Saturday

25 June 2022

crew
stroke
eventracetimelane
THEThêta/Laga/NjordM 4-Heat 2Sat, 09:48[4]
Arno Mulder
LAGLagaLM 2xHeat 1Sat, 10:18[3]
Jurgen van der Hoorn
LAGLagaM 2xHeat 1Sat, 10:30[3]
Tristan Steegman
LAGLagaM 2xHeat 2Sat, 10:36[3]
Haig Eyskens
LAGLars LipmanM 1xHeat 1Sat, 11:36[1]
Laga 1
LAGDaan Vos de WaelM 1xHeat 3Sat, 11:48[4]
Laga 3
LAGMenno BezemaM 1xHeat 3Sat, 11:48[6]
Laga 2
LAGLagaLM 2-Final ASat, 13:18[4]
Willem Ooink
LAGLagaM 2-Final ASat, 13:24[3]
Jelle Marcar
THEThêta/Laga/NjordM 4-Final ASat, 14:37[2]
Arno Mulder
LAGLagaLM 2xFinal ASat, 15:07[2]
Jurgen van der Hoorn
LAGLagaM 2xFinal ASat, 15:15[4]
Tristan Steegman
LAGLagaM 2xFinal ASat, 15:15[6]
Haig Eyskens
ASOAsopos de Vliet/LagaM 8+Final ASat, 15:37[5]
Willem Ooink
THEThêta/Njord/Laga/NereusW 4xFinal ASat, 15:45[2]
Femke Paulis
LAGMenno BezemaM 1xRepechage 1Sat, 16:48[6]
Laga 2
LAGDaan Vos de WaelM 1xRepechage 2Sat, 16:54[1]
Laga 3
LAGLagaMFm 4+Final ASat, 17:48[5]
Jens Schout
LAGLagaLMFm 8+Final ASat, 17:54[3]
Krijn Vlaar
LAGLagaMFm 8+Final ASat, 18:06[6]
Aldo Pantano

Sunday

26 June 2022

crew
stroke
eventracetimelane
LAGDaan Vos de WaelM 1xSemifinal A/B 1Sun, 10:48[1]
Laga 3
LAGLars LipmanM 1xSemifinal A/B 2Sun, 10:54[5]
Laga 1
LAGMenno BezemaM 1xFinal CSun, 11:48[3]
Laga 2
LAGLagaBM 2xFinal ASun, 13:07[1]
Haig Eyskens
LAGLagaM 2-Final ASun, 13:22[2]
Jelle Marcar
LAGDaan Vos de WaelM 1xFinal BSun, 15:08[2]
Laga 3
LAGLars LipmanM 1xFinal ASun, 15:20[2]
Laga 1
LAGLaga/Gyas/Dudok van Heel/TritonLM 4xFinal ASun, 16:07[4]
Max Gompel
NJONjord/Thêta/Nereus/LagaW 4xFinal ASun, 16:15[3]
Lisa Bruijnincx
PROProteus-Eretes/Boreas/Rijnland/LagaM 4xFinal ASun, 16:22[1]
Lucas Veldmaat
LAGLagaM 4xFinal ASun, 16:22[2]
Haig Eyskens
PROProteus-Eretes/Skadi/Thêta/Okeanos/Laga/NjordW 8+Final ASun, 16:30[3]
Linn van Aanholt
LAGLagaMDev 4-Final ASun, 17:06[2]
Olivier Meyers
LAGLagaLWDev 2xFinal ASun, 17:12[6]
Maaike Spreeuw
LAGLaga 2LMDev 2xFinal ASun, 17:18[2]
Jules Bodegom
LAGLaga 1LMDev 2xFinal ASun, 17:18[4]
Wessel de Waard