek Obrenan 01:57,901:57,901:58,333.7 spm
82.DUDDudok01:55,6(82)03:54,9(82)05:54,4(84)07:52,5(82)+55,6
Melissa Geldof 01:59,301:59,501:58,130.5 spm
83.SKASkadi 101:56,9(83)03:55,0(83)05:52,8(81)07:53,4(83)+56,5
Quirine Griep 01:58,101:57,802:00,633.0 spm
84.NERNereus 1101:54,7(78)03:53,3(81)05:53,1(82)07:57,3(84)+1:00,4
Amber LamorŽ 01:58,601:59,802:04,331.1 spm
85.THEThêta 102:01,0(85)04:04,9(85)06:09,7(85)08:12,2(85)+1:15,3
Emma van Amersfoorth 02:03,902:04,802:02,532.0 spm
86.THEThêta 202:03,1(86)04:08,3(86)06:13,2(86)08:14,3(86)+1:17,4
Femke Coops 02:05,202:04,902:01,134.2 spm