Fri, 2:50 PM - Race 18D - Yr 10 G 5 minutes

pos.codecrew
stroke
finishdifference
1.WYRWarrington Youth Rowing1337m(1)
Elle Kadir 1338m30.0 spm
2.TGTownley Grammar1298m(2)-39m
Stefanie Obuba 1298m28.0 spm
3.FRCFairlop Rowing Club1234m(3)-103m
Sophie Machin 1235m29.0 spm
4.TUAThe Ursuline Academy Ilford1221m(4)-116m
Christina Campbell 1222m33.0 spm
5.SYDSydenham High School1220m(5)-117m
Alice Dutton 1221m28.0 spm
6.ACSAlperton Community School1204m(6)-133m
Aliyah Anderson 1205m29.0 spm
7.HOUHounsdown School1176m(7)-161m
Rebecca Mitchell 1176m31.0 spm
8.HAHammersmith Academy1167m(8)-170m
Iona Thomson 1168m40.0 spm
8.HGSHighworth Grammar School for Girls1167m(8)-170m
Kiera Broadbank 1167m32.0 spm
10.NSNorwich School1135m(10)-202m
Anna Austin 1136m32.0 spm
11.BMABrampton Manor Academy1116m(11)-221m
Fedora Chukwuonu 1117m35.0 spm
12.MHSMore House School1106m(12)-231m
Elisha Rankin-Hart 1107m35.0 spm
13.RMGRainham Mark Grammar School1100m(13)-237m
Katie Rothery 1101m28.0 spm
14.TGTownley Grammar1088m(14)-249m
Lucy Cowderoy 1089m25.0 spm
15.CVCCambourne Village College1034m(15)-303m
Juliette Jacotez 1035m34.0 spm
16.CSGConnaught School for Girls993m(16)-344m
christine Ninn 993m37.0 spm
17.St Angela's Ursuline School985m(17)-352m
DENISE OMOREGIE 985m33.0 spm
18.CSGConnaught School for Girls967m(18)-370m
Sabrina Belhait 967m36.0 spm
19.CSGConnaught School for Girls959m(19)-378m
Fatima Sald 959m34.0 spm
20.TEWThe Ellen Wilkinson School for Girls950m(20)-387m
Zahra Youssef 950m33.0 spm
21.CSGConnaught School for Girls917m(21)-420m
Nimco Mahamed 917m36.0 spm
GSGraveney Schooldid not start
Lauren Leaver 
GSGraveney Schooldid not start
Estelle Byrne 
MHSMore House Schooldid not start
Paula Risco 
MGSMaidstone Grammar School for Girlsdid not start
Maia Hyland 
GHSGuildford High Schooldid not start
Pippa Szepietowski 
GHSGuildford High Schooldid not start
Lucy Brown 
KAAKensington Aldridge Academydid not start
Pamela Marijuan 
GHSGuildford High Schooldid not start
Jenna West 
NSNorwich Schooldid not start
Ruby McDowell