dom, 15:00 - Race 17 - PR1 M, PR2 M, PR2 F, PR3 ID M, PR3 ID F, PR3 M, PR3 F 2000 meter

pos.codecrew
stroke
event500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.Lorenzo BernardPR3 M01:29,7(1)03:03,9(1)04:38,2(1)06:10,2(1)
Armida SC 01:29,701:34,201:34,301:32,035.7 spm
2.Tommaso SchettinoPR3 M01:42,2(4)03:25,7(3)05:06,9(3)06:42,4(2)+32,2
Aniene CC 01:42,201:43,501:41,201:35,533.7 spm
2.Francesco Saverio Di DonatoPR3 ID M01:37,6(2)03:19,4(2)05:02,5(2)06:42,4(2)+32,2
Accademiarem 01:37,601:41,801:43,101:43,132.2 spm
4.Daniele StefanoniPR2 M01:44,4(6)03:28,4(5)05:14,8(4)07:06,5(4)+56,3
Aniene CC 01:44,401:44,001:46,401:51,631.5 spm
5.Luca AgolettoPR3 M01:46,3(7)03:34,4(7)05:22,0(6)07:07,0(5)+56,8
Aniene CC 01:46,301:48,101:47,601:45,029.2 spm
6.Gianfilippo MirabilePR2 M01:41,6(3)03:26,5(4)05:16,8(5)07:13,8(6)+1:03,6
Murcarolo SS 01:41,601:44,901:50,301:56,938.6 spm
7.Simone BardelliPR3 M01:42,3(5)03:33,3(6)05:26,5(7)07:25,4(7)+1:15,2
Gavirate 01:42,301:51,001:53,201:59,034.6 spm
8.Greta Elizabeth MutiPR3 F01:50,5(9)03:45,4(8)05:40,9(8)07:33,5(8)+1:23,3
Olona1894 01:50,501:54,901:55,501:52,633.0 spm
9.Gabriele CavalloPR3 ID M01:51,0(10)03:49,0(9)05:47,0(9)07:42,3(9)+1:32,1
Accademiarem 01:51,001:58,001:58,001:58,034.5 spm
10.Luca LocciPR3 M01:57,3(13)03:53,0(11)05:51,6(10)07:47,3(10)+1:37,1
C2TeamItaly 01:57,301:55,701:58,601:55,634.3 spm
11.Matteo BianchiPR3 ID M01:51,4(11)03:51,1(10)05:57,9(11)08:07,2(11)+1:57,0
Armida SC 01:51,401:59,702:06,802:09,429.9 spm
12.Elio PiccininnoPR3 ID M01:58,6(14)03:56,9(12)05:59,4(12)08:07,7(12)+1:57,5
Irno CC 01:58,601:58,302:02,502:08,332.0 spm
13.Umberto Renato GiaconePR3 ID M01:52,6(12)03:58,1(14)06:05,1(13)08:08,7(13)+1:58,5
Armida SC 01:52,602:05,502:07,002:03,630.1 spm
14.Alessandro AielloPR3 ID M02:02,7(17)04:04,0(15)06:05,7(14)08:09,9(14)+1:59,7
Telimar 02:02,702:01,302:01,702:04,228.3 spm
15.Lucilla AgliotiPR3 F02:02,1(16)04:06,9(16)06:12,1(16)08:16,3(15)+2:06,1
Aniene CC 02:02,102:04,802:05,202:04,232.5 spm
16.Massimo SpolonPR1 M02:06,9(20)04:14,1(17)06:20,6(17)08:23,8(16)+2:13,6
Gavirate 02:06,902:07,202:06,502:03,136.0 spm
17.Giovanni RastrelliPR3 ID M01:49,4(8)03:57,8(13)06:11,7(15)08:27,8(17)+2:17,6
Armida SC 01:49,402:08,402:13,902:16,230.5 spm
18.Giuseppe Di LelioPR1 M02:06,8(19)04:24,2(19)06:38,4(18)08:49,1(18)+2:38,9
The CORE Can 02:06,802:17,402:14,202:10,643.9 spm
19.Denzel Domenico DorettoPR3 M02:13,3(21)04:28,3(21)06:49,5(19)09:07,8(19)+2:57,6
Olbia ASD 02:13,302:15,002:21,202:18,428.8 spm
20.Marta PiccininnoPR3 ID F02:16,0(22)04:33,5(22)06:51,2(21)09:08,2(20)+2:58,0
Irno CC 02:16,002:17,502:17,702:17,028.7 spm
21.Dmitry MediciPR3 ID M02:02,0(15)04:20,7(18)06:49,9(20)09:16,2(21)+3:06,0
Accademiarem 02:02,002:18,702:29,202:29,233.3 spm
22.Riccardo AnnunziataPR3 ID M02:05,7(18)04:28,1(20)06:53,3(22)09:22,8(22)+3:12,6
Irno CC 02:05,702:22,402:25,202:29,535.3 spm
23.Arianna RiccucciPR2 F02:26,5(24)04:54,9(23)07:22,7(23)09:49,6(23)+3:39,4
Armida SC 02:26,502:28,402:27,802:26,835.5 spm
24.Lorenzo LenciPR3 ID M02:26,6(25)05:07,4(25)07:39,8(24)10:04,3(24)+3:54,1
Accademiarem 02:26,602:40,802:32,402:32,434.3 spm
25.Maria Vittoria LonghitanoPR3 ID F02:22,1(23)05:01,5(24)07:42,0(25)10:23,0(25)+4:12,8
Irno CC 02:22,102:39,402:40,502:41,127.8 spm
26.Marta CasettaPR3 ID F02:40,3(26)05:29,3(27)08:22,4(27)11:21,0(26)+5:10,8
Armida SC 02:40,302:49,002:53,102:58,632.9 spm
27.Margherita MerloPR3 ID F02:49,5(28)05:28,3(26)08:11,1(26)11:26,7(27)+5:16,5
Armida SC 02:49,502:38,802:42,803:15,630.5 spm
28.Matteo TortiaPR3 ID M02:47,6(27)05:43,9(28)08:38,4(28)11:38,0(28)+5:27,8
Armida SC 02:47,602:56,302:54,502:59,652.5 spm
Maryam AfgeiPR3 F   did not start
Sebino SC