M U17 (500m) 500 meter

pos.codecrew
stroke
eventfinishdifference
1.FRAArthur RIBEIROM U1701:20.7(1)
Valenciennes UC 01:20.742.0 spm
2.UKRYaroslav ZAKHAROVM U1701:22.4(2)+1.7
Ukraine 01:22.439.0 spm
3.FRAEthan TROMELINM U1701:23.2(3)+2.5
Lorient a Scorff 01:23.248.0 spm
4.FRANicolas MORETM U1701:24.7(4)+4.0
Lyon Aunl 01:24.746.0 spm
4.FRACharles BOILLOTM U1701:24.7(4)+4.0
Valence Av 1 01:24.750.0 spm
6.UKRMaksym KOMIAHINM U1701:25.3(6)+4.6
Ukraine 01:25.339.0 spm
7.FRACamille DUPONTM U1701:26.4(7)+5.7
Champigny sur Marne RSCC 1 01:26.442.0 spm
8.FRAMael KHALOUAM U1701:27.2(8)+6.5
Champigny sur Marne RSCC 2 01:27.245.0 spm
9.UKRDmytro BYTSKYIM U1701:27.8(9)+7.1
Ukraine 01:27.844.0 spm
10.UKRVolodymyr SLUKHAIM U1701:27.9(10)+7.2
Ukraine 01:27.942.0 spm
11.ITAEdoardo RIBONM U1701:29.3(11)+8.6
Manosque AC 1 01:29.347.0 spm
12.FRAGuenael JEAN BARTM U1701:29.4(12)+8.7
ACI 94 01:29.448.0 spm
13.FRASamuel DE BOUSSACM U1701:29.5(13)+8.8
La Seyne sur Mer Av 1 01:29.547.0 spm
14.FRAErwan DELILLE-MANIERESM U1701:30.1(14)+9.4
Angouleme AC 1 01:30.143.0 spm
15.FRABaptiste LAMBERSENDM U1701:31.0(15)+10.3
La Seyne sur Mer Av 2 01:31.040.0 spm
16.FRAAnastase DOUROUDAKISM U1701:32.0(16)+11.3
France CN 1 01:32.041.0 spm
17.FRAEliott CHAZELASM U1701:32.3(17)+11.6
Angouleme AC 2 01:32.345.0 spm
18.FRALuciano FARAGGIM U1701:33.1(18)+12.4
France CN 2 01:33.147.0 spm
19.FRAHugo BELIVEAUM U1701:33.4(19)+12.7
Valence Av 2 01:33.435.0 spm
20.FRAFariz BABAYEVM U1701:35.0(20)+14.3
France CN 6 01:35.043.0 spm
21.FRAMarc BONNINM U1701:36.1(21)+15.4
Manosque AC 2 01:36.140.0 spm
22.FRAYoan GILLETAGACHEM U1701:37.0(22)+16.3
Toulon Av 1 01:37.041.0 spm
23.FRAAlexandre BUSSYM U1701:37.4(23)+16.7
Nogent sur Seine CA 01:37.444.0 spm
24.FRATristan SEYTREM U1701:38.3(24)+17.6
France CN 5 01:38.340.0 spm
24.FRAMehdi LAZMANYM U1701:38.3(24)+17.6
Toulon Av 2 01:38.341.0 spm
26.FRAJulien MARCIANOM U1701:38.4(26)+17.7
France CN 3 01:38.440.0 spm
27.FRARyan MONTEIROM U1701:38.6(27)+17.9
Le Creusot CN 01:38.637.0 spm
28.FRAWilliam VAN DER BEKENM U1701:38.8(28)+18.1
Redon AP 01:38.847.0 spm
29.FRAAriel OSIERM U1701:39.4(29)+18.7
France CN 4 01:39.441.0 spm
30.FRAArthur BEYM U1701:40.3(30)+19.6
France 01:40.341.0 spm
31.FRANouno GROLIEREM U1701:40.9(31)+20.2
Pont a Mousson SN 1 01:40.939.0 spm
32.FRAMinseok CHOIM U1701:41.2(32)+20.5
Manosque AC 3 01:41.242.0 spm
32.FRATom BAUDOINM U1701:41.2(32)+20.5
France 01:41.241.0 spm
34.FRADimitri AUBRYDUMANDM U1701:41.5(34)+20.8
France CN 7 01:41.537.0 spm
35.FRAMaƩ DESHAYESM U1701:42.4(35)+21.7
France 01:42.441.0 spm
36.FRAMatthias MAZZOLINIM U1701:43.1(36)+22.4
Manosque AC 4 01:43.133.0 spm
37.FRAJocelyn RIBOULOTM U1701:43.7(37)+23.0
France 01:43.733.0 spm
38.FRACorentin BURELM U1701:43.8(38)+23.1
La Seyne sur Mer Av 3 01:43.836.0 spm
39.KORKunwoo YUNM U1701:45.8(39)+25.1
Manosque AC 5 01:45.837.0 spm
40.FRAEnsar EDIZERM U1701:46.0(40)+25.3
Pont a Mousson SN 2 01:46.041.0 spm
41.FRAMaxime HOLZHAMMERM U1701:46.2(41)+25.5
France 01:46.238.0 spm
42.FRAJules GENNESONM U1701:47.1(42)+26.4
Pont a Mousson SN 3 01:47.137.0 spm
43.FRALoucas RANCM U1701:47.2(43)+26.5
La Seyne sur Mer Av 5 01:47.232.0 spm
44.FRAEliaz GUEHENNECM U1701:49.3(44)+28.6
La Seyne sur Mer Av 4 01:49.340.0 spm
45.FRAOscar TORLOTINM U1701:50.9(45)+30.2
France 01:50.937.0 spm
46.FRANoa BERNAM U1701:53.3(46)+32.6
UNION SPORTIVE DE MITTERSHEIM 01:53.339.0 spm
47.FRALouis POINASM U1702:06.2(47)+45.5
France 02:06.231.0 spm