Sun, 11:45 AM - Race 12 - [006] M U19 2000 meter

pos.codecrew
stroke
event500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.BBRDavis KellyM U1901:33.4(2)03:08.0(1)04:43.4(1)06:16.6(1)
Burton Beach Rowing Club 01:33.401:34.601:35.401:33.234.2 spm
2.Unaff.Michael GoodallM U1901:32.4(1)03:09.0(2)04:45.4(2)06:20.5(2)+3.9
Unaffiliated (USA) 01:32.401:36.601:36.401:35.234.5 spm
3.YQCRTristan WakefieldM U1901:35.9(3)03:13.0(3)04:51.1(3)06:25.0(3)+8.4
Y Quad Cities Rowing 01:35.901:37.001:38.001:34.133.7 spm
4.ACRARyan MonagleM U1901:40.6(7)03:22.7(6)05:03.8(5)06:42.9(4)+26.3
Advanced Community Rowing Association INC. 01:40.601:42.101:41.101:39.231.5 spm
5.LSCCarl OsborneM U1901:38.6(5)03:20.7(4)05:02.9(4)06:45.2(5)+28.6
Lakeside School 01:38.601:42.101:42.201:42.232.7 spm
6.SylvanCaden AdamsM U1901:40.4(6)03:23.8(9)05:08.0(8)06:45.3(6)+28.7
Sylvan Scullers 01:40.401:43.401:44.201:37.327.2 spm
7.NRRLuke ZaslowM U1901:41.0(8)03:23.2(8)05:05.5(6)06:45.9(7)+29.3
Navesink River Rowing 01:41.001:42.201:42.301:40.533.0 spm
8.SJPRobert ArsenaultM U1901:41.7(10)03:22.8(7)05:05.5(6)06:49.4(8)+32.8
St. John's Preparatory School 01:41.701:41.001:42.701:44.031.5 spm
9.LLRCAidan McAndrewsM U1901:41.5(9)03:25.1(10)05:09.4(10)06:50.9(9)+34.3
Lake Lanier Rowing Club 01:41.501:43.601:44.301:41.631.0 spm
10.RCFarres KamelM U1901:43.1(13)03:28.3(13)05:12.3(12)06:51.8(10)+35.2
Ridgewood Crew Foundation 01:43.101:45.101:44.001:39.630.2 spm
11.EHSEvan CasterlineM U1901:42.2(12)03:25.8(11)05:09.1(9)06:52.7(11)+36.1
Orlando Rowing Association, Inc. - Edgewater H.S. 01:42.201:43.601:43.301:43.631.0 spm
12.HSBCCarver FulmerM U1901:43.5(15)03:29.4(14)05:14.6(14)06:56.8(12)+40.2
The Hill School 01:43.501:45.901:45.201:42.231.0 spm
13.TYRASamson DerricottM U1901:37.7(4)03:22.1(5)05:10.0(11)06:57.2(13)+40.6
Tulsa Youth Rowing Association 01:37.701:44.401:47.901:47.233.6 spm
14.LSCWilliam FangM U1901:46.4(19)03:32.4(17)05:17.7(16)06:59.9(14)+43.3
Lakeside School 01:46.401:46.001:45.301:42.133.5 spm
15.EBRICharles WhittakerM U1901:41.9(11)03:26.2(12)05:14.2(13)07:01.4(15)+44.8
East Bay Rowing, Inc 01:41.901:44.301:48.001:47.327.5 spm
16.PJRCLuke DickhuthM U1901:46.6(20)03:34.8(20)05:22.8(19)07:03.8(16)+47.2
The Port Jefferson Rowing Club 01:46.501:48.201:47.901:41.228.4 spm
17.PJRCAlan ZhengM U1901:44.5(16)03:29.6(15)05:16.0(15)07:04.4(17)+47.8
The Port Jefferson Rowing Club 01:44.501:45.101:46.401:48.431.8 spm
18.MINNRCSoren GardnerM U1901:43.1(13)03:31.3(16)05:20.5(17)07:04.5(18)+47.9
Minneapolis Rowing Club 01:43.101:48.201:49.201:43.929.0 spm
19.EBRICassin Edgar-SmithM U1901:46.2(18)03:33.4(18)05:21.5(18)07:05.4(19)+48.8
East Bay Rowing, Inc 01:46.201:47.201:48.101:44.027.7 spm
20.BRKSXavier LafaireM U1901:46.1(17)03:34.4(19)05:24.7(20)07:12.8(20)+56.2
Berkshire School 01:46.101:48.301:50.301:48.130.7 spm
21.MIRHLuca Del RiscoM U1901:48.3(21)03:38.2(21)05:27.6(21)07:15.2(21)+58.6
Miami International RowHouse 01:48.301:49.901:49.401:47.731.2 spm
22.CVCRSamuel DuffM U1901:49.4(22)03:41.4(22)05:36.1(22)07:28.8(22)+1:12.2
Coastal Virginia Community Rowing 01:49.401:52.001:54.701:52.732.2 spm
23.MINNRCPer JohnsonM U1901:49.9(24)03:44.7(24)05:39.3(24)07:29.0(23)+1:12.4
Minneapolis Rowing Club 01:49.901:54.801:54.601:49.827.5 spm
24.KSCEli LoweM U1901:49.4(22)03:42.2(23)05:38.4(23)07:31.4(24)+1:14.8
King School 01:49.401:52.801:56.201:53.028.7 spm
25.Unaff.Luke HaddadM U1901:58.1(26)04:00.8(25)06:07.4(25)08:14.5(25)+1:57.9
Unaffiliated (AFG) 01:58.102:02.702:06.602:07.125.2 spm
26.DSCAyden HakeM U1901:57.9(25)04:09.4(26)06:26.5(26)08:34.9(26)+2:18.3
Delta Sculling Center 01:57.902:11.502:17.102:08.430.7 spm