Start blok 1 half uur verlaat
In verband met de wisselstoring van de trein rond Amsterdam, is de start van blok 1 (voorwedstrijd D2x, Mix2x, H1x time-trial) met een half uur verlaat. Deze start is dan om 9:45.
Wissels mogelijk tussen blok 1 en 2
Er kan tussen blok 1 en 2 van boot gewisseld worden. Boten die worden overgenomen mogen na het eind van de vlottijd nog oproeien.

za 09:45 - race 1 - D2x, Mix2x, H1x time-trial

codeploeg
slag
veld
nummer
ORCUitgeselecteerd 3.0D2x[1]
 Marielle Gaalswijk
ORCAls de WiedewiersmaD2x[2]
 Mojca Kloos
GYADriedubbelD2x[3]
 Marjolein Dieleman
LAGDames 21D2x[4]
 Sabine de Klein
SKOTessa&DemiD2x[5]
 Tessa Beerepoot
SKOOCC DubbeltweeD2x[6]
 Roosmarijn Jansen
VIDVidar 2x Miro & SuusD2x[7]
 Suus Wartena
PAMAgon/PampusD2x[8]
 Melissa Geldof
SAUDuosaurusD2x[9]
 Amber van Els
ORCDubbelDomD2x[10]
 Thyrza Kors
PRODe ZiekenboegD2x[11]
 Bente Ambrosius
TRIPloeg Ruiter'22D2x[12]
 Reinet Hagen
PELLichtXZwaarMix2x[14]
 Zander Tocher
GYAJoris KluversH1x[16]
 Nog 1x dan
VIDTasso DevetzisH1x[17]
 Vidar 1x Tasso
THERob HoffmannH1x[18]
 De Plofkip
PROCornelis ZwartH1x[19]
 Cornelis
NJOLaurens ReynH1x[20]
 Njord 1
PROAlexander de PauwH1x[21]
 GewoonDoen22
ORCJesper van SoestH1x[22]
 Jesper van Soest
THERichard van BallegooijenH1x[23]
 Mourits
ASOMax van den BergH1x[25]
 O.M.A. skiff
OKEJan Joost van PeltH1x[27]
 Jan Joost van Pelt
PROTygho LampeH1x[28]
 Tynosaur
VIDTiejo Van dijkH1x[29]
 Vidar 1x Tiejo
ASOLukas StamH1x[30]
 EJZ '23 Instroom 1x
THEEdgar de LangeH1x[31]
 Jonathan
TRIKoen CarbaatH1x[32]
 Koen Carbaat
NJOMohammad Ali DerakhshanH1x[99]
 Njord 2
PROCéderic van RossumH1x[98]
 Essentie

za 11:15 - race 3 - [002] D2x F-finale

baancodeploeg
slag
[1]TRIPloeg Ruiter'22
 Reinet Hagen
[2]SAUDuosaurus
 Amber van Els

za 11:18 - race 4 - [002] D2x E-finale

baancodeploeg
slag
[1]SKOOCC Dubbeltwee
 Roosmarijn Jansen
[2]VIDVidar 2x Miro & Suus
 Suus Wartena

za 11:21 - race 5 - [002] D2x D-finale

baancodeploeg
slag
[1]LAGDames 21
 Sabine de Klein
[2]ORCDubbelDom
 Thyrza Kors

za 11:24 - race 6 - [002] D2x C-finale

baancodeploeg
slag
[1]PRODe Ziekenboeg
 Bente Ambrosius
[2]GYADriedubbel
 Marjolein Dieleman

za 11:27 - race 7 - [002] D2x B-finale

baancodeploeg
slag
[1]ORCUitgeselecteerd 3.0
 Marielle Gaalswijk
[2]ORCAls de Wiedewiersma
 Mojca Kloos

za 11:30 - race 8 - [002] D2x A-finale

baancodeploeg
slag
[1]SKOTessa&Demi
 Tessa Beerepoot
[2]PAMAgon/Pampus
 Melissa Geldof