Start blok 1 half uur verlaat
In verband met de wisselstoring van de trein rond Amsterdam, is de start van blok 1 (voorwedstrijd D2x, Mix2x, H1x time-trial) met een half uur verlaat. Deze start is dan om 9:45.
Wissels mogelijk tussen blok 1 en 2
Er kan tussen blok 1 en 2 van boot gewisseld worden. Boten die worden overgenomen mogen na het eind van de vlottijd nog oproeien.

[001] H1x time-trial

2 tijdsnelsten => FA, 3 - 4 => FB, 5 - 6 => FC, 7 - 8 => FD, 9 - 10 => FE, 11 - 12 => FF, 13 - 14 => FG, 15 - 16 => FH, 17 - 18 => FI

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.GYAJoris Kluvers1601:48,1(1)FA
 Nog 1x dan
2.PROTygho Lampe2801:48,8(2)FA
 Tynosaur+0,7
3.THEEdgar de Lange3101:49,0(3)FB
 Jonathan+0,9
4.PROCéderic van Rossum9801:53,1(4)FB
 Essentie+5,0
5.THERob Hoffmann1801:53,8(5)FC
 De Plofkip+5,7
6.ASOMax van den Berg2501:54,5(6)FC
 O.M.A. skiff+6,4
7.ORCJesper van Soest2201:59,0(7)FD
 Jesper van Soest+10,9
8.THERichard van Ballegooijen2301:59,1(8)FD
 Mourits+11,0
9.OKEJan Joost van Pelt2702:00,5(9)FE
 Jan Joost van Pelt+12,4
10.ASOLukas Stam3002:02,4(10)FE
 EJZ '23 Instroom 1x+14,3
10.PROAlexander de Pauw2102:02,4(10)FE
 GewoonDoen22+14,3
12.PROCornelis Zwart1902:04,0(12)FF
 Cornelis+15,9
13.NJOLaurens Reyn2002:11,6(13)FG
 Njord 1+23,5
14.TRIKoen Carbaat3202:13,7(14)FG
 Koen Carbaat+25,6
15.NJOMohammad Ali Derakhshan9902:15,6(15)FH
 Njord 2+27,5
16.VIDTasso Devetzis1702:16,1(16)FH
 Vidar 1x Tasso+28,0
17.VIDTiejo Van dijk2902:19,0(17)FI
 Vidar 1x Tiejo+30,9

za 11:56 - race 11 - [001] H1x I-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.VIDTiejo Van dijk[1]03:11,9(1)
 Vidar 1x Tiejo
2.VIDTasso Devetzis[2]03:28,2(2)
 Vidar 1x Tasso+16,3

za 11:59 - race 12 - [001] H1x H-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.TRIKoen Carbaat[2]03:14,6(1)
 Koen Carbaat
2.NJOMohammad Ali Derakhshan[1]03:20,0(2)
 Njord 2+5,4

za 12:02 - race 13 - [001] H1x G-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROCornelis Zwart[1]03:09,2(1)
 Cornelis
2.NJOLaurens Reyn[2]03:13,4(2)
 Njord 1+4,2

za 12:05 - race 14 - [001] H1x F-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ASOLukas Stam[1]03:02,1(1)
 EJZ '23 Instroom 1x

za 12:08 - race 15 - [001] H1x E-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROAlexander de Pauw[2]03:00,6(1)
 GewoonDoen22
2.OKEJan Joost van Pelt[1]03:06,5(2)
 Jan Joost van Pelt+5,9

za 12:11 - race 16 - [001] H1x D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ORCJesper van Soest[2]02:59,5(1)
 Jesper van Soest
1.THERichard van Ballegooijen[1]02:59,5(1)
 Mourits

za 12:14 - race 17 - [001] H1x C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ASOMax van den Berg[1]02:47,5(1)
 O.M.A. skiff
2.THERob Hoffmann[2]02:47,8(2)
 De Plofkip+0,3

za 12:17 - race 18 - [001] H1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.THEEdgar de Lange[2]02:49,8(1)
 Jonathan
2.PROCéderic van Rossum[1]02:57,8(2)
 Essentie+8,0

za 12:20 - race 19 - [001] H1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.GYAJoris Kluvers[1]02:41,0(1)
 Nog 1x dan
2.PROTygho Lampe[2]02:47,3(2)
 Tynosaur+6,3