Sat, 13:50 - Race 15 - [044] W U17 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.SUILina Kühn01:49.1(1)03:41.4(1)05:34.4(1)07:26.8(1)
Ruder Club Erlenbach 01:49.101:52.301:53.001:52.431.2 spm
2.UKRAndriana Varvaryn01:49.1(1)03:41.5(2)05:37.3(2)07:35.0(2)+8.2
CYS by rowing "BUREVESTNIK" 01:49.101:52.401:55.801:57.730.2 spm
3.CZELucie Rabová01:49.4(3)03:44.4(3)05:41.6(3)07:36.6(3)+9.8
VK Smíchov 01:49.401:55.001:57.201:55.030.2 spm
4.CZEAndrea Svobodová01:54.4(10)03:49.2(5)05:45.3(4)07:43.0(4)+16.2
Bohemians Praha 01:54.401:54.801:56.101:57.734.0 spm
5.CZEVeronika Zámostná01:53.3(8)03:50.4(7)05:48.7(5)07:46.7(5)+19.9
SK HAMR - veslování z.s. 01:53.301:57.101:58.301:58.031.5 spm
6.CZEViktorie Kottová01:55.9(13)03:54.1(12)05:53.6(9)07:47.7(6)+20.9
TJ Neratovice 01:55.901:58.201:59.501:54.228.7 spm
7.CZEMiriam Viceníková01:57.2(14)03:55.1(14)05:54.2(11)07:50.4(7)+23.6
VK Moravia Uh.Hradiště 01:57.201:57.901:59.101:56.231.7 spm
8.CZERené Nováková01:53.1(7)03:49.7(6)05:51.0(6)07:52.7(8)+25.9
KV Mělník 1881 01:53.101:56.602:01.302:01.729.7 spm
9.CZEAdéla Bartáková01:52.7(6)03:51.8(9)05:51.9(8)07:52.8(9)+26.0
Lokomotiva Beroun 01:52.701:59.102:00.102:00.935.4 spm
10.CZEPetra Hojdarová01:58.0(15)03:57.1(15)05:56.6(12)07:53.8(10)+27.0
Slavoj Litoměřice 01:58.001:59.101:59.501:57.228.0 spm
11.CZEAdéla Černá01:50.5(4)03:45.8(4)05:51.1(7)07:56.8(11)+30.0
Jiskra Třeboň 01:50.501:55.302:05.302:05.734.0 spm
12.CZEAndrea Kunertová01:55.0(11)03:51.7(8)05:54.0(10)07:56.9(12)+30.1
Bohemians Praha 01:55.001:56.702:02.302:02.931.7 spm
13.CZEKarolína Horáková01:55.3(12)03:54.2(13)05:58.0(15)07:59.3(13)+32.5
ČVK Pardubice 01:55.301:58.902:03.802:01.230.0 spm
14.HUNZsófia Angyal01:50.7(5)03:52.4(11)05:57.6(13)08:01.1(14)+34.3
Győri Atlétikai Club-Evezős Szakosztály 01:50.702:01.702:05.202:03.630.7 spm
15.CZEZuzana Matějková01:54.0(9)03:52.1(10)05:57.8(14)08:05.9(15)+39.1
Lokomotiva Beroun 01:54.001:58.102:05.702:08.133.3 spm
16.CZEAnna Štěpánová02:00.1(22)04:02.7(19)06:07.4(17)08:10.5(16)+43.7
ČVK Praha 02:00.102:02.602:04.702:03.232.0 spm
17.CZEZuzana Zelinková01:59.2(19)03:59.1(16)06:02.6(16)08:12.0(17)+45.2
Slavoj Litoměřice 01:59.201:59.902:03.502:09.531.7 spm
18.CZEDiana Jonášová01:58.9(18)04:01.9(18)06:08.3(18)08:12.3(18)+45.5
VK Blesk 01:58.902:03.002:06.402:04.129.5 spm
19.CZEVeronika Rozová01:58.8(17)04:03.0(20)06:08.6(19)08:13.8(19)+47.0
VK Smíchov 01:58.802:04.202:05.602:05.131.7 spm
20.CZELubomíra Forejtová02:00.4(23)04:04.2(22)06:10.4(21)08:14.0(20)+47.2
Lokomotiva Beroun 02:00.402:03.802:06.202:03.632.5 spm
21.CZENikola Budilová01:58.7(16)04:01.7(17)06:10.1(20)08:14.3(21)+47.5
VK Blesk 01:58.702:03.002:08.402:04.228.7 spm
22.HUNKlaudia Majsa02:01.3(26)04:05.2(24)06:11.4(22)08:14.4(22)+47.6
Győri Atlétikai Club-Evezős Szakosztály 02:01.302:03.902:06.202:03.032.0 spm
23.AUTMagdalena Hornacek02:00.4(23)04:04.9(23)06:11.8(23)08:15.2(23)+48.4
Ruderverein Staw 02:00.402:04.502:06.902:03.332.0 spm
24.CZEMartina Bartková02:04.5(28)04:11.1(28)06:18.0(27)08:19.8(24)+53.0
ČVK Brno 02:04.502:06.602:06.902:01.830.2 spm
25.CZEVeronika Burešová01:59.7(20)04:03.8(21)06:12.6(24)08:23.0(25)+56.2
LS Brno 01:59.702:04.102:08.802:10.431.9 spm
26.CZEAlžběta Vodenková02:01.2(25)04:06.8(25)06:14.6(25)08:24.7(26)+57.9
VK Slavia Praha 02:01.202:05.602:07.802:10.130.2 spm
27.CZEAlena Daňková02:00.0(21)04:06.9(26)06:16.3(26)08:24.8(27)+58.0
KV Mělník 1881 02:00.002:06.902:09.402:08.532.5 spm
28.CZEVeronika Levíčková02:02.2(27)04:10.7(27)06:20.1(28)08:26.1(28)+59.3
LS Brno 02:02.202:08.502:09.402:06.031.5 spm
CZEAneta Seböková   did not start
VK Blesk 
IRLLeah Gaughan   did not start
Tullaghan Bay Rowing Club 
CZELucie Pavlů   did not start
VK Slavia Praha 
CZEKaterína Tůmová   did not start
VK Lysá n.L. 
CZETereza Tesařová   did not start
VK Slavia Praha