JLW14 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.Friends of Port Rowing01:48.8(1)03:37.1(1)05:25.3(1)07:11.3(1)
Lindsey RUST 01:48.801:48.301:48.201:46.039.0 spm
2.Y Quad Cities01:52.1(3)03:45.0(2)05:38.0(3)07:28.0(2)+16.7
Brenna MORLEY 01:52.101:52.901:53.001:50.033.0 spm
3.GMS Rowing Center01:53.1(4)03:45.6(3)05:37.6(2)07:30.7(3)+19.4
Gabriele WELP 01:53.101:52.501:52.001:53.032.3 spm
4.Three Rivers Rowing Association01:53.8(5)03:47.4(4)05:41.3(4)07:33.7(4)+22.4
Angelina MICO 01:53.801:53.601:53.901:52.532.5 spm
5.Unaffiliated01:55.9(9)03:53.5(7)05:50.0(5)07:45.1(5)+33.8
Victoria MODA 01:55.901:57.601:56.501:55.134.5 spm
6.Saugatuck Rowing Club01:57.4(10)03:54.6(10)05:52.1(6)07:49.7(6)+38.4
Amanda HALL 01:57.401:57.201:57.501:57.632.0 spm
7.Lewis S Mills Crew Team01:54.9(7)03:53.0(6)05:52.6(8)07:50.7(7)+39.4
Hannah HOWARD 01:54.901:58.101:59.601:58.129.7 spm
8.Oak Neck Rowing Academy01:55.6(8)03:53.6(8)05:56.9(9)07:53.8(8)+42.5
Alexandra WEILERT 01:55.601:58.002:03.301:56.932.7 spm
9.Augustine Classical Academy01:54.3(6)03:53.9(9)05:52.4(7)07:53.9(9)+42.6
Lucia HOPKINS 01:54.301:59.601:58.502:01.428.0 spm
10.Emma Willarsd School01:50.1(2)03:51.8(5)06:00.5(10)08:05.3(10)+54.0
Gabriela ZASADA 01:50.102:01.702:08.602:04.926.4 spm
11.Advanced Community Rowing Association01:58.9(13)04:01.1(12)06:06.8(12)08:08.9(11)+57.6
Amanda SVENSSON 01:58.902:02.202:05.702:02.130.0 spm
12.Advanced Community Rowing Association01:59.8(17)04:00.0(11)06:06.5(11)08:09.0(12)+57.7
Tristen GALLO 01:59.802:00.202:06.502:02.531.5 spm
13.Amadeusz Rowing Academy01:59.3(14)04:01.2(13)06:08.6(14)08:09.2(13)+57.9
Julia DIMEO 01:59.302:01.902:07.402:00.630.2 spm
14.Advanced Community Rowing Association02:02.0(19)04:05.4(18)06:09.2(15)08:12.3(14)+1:01.0
Margaret DOBRENKO 02:02.002:03.402:03.802:03.130.0 spm
15.Phillips Academy01:59.7(16)04:02.2(14)06:07.3(13)08:14.5(15)+1:03.2
Kylie LOUGH 01:59.702:02.502:05.102:07.229.5 spm
15.Brooks School Crew01:58.0(11)04:05.1(17)06:11.5(17)08:14.5(15)+1:03.2
Darya LEE 01:58.002:07.102:06.402:03.032.0 spm
17.OJR Wildcat Crew Club02:02.3(20)04:04.6(16)06:10.0(16)08:16.7(17)+1:05.4
Stacia SUBICK 02:02.302:02.302:05.402:06.731.7 spm
18.Buffalo Scholastic Rowing Association02:01.1(18)04:05.8(19)06:15.7(19)08:20.8(18)+1:09.5
Erin JACKSON 02:01.102:04.702:09.902:05.131.2 spm
19.Hudson River Rowing Association, Inc.02:03.6(22)04:10.6(23)06:18.7(21)08:24.0(19)+1:12.7
Sarah WENDLING 02:03.602:07.002:08.102:05.328.2 spm
20.Augustine Classical Academy01:59.3(14)04:04.0(15)06:11.6(18)08:24.9(20)+1:13.6
Abigail HOPKINS 01:59.302:04.702:07.602:13.330.7 spm
21.Hanover High School01:58.7(12)04:08.1(20)06:19.6(22)08:27.7(21)+1:16.4
Falcon JAACKS 01:58.702:09.402:11.502:08.128.0 spm
22.Navesink Indoor Rowing02:06.6(24)04:14.8(24)06:23.7(23)08:30.3(22)+1:19.0
Jessica PERLEE 02:06.602:08.102:08.902:06.729.7 spm
23.Navesink Indoor Rowing02:04.7(23)04:10.1(22)06:18.0(20)08:30.4(23)+1:19.1
Maya MCFADDEN 02:04.702:05.402:07.902:12.529.3 spm
24.Wayland-Weston Rowing Association, Inc.02:09.5(25)04:18.8(25)06:28.3(25)08:32.8(24)+1:21.5
Rohini RAMESH 02:09.502:09.302:09.502:04.631.0 spm
25.OJR Wildcat Crew Club02:02.4(21)04:09.6(21)06:26.0(24)08:38.7(25)+1:27.4
Sophia FERRIZZI 02:02.402:07.202:16.402:12.729.0 spm
26.OJR Wildcat Crew Club02:10.9(27)04:22.1(27)06:33.9(26)08:44.7(26)+1:33.4
Charlotte CAMP 02:10.902:11.202:11.802:10.831.7 spm
27.Hudson River Rowing Association, Inc.02:09.5(25)04:20.1(26)06:34.3(27)08:48.2(27)+1:36.9
Kamari MCKECHNIE 02:09.502:10.602:14.202:14.029.5 spm
28.Owen J Roberts Crew Club02:14.3(28)04:34.2(28)06:55.9(28)09:13.0(28)+2:01.7
Emily BRAUN 02:14.302:19.902:21.702:17.232.2 spm