Start blok 1 half uur verlaat
In verband met de wisselstoring van de trein rond Amsterdam, is de start van blok 1 (voorwedstrijd D2x, Mix2x, H1x time-trial) met een half uur verlaat. Deze start is dan om 9:45.
Wissels mogelijk tussen blok 1 en 2
Er kan tussen blok 1 en 2 van boot gewisseld worden. Boten die worden overgenomen mogen na het eind van de vlottijd nog oproeien.

[002] D2x time-trial

2 tijdsnelsten => FA, 3 - 4 => FB, 5 - 6 => FC, 7 - 8 => FD, 9 - 10 => FE, 11 - 12 => FF, 13 - 14 => FG, 15 - 16 => FH, 17 - 18 => FI, 19 - 20 => FJ

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.SKOTessa&Demi501:47,3(1)FA
 Tessa Beerepoot
2.PAMAgon/Pampus801:50,0(2)FA
 Melissa Geldof+2,7
3.ORCAls de Wiedewiersma201:56,4(3)FB
 Mojca Kloos+9,1
4.ORCUitgeselecteerd 3.0102:03,0(4)FB
 Marielle Gaalswijk+15,7
5.PRODe Ziekenboeg1102:03,1(5)FC
 Bente Ambrosius+15,8
6.GYADriedubbel302:03,4(6)FC
 Marjolein Dieleman+16,1
7.LAGDames 21402:03,6(7)FD
 Sabine de Klein+16,3
8.ORCDubbelDom1002:07,2(8)FD
 Thyrza Kors+19,9
9.SKOOCC Dubbeltwee602:08,7(9)FE
 Roosmarijn Jansen+21,4
10.VIDVidar 2x Miro & Suus702:16,4(10)FE
 Suus Wartena+29,1
11.TRIPloeg Ruiter'221202:19,0(11)FF
 Reinet Hagen+31,7
12.SAUDuosaurus902:30,8(12)FF
 Amber van Els+43,5

za 11:15 - race 3 - [002] D2x F-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.TRIPloeg Ruiter'22[1]03:26,9(1)
 Reinet Hagen
2.SAUDuosaurus[2]03:46,2(2)
 Amber van Els+19,3

za 11:18 - race 4 - [002] D2x E-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SKOOCC Dubbeltwee[1]03:13,7(1)
 Roosmarijn Jansen
2.VIDVidar 2x Miro & Suus[2]04:03,5(2)
 Suus Wartena+49,8

za 11:21 - race 5 - [002] D2x D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.LAGDames 21[1]03:06,3(1)
 Sabine de Klein
2.ORCDubbelDom[2]03:09,0(2)
 Thyrza Kors+2,7

za 11:24 - race 6 - [002] D2x C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PRODe Ziekenboeg[1]03:00,0(1)
 Bente Ambrosius
2.GYADriedubbel[2]03:04,3(2)
 Marjolein Dieleman+4,3

za 11:27 - race 7 - [002] D2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ORCUitgeselecteerd 3.0[1]03:03,0(1)
 Marielle Gaalswijk
2.ORCAls de Wiedewiersma[2]03:13,4(2)
 Mojca Kloos+10,4

za 11:30 - race 8 - [002] D2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PAMAgon/Pampus[2]02:49,7(1)
 Melissa Geldof
2.SKOTessa&Demi[1]03:00,9(2)
 Tessa Beerepoot+11,2