[062] W U23 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.CZESK HAMR - veslování z.s.01:43.7(1)03:26.5(1)05:09.7(1)06:54.7(1)
Anna Šantrůčková 01:43.701:42.801:43.201:44.931.3 spm
2.CZEČVK Pardubice01:44.4(2)03:30.1(2)05:17.6(2)07:01.9(2)+7.2
Pavlína Flamíková 01:44.401:45.701:47.501:44.231.0 spm
3.CZEVK Blesk01:45.8(4)03:31.1(4)05:18.2(3)07:03.2(3)+8.5
Nikola Kropáčková 01:45.801:45.301:47.101:45.031.5 spm
4.ESTSK Kalev01:44.7(3)03:30.6(3)05:19.2(4)07:04.1(4)+9.4
Kadri Vilbaste 01:44.701:45.901:48.601:44.931.5 spm
5.CZEČVK Pardubice01:45.8(4)03:32.1(5)05:20.4(6)07:10.5(5)+15.8
Zuzana Štěpánková 01:45.801:46.301:48.301:50.033.0 spm
6.CZEVK Blesk01:46.3(6)03:33.3(6)05:20.3(5)07:10.8(6)+16.1
Eliška Podrazilová 01:46.301:47.001:47.001:50.532.0 spm
7.HUNKülker Evezős Klub01:47.7(9)03:35.3(7)05:24.1(7)07:12.5(7)+17.8
Orsolya Benda 01:47.701:47.601:48.801:48.332.8 spm
8.CZEVK Vajgar J.Hradec01:47.0(7)03:35.7(8)05:25.7(8)07:13.0(8)+18.3
Michala Pospíšilová 01:47.001:48.701:50.001:47.334.5 spm
9.SVKVK Slnava Piešťany01:47.9(10)03:37.7(10)05:29.1(9)07:18.9(9)+24.2
Viktoria Zruttova 01:47.901:49.801:51.401:49.831.5 spm
10.CZEVK Blesk01:50.7(12)03:41.5(12)05:33.0(13)07:21.1(10)+26.4
Veronika Skružná 01:50.701:50.801:51.501:48.132.7 spm
11.LTULithuanian Rowing Federation01:51.1(13)03:41.6(13)05:32.5(11)07:24.2(11)+29.5
Martyna Kazlauskaite 01:51.101:50.501:50.901:51.730.0 spm
12.CZEVK Vajgar J.Hradec01:49.7(11)03:39.9(11)05:32.7(12)07:25.7(12)+31.0
Barbora Mátlová 01:49.701:50.201:52.801:53.134.0 spm
13.CZEČVK Praha01:47.5(8)03:37.2(9)05:32.2(10)07:27.4(13)+32.7
Marie Štefková 01:47.501:49.701:55.001:55.232.5 spm
14.CZEBohemians Praha01:52.8(16)03:44.9(14)05:37.4(14)07:29.2(14)+34.5
Valentýna Klimková 01:52.801:52.101:52.501:51.833.7 spm
15.CZETJ Lodní sporty Brno01:51.2(14)03:46.6(15)05:43.0(16)07:36.9(15)+42.2
Alice Prokesova 01:51.201:55.401:56.401:53.733.2 spm
16.CZEVK Blesk01:52.8(16)03:46.8(16)05:42.2(15)07:38.7(16)+44.0
Lucie Procházková 01:52.801:54.001:55.401:56.531.7 spm
17.CZEČVK Praha01:54.5(18)03:51.5(17)05:49.0(17)07:46.5(17)+51.8
Kateřina Skácelová 01:54.501:57.001:57.501:57.627.0 spm
18.CZEBohemians Praha01:56.4(20)03:52.5(18)05:52.5(18)07:55.9(18)+1:01.2
Karolína Amblerová 01:56.401:56.102:00.002:03.333.5 spm
19.CZELokomotiva Beroun01:54.9(19)03:54.9(19)05:57.6(19)07:57.3(19)+1:02.6
Tereza Lamprechtová 01:54.902:00.002:02.701:59.730.7 spm
20.CZETJ Lodní sporty Brno01:52.1(15)03:55.1(20)05:59.7(20)08:01.1(20)+1:06.4
Marie Dolezalova 01:52.102:03.002:04.602:01.433.0 spm
CZEČVK Praha   did not start
Josefína Lázničková 
CZEVK Blesk   did not start
Simona Pašková 
CZEVK Blesk   did not start
Barbora Podrazilová