[044] W U17 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.SUIRuder Club Erlenbach01:49.1(1)03:41.4(1)05:34.4(1)07:26.8(1)
Lina Kühn 01:49.101:52.301:53.001:52.431.2 spm
2.UKRCYS by rowing "BUREVESTNIK"01:49.1(1)03:41.5(2)05:37.3(2)07:35.0(2)+8.2
Andriana Varvaryn 01:49.101:52.401:55.801:57.730.2 spm
3.CZEVK Smíchov01:49.4(3)03:44.4(3)05:41.6(3)07:36.6(3)+9.8
Lucie Rabová 01:49.401:55.001:57.201:55.030.2 spm
4.CZEBohemians Praha01:54.4(10)03:49.2(5)05:45.3(4)07:43.0(4)+16.2
Andrea Svobodová 01:54.401:54.801:56.101:57.734.0 spm
5.CZESK HAMR - veslování z.s.01:53.3(8)03:50.4(7)05:48.7(5)07:46.7(5)+19.9
Veronika Zámostná 01:53.301:57.101:58.301:58.031.5 spm
6.CZETJ Neratovice01:55.9(13)03:54.1(12)05:53.6(9)07:47.7(6)+20.9
Viktorie Kottová 01:55.901:58.201:59.501:54.228.7 spm
7.CZEVK Moravia Uh.Hradiště01:57.2(14)03:55.1(14)05:54.2(11)07:50.4(7)+23.6
Miriam Viceníková 01:57.201:57.901:59.101:56.231.7 spm
8.CZEKV Mělník 188101:53.1(7)03:49.7(6)05:51.0(6)07:52.7(8)+25.9
René Nováková 01:53.101:56.602:01.302:01.729.7 spm
9.CZELokomotiva Beroun01:52.7(6)03:51.8(9)05:51.9(8)07:52.8(9)+26.0
Adéla Bartáková 01:52.701:59.102:00.102:00.935.4 spm
10.CZESlavoj Litoměřice01:58.0(15)03:57.1(15)05:56.6(12)07:53.8(10)+27.0
Petra Hojdarová 01:58.001:59.101:59.501:57.228.0 spm
11.CZEJiskra Třeboň01:50.5(4)03:45.8(4)05:51.1(7)07:56.8(11)+30.0
Adéla Černá 01:50.501:55.302:05.302:05.734.0 spm
12.CZEBohemians Praha01:55.0(11)03:51.7(8)05:54.0(10)07:56.9(12)+30.1
Andrea Kunertová 01:55.001:56.702:02.302:02.931.7 spm
13.CZEČVK Pardubice01:55.3(12)03:54.2(13)05:58.0(15)07:59.3(13)+32.5
Karolína Horáková 01:55.301:58.902:03.802:01.230.0 spm
14.HUNGyőri Atlétikai Club-Evezős Szakosztály01:50.7(5)03:52.4(11)05:57.6(13)08:01.1(14)+34.3
Zsófia Angyal 01:50.702:01.702:05.202:03.630.7 spm
15.CZELokomotiva Beroun01:54.0(9)03:52.1(10)05:57.8(14)08:05.9(15)+39.1
Zuzana Matějková 01:54.001:58.102:05.702:08.133.3 spm
16.CZEČVK Praha02:00.1(22)04:02.7(19)06:07.4(17)08:10.5(16)+43.7
Anna Štěpánová 02:00.102:02.602:04.702:03.232.0 spm
17.CZESlavoj Litoměřice01:59.2(19)03:59.1(16)06:02.6(16)08:12.0(17)+45.2
Zuzana Zelinková 01:59.201:59.902:03.502:09.531.7 spm
18.CZEVK Blesk01:58.9(18)04:01.9(18)06:08.3(18)08:12.3(18)+45.5
Diana Jonášová 01:58.902:03.002:06.402:04.129.5 spm
19.CZEVK Smíchov01:58.8(17)04:03.0(20)06:08.6(19)08:13.8(19)+47.0
Veronika Rozová 01:58.802:04.202:05.602:05.131.7 spm
20.CZELokomotiva Beroun02:00.4(23)04:04.2(22)06:10.4(21)08:14.0(20)+47.2
Lubomíra Forejtová 02:00.402:03.802:06.202:03.632.5 spm
21.CZEVK Blesk01:58.7(16)04:01.7(17)06:10.1(20)08:14.3(21)+47.5
Nikola Budilová 01:58.702:03.002:08.402:04.228.7 spm
22.HUNGyőri Atlétikai Club-Evezős Szakosztály02:01.3(26)04:05.2(24)06:11.4(22)08:14.4(22)+47.6
Klaudia Majsa 02:01.302:03.902:06.202:03.032.0 spm
23.AUTRuderverein Staw02:00.4(23)04:04.9(23)06:11.8(23)08:15.2(23)+48.4
Magdalena Hornacek 02:00.402:04.502:06.902:03.332.0 spm
24.CZEČVK Brno02:04.5(28)04:11.1(28)06:18.0(27)08:19.8(24)+53.0
Martina Bartková 02:04.502:06.602:06.902:01.830.2 spm
25.CZELS Brno01:59.7(20)04:03.8(21)06:12.6(24)08:23.0(25)+56.2
Veronika Burešová 01:59.702:04.102:08.802:10.431.9 spm
26.CZEVK Slavia Praha02:01.2(25)04:06.8(25)06:14.6(25)08:24.7(26)+57.9
Alžběta Vodenková 02:01.202:05.602:07.802:10.130.2 spm
27.CZEKV Mělník 188102:00.0(21)04:06.9(26)06:16.3(26)08:24.8(27)+58.0
Alena Daňková 02:00.002:06.902:09.402:08.532.5 spm
28.CZELS Brno02:02.2(27)04:10.7(27)06:20.1(28)08:26.1(28)+59.3
Veronika Levíčková 02:02.202:08.502:09.402:06.031.5 spm
CZEVK Blesk   did not start
Aneta Seböková 
IRLTullaghan Bay Rowing Club   did not start
Leah Gaughan 
CZEVK Slavia Praha   did not start
Lucie Pavlů 
CZEVK Lysá n.L.   did not start
Katerína Tůmová 
CZEVK Slavia Praha   did not start
Tereza Tesařová