dom, 09:40 - Race 3 - [003] Allievi B2 M 500 meter

pos.codecrew
stroke
finishdifference
1.Edoardo Coppi01:35,8(1)
Eridanea SC 01:35,846.0 spm
2.Riccardo Miccinilli01:46,9(2)+11,1
Fiammegialle 01:46,938.0 spm
3.Michelangelo Colopi01:47,6(3)+11,8
Baldesio 01:47,635.0 spm
4.Rashid Pasquini01:49,2(4)+13,4
Aniene CC 01:49,238.0 spm
5.Matteo Apolloni01:49,9(5)+14,1
Aniene CC 01:49,942.0 spm
6.Julius Jaap Van Oeveren01:51,1(6)+15,3
DE Bastiani 01:51,135.0 spm
7.Andrea Politi01:52,2(7)+16,4
Baldesio 01:52,236.0 spm
8.Matteo De Angelis01:53,1(8)+17,3
Fiammegialle 01:53,138.0 spm
9.Nicolò Sartori01:54,6(9)+18,8
Fiammegialle 01:54,641.0 spm
10.Thomas Capponi01:55,0(10)+19,2
Fiammegialle 01:55,045.0 spm
11.Gabriele Antonio Maria Donato01:56,9(11)+21,1
Aniene CC 01:56,942.0 spm
12.Josè Junior Rabino Rabena01:57,0(12)+21,2
Roma CC 01:57,037.0 spm
13.Giacomo Borella01:58,8(13)+23,0
Casale SC 01:58,836.0 spm
14.Stefano Corda02:00,0(14)+24,2
DLF Treviso 02:00,038.0 spm
15.Andrea Licciardi02:00,1(15)+24,3
Cus Bari 02:00,141.0 spm
16.Diego Zaccaria Polizzi02:00,9(16)+25,1
Palermo SC 02:00,933.0 spm
17.Kevin Brahja02:02,4(17)+26,6
Baldesio 02:02,435.0 spm
18.Pietro Taietti02:03,7(18)+27,9
Baldesio 02:03,739.0 spm
19.Manfredi Zagara02:03,8(19)+28,0
Palermo SC 02:03,837.0 spm
20.Tobia Paolillo02:04,1(20)+28,3
Roma CC 02:04,139.0 spm
21.Michael Panziera02:04,9(21)+29,1
Fiammegialle 02:04,935.0 spm
22.Amedeo Gianichi02:05,5(22)+29,7
Casale SC 02:05,534.0 spm
23.Francesco Varvaro02:05,6(23)+29,8
Palermo SC 02:05,636.0 spm
24.Cristian Rigoni02:06,3(24)+30,5
Fiammegialle 02:06,337.0 spm
25.Samuele Verrucciu02:06,7(25)+30,9
Olbia ASD 02:06,732.0 spm
26.Giorgio Cappelletto02:10,2(26)+34,4
DLF Treviso 02:10,139.0 spm
27.Lorenzo Sergi02:11,5(27)+35,7
Paradiso CN 02:11,539.0 spm
28.Nicolò Ciapparelli02:12,1(28)+36,3
C2TeamItaly 02:12,132.0 spm
29.Angelo Soraci02:20,3(29)+44,5
Paradiso CN 02:20,339.0 spm
30.Francesco Cioffi02:23,0(30)+47,2
Cus Bari 02:23,039.0 spm
Filippo Fossatidid not start
Elpis Genova