Sat, 10:48 - Race 113 - [004] JW 1x Heat 1

1st, 2nd, 3rd, non-last 4th, fastest last up to 24 crews => Q

lanecodecrew
stroke
number
[1]Isabella Ross[]
 Melbourne Girls Grammar
[2]NERJente Jongsma[*]
 Nereus
[3]AMSLiza Kooi[*]
 Amstel
[4]BEALisa du Croo de Jongh[]
 Beatrix 1
[5]HOOJuliette Potjer[]
 Hoop

Sat, 10:54 - Race 114 - [004] JW 1x Heat 2

1st, 2nd, 3rd, non-last 4th, fastest last up to 24 crews => Q

lanecodecrew
stroke
number
[1]MAAMarit Speerstra[]
 Maas
[2]LEYMerle Combé[*]
 Leythe
[3]WILLotta van Westreenen[*]
 Willem III 4
[4]DDSAnne Geurts[]
 DDS

Sat, 11:00 - Race 115 - [004] JW 1x Heat 3

1st, 2nd, 3rd, non-last 4th, fastest last up to 24 crews => Q

lanecodecrew
stroke
number
[1]NAUSacha Brous[]
 Nautilus
[2]HUNAnna Menke[*]
 Hunze
[3]SPALuna Kuiper[*]
 Spaarne 2
[4]DAVBritt Potman[]
 Daventria

Sat, 11:06 - Race 116 - [004] JW 1x Heat 4

1st, 2nd, 3rd, non-last 4th, fastest last up to 24 crews => Q

lanecodecrew
stroke
number
[1]VIKAnnelot ten Berg[]
 Viking
[2]SPATeuntje Mollee[*]
 Spaarne 3
[3]WILMinou Bouman[*]
 Willem III 2
[4]TROTessa Schokking[]
 Tromp 1

Sat, 11:12 - Race 117 - [004] JW 1x Heat 5

1st, 2nd, 3rd, non-last 4th, fastest last up to 24 crews => Q

lanecodecrew
stroke
number
[1]TROFloor van Ommeren[]
 Tromp 2
[2]WILLina Schwartz[*]
 Willem III 3
[3]WILMarieke Middag[*]
 Willem III 1
[4]NAASarah Rüger[]
 Naarden

Sat, 11:18 - Race 118 - [004] JW 1x Heat 6

1st, 2nd, 3rd, non-last 4th, fastest last up to 24 crews => Q

lanecodecrew
stroke
number
[1]Bárbara Barquinha[]
 Fluvial Portuense
[2]SPAAmély Carrière[*]
 Spaarne 1
[3]ALKDemi Straathof[*]
 Alkmaarsche R&ZV
[4]BEAKim Egelmeers[]
 Beatrix 2

Sat, 17:00 - Race 157 - [004] JW 1x Quarterfinal 1

1st, 2nd, 3rd => SAB, 4th, 2 fastest 5th => FC, other => FD

lanecodecrew
stroke
[1]Bárbara Barquinha
 Fluvial Portuense
[2]SPALuna Kuiper
 Spaarne 2
[3]AMSLiza Kooi
 Amstel
[4]WILLina Schwartz
 Willem III 3
[5]DDSAnne Geurts
 DDS
[6]VIKAnnelot ten Berg
 Viking

Sat, 17:06 - Race 158 - [004] JW 1x Quarterfinal 2

1st, 2nd, 3rd => SAB, 4th, 2 fastest 5th => FC, other => FD

lanecodecrew
stroke
[1]DAVBritt Potman
 Daventria
[2]BEALisa du Croo de Jongh
 Beatrix 1
[3]LEYMerle Combé
 Leythe
[4]SPAAmély Carrière
 Spaarne 1
[5]SPATeuntje Mollee
 Spaarne 3
[6]NAASarah Rüger
 Naarden

Sat, 17:12 - Race 159 - [004] JW 1x Quarterfinal 3

1st, 2nd, 3rd => SAB, 4th, 2 fastest 5th => FC, other => FD

lanecodecrew
stroke
[1]Isabella Ross
 Melbourne Girls Grammar
[2]WILMarieke Middag
 Willem III 1
[3]WILMinou Bouman
 Willem III 2
[4]NERJente Jongsma
 Nereus
[5]NAUSacha Brous
 Nautilus
[6]BEAKim Egelmeers
 Beatrix 2

Sat, 17:18 - Race 160 - [004] JW 1x Quarterfinal 4

1st, 2nd, 3rd => SAB, 4th, 2 fastest 5th => FC, other => FD

lanecodecrew
stroke
[1]TROFloor van Ommeren
 Tromp 2
[2]ALKDemi Straathof
 Alkmaarsche R&ZV
[3]WILLotta van Westreenen
 Willem III 4
[4]HUNAnna Menke
 Hunze
[5]TROTessa Schokking
 Tromp 1
[6]HOOJuliette Potjer
 Hoop

Sun, 10:24 - Race 208 - [004] JW 1x Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]ALKDemi Straathof
 Alkmaarsche R&ZV
[2]SPATeuntje Mollee
 Spaarne 3
[3]NERJente Jongsma
 Nereus
[4]WILLina Schwartz
 Willem III 3
[5]WILLotta van Westreenen
 Willem III 4
[6]AMSLiza Kooi
 Amstel

Sun, 10:30 - Race 209 - [004] JW 1x Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]LEYMerle Combé
 Leythe
[2]WILMinou Bouman
 Willem III 2
[3]SPAAmély Carrière
 Spaarne 1
[4]HUNAnna Menke
 Hunze
[5]SPALuna Kuiper
 Spaarne 2
[6]NAUSacha Brous
 Nautilus

Sun, 11:12 - Race 216 - [004] JW 1x Final D

lanecodecrew
stroke
[1]Bárbara Barquinha
 Fluvial Portuense
[2]Isabella Ross
 Melbourne Girls Grammar
[3]DDSAnne Geurts
 DDS
[4]BEAKim Egelmeers
 Beatrix 2
[5]HOOJuliette Potjer
 Hoop
[6]DAVBritt Potman
 Daventria

Sun, 11:18 - Race 217 - [004] JW 1x Final C

lanecodecrew
stroke
[1]TROFloor van Ommeren
 Tromp 2
[2]WILMarieke Middag
 Willem III 1
[3]TROTessa Schokking
 Tromp 1
[4]NAASarah Rüger
 Naarden
[5]VIKAnnelot ten Berg
 Viking
[6]BEALisa du Croo de Jongh
 Beatrix 1

Sun, 13:52 - Race 232 - [004] JW 1x Final B

lanecodecrew
stroke
[1]AMSLiza Kooi
 Amstel
[2]SPALuna Kuiper
 Spaarne 2
[3]SPATeuntje Mollee
 Spaarne 3
[4]LEYMerle Combé
 Leythe
[5]ALKDemi Straathof
 Alkmaarsche R&ZV
[6]NAUSacha Brous
 Nautilus

Sun, 14:22 - Race 233 - [004] JW 1x Final A

lanecodecrew
stroke
[1]WILMinou Bouman
 Willem III 2
[2]SPAAmély Carrière
 Spaarne 1
[3]HUNAnna Menke
 Hunze
[4]WILLotta van Westreenen
 Willem III 4
[5]WILLina Schwartz
 Willem III 3
[6]NERJente Jongsma
 Nereus