datumveldverenigingploegmutatie
26-9-2021 11:134+ H1 THE Thêta 2 Met verkeerde rugnummer gestart (in VW&Fin). Daarom gehele ploeg gewisseld van roeiers.
rower Arnout Hilhorst has been replaced by Richard van Ballegooijen
rower Sietse Wolberink has been replaced by Tjielke Nabuurs
rower Rolf Matser has been replaced by Noud van Spall
rower Tom van der Velden has been replaced by Jeroen Simons 
26-9-2021 11:094+ H1 THE Thêta 2 Van rugnummer gewisseld (in VW en Fin), daarom gehele ploeg gewisseld.
rower Richard van Ballegooijen has been replaced by Arnout Hilhorst
rower Tjielke Nabuurs has been replaced by Sietse Wolberink
rower Noud van Spall has been replaced by Rolf Matser
rower Jeroen Simons has been replaced by Tom van der Velden 
za 13:482x D1 ARG Argo rower Josca Breeman has been replaced by marijtje de Boer 
za 12:404+ H2 OKE Lichtelijk Compo  
za 09:304* D1 AEG Aegir 1 crew has withdrawn after draw 
24-9-2021 22:152x D2 ORC Booterham crew has withdrawn after draw 
24-9-2021 22:004+ D1 LAG Laga 2 crew has withdrawn after draw 
24-9-2021 21:434* D1 ASO 4* Duurder rower meike silfhout has been replaced by Guusje Van Zanen
cox Catelijn Tiessen has been replaced by Annabel De Mooij 
24-9-2021 18:084+ D1 VID Vidar Dames Top C4+ '21 rower Esmee Van dongen has been replaced by Tessa Van der spruijt 
24-9-2021 16:424+ D2 ARG Argo 1 crew has withdrawn after draw 
24-9-2021 16:114* D1 ARG Argo 1 cox Marte van der Veen has been replaced by marijtje de Boer 
24-9-2021 16:094+ H1 GYA Talenten 21 cox Wouter Slump has been replaced by Annika Steffen 
24-9-2021 16:094+ D2 GYA ESKALATION rower Iris Reurink has been replaced by Jente Westerhof
cox Wouter Slump has been replaced by Annika Steffen 
24-9-2021 16:084+ D2 ASO Dames Instroom 4+ cox Robert Braal has been replaced by Martine Keyser 
24-9-2021 15:254* D1 TRI Dames Triton 1 4* rower Laura Schwarz has been replaced by Juliette Michon
cox Juliette Michon has been replaced by Laura Schwarz 
24-9-2021 14:132x H1 THE Thêta rower Pieter van Dam has been replaced by Alexander Jenniskens
rower Alexander Jenniskens has been replaced by Pieter Vijn 
24-9-2021 13:434+ D1 PRO Kapot/Hocus Focus rower Kate Makkink has been replaced by Sacha Olsthoorn 
24-9-2021 11:004* H1 LAG Laga 2 cox Milou de Vries has been replaced by Hanneke Bezemer 
24-9-2021 10:594+ D2 PHO Ergodinnen rower Janne van Rijnsoever has been replaced by Hedri Beeksma
rower Donnée Dijkshoorn has been replaced by Janne van Rijnsoever
cox Hedri Beeksma has been replaced by Donnée Dijkshoorn 
24-9-2021 10:564+ H2 PHO Incompotent cox Fjell Kuijper has been replaced by Anouk Huisman 
24-9-2021 10:544* D1 ARG Argo 1 rower Sanne van Wijk has been replaced by Ianthe de Bra
rower Ianthe de Bra has been replaced by Tessa Neef
rower Marte van der Veen has been replaced by Sanne van Wijk
cox Bas Sapthu has been replaced by Marte van der Veen 
24-9-2021 10:304+ H1 THE Thêta 1 rower Sietse Wolberink has been replaced by Arnout Hilhorst
rower Tom van der Velden has been replaced by Sietse Wolberink
rower Gustavo Maduro has been replaced by Rolf Matser
rower Rolf Matser has been replaced by Tom van der Velden 
24-9-2021 10:272x H1 THE Thêta rower Pieter Vijn has been replaced by Alexander Jenniskens 
24-9-2021 10:124+ H2 THE Thêta rower Joost van den Broek has been replaced by Faber Heinsbroek
rower Faber Heinsbroek has been replaced by Job Lantinga
rower Job Lantinga has been replaced by Joost van den Broek 
23-9-2021 21:344+ H1 ASO syVIERlis rower Melvin de Ronde has been replaced by Jari Kasandiredjo 
23-9-2021 21:314+ D1 SKO Comme ci min ça rower Karen van Os has been replaced by Demi Peek
rower Yara de Weerd has been replaced by Robin Janssens 
23-9-2021 21:272x H1 ASO Wortel4 rower Jarno Hagelen has been replaced by Fabian Bos
rower Marc Deggeller has been replaced by Jarno Hagelen