Water events map
To view the Water event submissions on a map, visit https://rowingtracker.com/hocr/2020

[059] W U17 4702 meter

codecrew
stroke
TEXRCPriya Mishra
 Texas Rowing Center
TEXRCMarin Maycotte
 Texas Rowing Center
OARSVictoria Goldsmith
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
OARSSarah Davis
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
CBCElle Decatur
 Cascadilla Boat Club, Ltd.
SPGRana Kagitcibasi
 St Paul's Girls'
CBCKylie Lough
 Cambridge Boat Club
GLRNadya Payeur
 Greater Lawrence Rowing
GBCCKaterina Gibson
 Great Bridge Crew Club
GBCCAlexis Durand
 Great Bridge Crew Club
TEXRCElla Matchett
 Texas Rowing Center
UtahAna Holtey
 Utah Crew
GMSEmily Downing
 Great Marlow School Boat Club
CRRCKate Bowen
 Camp Randall Rowing Club, Inc
RedlndAlana Mansfield
 Redlands
CBCImogen Cabot
 Cambridge Boat Club
RCAutumn Crowe
 Ridley College
TEXRCLauren Dulin
 Texas Rowing Center
ERACharlotte Crocco
 Everett Rowing Association
CRLSSiroun Johnson
 Cambridge Rindge & Latin School
BABRNosara Maxwell
 Bromfield Acton Boxborough Rowing
RedlndYasmin Coletran
 Redlands
VCRCMira Calder
 Victoria City Rowing Club
OARSAshley Sizelove
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
CBCAudrey Loeb
 Cambridge Boat Club
CRRCLilliana Swift
 Camp Randall Rowing Club, Inc
ERALucy Nault
 Everett Rowing Association
TEXRCYamini Shekhar
 Texas Rowing Center
RCClaire Sun
 Ridley College
CRRCAudrey Wallander
 Camp Randall Rowing Club, Inc
NoblesLexi Downing
 Noble & Greenough School
TEXRCRyan Mary Smith
 Texas Rowing Center
LLRCrewSunny Kuechle
 Long Lake Rowing Crew
ERASamantha Lewis
 Everett Rowing Association
CBCHannah Peters
 Cambridge Boat Club
Lor-MAmelia Mansell
 Loreto College Marryatville
TEXRCNisha Vishag
 Texas Rowing Center
NoblesAva Lewis
 Noble & Greenough School
HRCSasha Anderson
 Halifax Rowing Club
GLRKiley Beohner
 Greater Lawrence Rowing
MIRHEden Alfi
 Miami International RowHouse
GLRAshley Brzezenski
 Greater Lawrence Rowing
BABRRachel Walker
 Bromfield Acton Boxborough Rowing
GMSChristina Baxter
 Great Marlow School Boat Club
MIRHSabrina Fernandez
 Miami International RowHouse
ERAKyraa Ross
 Everett Rowing Association
WJCrewHannah Gardner
 Walter Johnson Crew Club Inc
TEXRCReagan Crabb
 Texas Rowing Center
VCRCSophia Regosa
 Victoria City Rowing Club
CRRCAdeline Chvala
 Camp Randall Rowing Club, Inc
CRLSSasha Henry
 Cambridge Rindge & Latin School
TEXRCKeira Collins
 Texas Rowing Center
MIRHChloe Webb
 Miami International RowHouse
TEXRCJosephine Berry
 Texas Rowing Center
WBCJulia Beyer
 Whitemarsh Boat Club
AJRAIElla Fowler
 Annapolis Junior Rowing Association, Inc.
BABREliza Straayer
 Bromfield Acton Boxborough Rowing
ERAMakayla Tuley
 Everett Rowing Association
NARRSophia Romano
 Narragansett Boat Club
SPGCharlotte Topp
 St Paul's Girls'
TEXRCOlivia Gravette
 Texas Rowing Center
CRRCClaire Shepley
 Camp Randall Rowing Club, Inc
GLPHMeghan Harris
 Guelph Rowing Club
Lor-MVictoria Binns
 Loreto College Marryatville
TEXRCJacey Cano
 Texas Rowing Center
ERAChloe Kapse
 Everett Rowing Association
TEXRCKim Delony-Robert
 Texas Rowing Center
YQCRHayden Evans
 Y Quad Cities Rowing
GLRSarah Macy
 Greater Lawrence Rowing
ERAHannah Stively
 Everett Rowing Association
NARREmma Leary
 Narragansett Boat Club
ACRASiena Edwards
 Advanced Community Rowing Association INC.
OARSAlexa Lekebusch
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
GLREva Pawlowska
 Greater Lawrence Rowing
CRRCCamille Cole
 Camp Randall Rowing Club, Inc
MIRHSofia Gonzalez Irigoyen
 Miami International RowHouse
NoblesNorah Jankey
 Noble & Greenough School
USRASophia Williams
 USRowing
WJCrewTata Toure
 Walter Johnson Crew Club Inc
NARRLindsey Williams
 Narragansett Boat Club
OARSJayden Grisaffe
 Orlando Area Rowing Society, Inc.
USRAGigi Williams
 USRowing
CRLSMolly Stone-Peterson
 Cambridge Rindge & Latin School
ERAZoe Whicker
 Everett Rowing Association
LLRCrewZealand Brown
 Long Lake Rowing Crew