Fri, 11:20 AM - Race 6D - Yr 8 B 3 minutes

pos.codecrew
stroke
finishdifference
1.SBWSJ Beaumont Windsor841m(1)
Monte Wood 841m35.0 spm
2.WYRWarrington Youth Rowing826m(2)-15m
Tom Gilmore 826m37.0 spm
3.WAWalworth Academy801m(3)-40m
Jayden Davis 802m46.0 spm
4.GSBThe Green School for Boys790m(4)-51m
Jacob Cohen 790m39.0 spm
5.KEKings Ely780m(5)-61m
Robert Banwell 781m39.0 spm
6.BMABrampton Manor Academy779m(6)-62m
Ezekiel Sintim 780m41.0 spm
7.HCHarewood College776m(7)-65m
Ryan Holt 777m38.0 spm
8.HOUHounsdown School770m(8)-71m
Finn Weatherdon 771m39.0 spm
9.GSBThe Green School for Boys761m(9)-80m
Freddie Silverstone 761m33.0 spm
10.SGMStepney Green Mathematics and Computing College759m(10)-82m
Haider Ali 760m31.0 spm
11.RUTRutlish School757m(11)-84m
Ben Webb 758m40.0 spm
12.GSBThe Green School for Boys752m(12)-89m
Jazim Khan 752m36.0 spm
13.KSKingsford School750m(13)-91m
Christian Okungbowa 750m38.0 spm
14.GCSGunnersbury Catholic School748m(14)-93m
Kai Bennett 749m38.0 spm
14.KEKings Ely748m(14)-93m
Robin De Hann 749m34.0 spm
16.TWSThe Warren School747m(16)-94m
Ozzie Tasci 747m43.0 spm
17.SGSSt Georges School Windsor Castle743m(17)-98m
Rene Matute 744m36.0 spm
18.CVCCambourne Village College741m(18)-100m
Henry Skey 741m36.0 spm
19.HCHarewood College737m(19)-104m
Sam McMillan 738m32.0 spm
20.TLAThe Langley Academy732m(20)-109m
Subhan Mirza 732m34.0 spm
21.GSBThe Green School for Boys720m(21)-121m
Jensen Inocencio 721m39.0 spm
22.TJRThe John Roan718m(22)-123m
Leonardo Vecciarelli 719m32.0 spm
23.HSKHaverstock School695m(23)-146m
Dante Walker 696m32.0 spm
24.OPGOakwood Park Grammar School675m(24)-166m
Joshua Couchman 675m35.0 spm
25.TLAThe Langley Academy657m(25)-184m
Krishna Deepak 657m35.0 spm
26.St Mark's Catholic School641m(26)-200m
Kevin Rozario 642m33.0 spm
27.SALSalisbury Sea Cadets621m(27)-220m
Leon Docherty 621m32.0 spm
28.DGSDeptford Green School598m(28)-243m
Ola Ayinde 599m39.0 spm
FRCFairlop Rowing Clubdid not start
Kasim Manzoor 
LPSLangdon Park Schooldid not start
Bryan Koney