Start blok 1 half uur verlaat
In verband met de wisselstoring van de trein rond Amsterdam, is de start van blok 1 (voorwedstrijd D2x, Mix2x, H1x time-trial) met een half uur verlaat. Deze start is dan om 9:45.
Wissels mogelijk tussen blok 1 en 2
Er kan tussen blok 1 en 2 van boot gewisseld worden. Boten die worden overgenomen mogen na het eind van de vlottijd nog oproeien.

za 09:45 - race 1 - D2x, Mix2x, H1x time-trial

codeploeg
slag
veld
nummer
ORCUitgeselecteerd 3.0D2x[1]
 Marielle Gaalswijk
ORCAls de WiedewiersmaD2x[2]
 Mojca Kloos
GYADriedubbelD2x[3]
 Marjolein Dieleman
LAGDames 21D2x[4]
 Sabine de Klein
SKOTessa&DemiD2x[5]
 Tessa Beerepoot
SKOOCC DubbeltweeD2x[6]
 Roosmarijn Jansen
VIDVidar 2x Miro & SuusD2x[7]
 Suus Wartena
PAMAgon/PampusD2x[8]
 Melissa Geldof
SAUDuosaurusD2x[9]
 Amber van Els
ORCDubbelDomD2x[10]
 Thyrza Kors
PRODe ZiekenboegD2x[11]
 Bente Ambrosius
TRIPloeg Ruiter'22D2x[12]
 Reinet Hagen
PELLichtXZwaarMix2x[14]
 Zander Tocher
GYAJoris KluversH1x[16]
 Nog 1x dan
VIDTasso DevetzisH1x[17]
 Vidar 1x Tasso
THERob HoffmannH1x[18]
 De Plofkip
PROCornelis ZwartH1x[19]
 Cornelis
NJOLaurens ReynH1x[20]
 Njord 1
PROAlexander de PauwH1x[21]
 GewoonDoen22
ORCJesper van SoestH1x[22]
 Jesper van Soest
THERichard van BallegooijenH1x[23]
 Mourits
ASOMax van den BergH1x[25]
 O.M.A. skiff
OKEJan Joost van PeltH1x[27]
 Jan Joost van Pelt
PROTygho LampeH1x[28]
 Tynosaur
VIDTiejo Van dijkH1x[29]
 Vidar 1x Tiejo
ASOLukas StamH1x[30]
 EJZ '23 Instroom 1x
THEEdgar de LangeH1x[31]
 Jonathan
TRIKoen CarbaatH1x[32]
 Koen Carbaat
NJOMohammad Ali DerakhshanH1x[99]
 Njord 2
PROCéderic van RossumH1x[98]
 Essentie

za 11:56 - race 11 - [001] H1x I-finale

baancodeploeg
slag
[1]VIDTiejo Van dijk
 Vidar 1x Tiejo
[2]VIDTasso Devetzis
 Vidar 1x Tasso

za 11:59 - race 12 - [001] H1x H-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NJOMohammad Ali Derakhshan[99]
 Njord 2
[2]TRIKoen Carbaat[]
 Koen Carbaat

za 12:02 - race 13 - [001] H1x G-finale

baancodeploeg
slag
[1]PROCornelis Zwart
 Cornelis
[2]NJOLaurens Reyn
 Njord 1

za 12:05 - race 14 - [001] H1x F-finale

baancodeploeg
slag
[1]ASOLukas Stam
 EJZ '23 Instroom 1x

za 12:08 - race 15 - [001] H1x E-finale

baancodeploeg
slag
[1]OKEJan Joost van Pelt
 Jan Joost van Pelt
[2]PROAlexander de Pauw
 GewoonDoen22

za 12:11 - race 16 - [001] H1x D-finale

baancodeploeg
slag
[1]THERichard van Ballegooijen
 Mourits
[2]ORCJesper van Soest
 Jesper van Soest

za 12:14 - race 17 - [001] H1x C-finale

baancodeploeg
slag
[1]ASOMax van den Berg
 O.M.A. skiff
[2]THERob Hoffmann
 De Plofkip

za 12:17 - race 18 - [001] H1x B-finale

baancodeploeg
slag
[1]PROCéderic van Rossum
 Essentie
[2]THEEdgar de Lange
 Jonathan

za 12:20 - race 19 - [001] H1x A-finale

baancodeploeg
slag
[1]GYAJoris Kluvers
 Nog 1x dan
[2]PROTygho Lampe
 Tynosaur