zaterdag

25 september 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
PRO106Pretentieus2x H1time-trialza 08:30
Coen Koole
PRO108Steen Papier Bier2x H1time-trialza 08:30
Hein Gijsman
PRO11012gorowing2x H1time-trialza 08:30
Philippe van Mastrigt
PRO103CoLuTer2x H1time-trialza 08:30
Wouter Bakkeren
PRO105Passief Massief2x H1time-trialza 08:30
Scott Heijerman
PRO120Kapot/Hocus Focus4+ D1time-trialza 08:37
Irene Backers
PRO119MGC4+ D1time-trialza 08:37
Daphne van Dorst
PRO157Jut & Jul2x D2time-trialza 09:28
Gunhild Otto
PRO156FrAnSel2x D2time-trialza 09:28
Anne de Hoop
PRO166Uitgelaten4+ D2time-trialza 09:34
Marijke de Groot
PRO165nonStop4+ D2time-trialza 09:34
Demi van Kampen
PRO103CoLuTer2x H1G-finaleza 10:29[2]
Wouter Bakkeren
PRO105Passief Massief2x H1F-finaleza 10:32[2]
Scott Heijerman
PRO106Pretentieus2x H1E-finaleza 10:35[1]
Coen Koole
PRO108Steen Papier Bier2x H1D-finaleza 10:38[1]
Hein Gijsman
PRO11012gorowing2x H1C-finaleza 10:41[1]
Philippe van Mastrigt
PRO119MGC4+ D1D-finaleza 10:56[1]
Daphne van Dorst
PRO120Kapot/Hocus Focus4+ D1D-finaleza 10:56[2]
Irene Backers
PRO156FrAnSel2x D2C-finaleza 12:01[2]
Anne de Hoop
PRO157Jut & Jul2x D2B-finaleza 12:04[1]
Gunhild Otto
PRO165nonStop4+ D2E-finaleza 12:19[1]
Demi van Kampen
PRO166Uitgelaten4+ D2E-finaleza 12:19[2]
Marijke de Groot
PRO308Doe Maar Clubhuis2x D1time-trialza 14:01
Robin Geijsel
PRO311Dubio2x D1time-trialza 14:01
Anna Noteboom
PRO312Gekko's2x D1time-trialza 14:01
Anne Spruit
PRO319Badbeer4+ H1time-trialza 14:07
Hugo Knaven
PRO322Beunentotwekreunen4+ H1time-trialza 14:07
Paul Heijnen
PRO321Ouwe Fiets4+ H1time-trialza 14:07
Pim Brouwer
PRO327Tempo'80 Linkerbaan4* H1time-trialza 14:13
Jan József Buis
PRO330Onnorthodox4* H1time-trialza 14:13
Jeroen Groot
PRO365Zeuven4+ H2time-trialza 15:01
Lars de Vries
PRO374Immuun4* D1time-trialza 15:10
Veerle van Daalen
PRO371Resoluut/SkullRowp4* D1time-trialza 15:10
Florine Buijtenhuis
PRO308Doe Maar Clubhuis2x D1C-finaleza 16:12[2]
Robin Geijsel
PRO311Dubio2x D1A-finaleza 16:18[1]
Anna Noteboom
PRO312Gekko's2x D1A-finaleza 16:18[2]
Anne Spruit
PRO319Badbeer4+ H1C-finaleza 16:30[1]
Hugo Knaven
PRO321Ouwe Fiets4+ H1B-finaleza 16:33[1]
Pim Brouwer
PRO322Beunentotwekreunen4+ H1B-finaleza 16:33[2]
Paul Heijnen
PRO327Tempo'80 Linkerbaan4* H1C-finaleza 16:42[2]
Jan József Buis
PRO330Onnorthodox4* H1A-finaleza 16:48[1]
Jeroen Groot
PRO365Zeuven4+ H2A-finaleza 18:13[1]
Lars de Vries
PRO371Resoluut/SkullRowp4* D1F-finaleza 18:22[2]
Florine Buijtenhuis
PRO374Immuun4* D1D-finaleza 18:28[1]
Veerle van Daalen