Saturday

6 August 2022

crew
stroke
eventracetimelane
FRAFranceJM 4+Heat 1Sat, 08:30[4]
Eliott Crepin
FRAFranceJM 4-Heat 2Sat, 08:45[1]
Arthur Gaudillere
FRAFranceJM 2-Heat 1Sat, 08:50[6]
Martin Choichillon
FRAUlysse CimentJM 1xHeat 2Sat, 09:05[2]
France
FRAFranceJM 2xHeat 1Sat, 09:10[4]
Elouen Chenede
FRAFranceJM 4xHeat 3Sat, 09:30[1]
Bartolomeo Vosgien
FRAJustine DiasJW 1xHeat 2Sat, 09:40[4]
France
FRAFranceJW 2xHeat 1Sat, 09:45[4]
Andrea Vogeleer
FRAFranceJW 4xHeat 2Sat, 10:00[1]
Maelle Merdens
FRAFranceJW 4-Heat 1Sat, 10:05[2]
Morgane Brebion
FRAFranceJW 8+Final ASat, 11:00[5]
Laura Pialleport
FRAFranceJM 4+Final ASat, 11:15[3]
Eliott Crepin
FRAFranceJM 4-Final ASat, 11:30[5]
Arthur Gaudillere
FRAFranceJM 2-Final ASat, 11:45[2]
Martin Choichillon
FRAUlysse CimentJM 1xFinal ASat, 12:00[3]
France
FRAFranceJM 2xFinal ASat, 12:15[1]
Elouen Chenede
FRAArthur MockelsJM 1xFinal ASat, 12:20[1]
France
FRAFranceJM 4xFinal ASat, 12:30[4]
Bartolomeo Vosgien
FRAJustine DiasJW 1xFinal ASat, 12:45[6]
France
FRAFranceJW 2xFinal BSat, 12:55[1]
Andrea Vogeleer
FRAFranceJW 4xFinal ASat, 13:15[3]
Maelle Merdens
FRAFranceJW 2-Final ASat, 13:30[3]
Rachel Mazzolini
FRAFranceJW 4-Final ASat, 13:45[1]
Morgane Brebion
FRALouise DinardJW 1xFinal ASat, 13:50[4]
France
FRAFranceJW 4+Final ASat, 14:00[2]
Sarah Brunel
FRAFranceJM 8+Final ASat, 14:15[4]
Thomas Le Droumaguet

Sunday

7 August 2022

crew
stroke
eventracetimelane
FRAFranceJM 4+Heat 1Sun, 08:30[3]
Eliott Crepin
FRAFranceJM 4-Heat 1Sun, 08:40[1]
Arthur Gaudillere
FRAFranceJM 2-Heat 1Sun, 08:50[2]
Martin Choichillon
FRAUlysse CimentJM 1xHeat 1Sun, 09:00[4]
France
FRAFranceJM 2xHeat 2Sun, 09:15[4]
Elouen Chenede
FRAFranceJM 4xHeat 2Sun, 09:25[3]
Bartolomeo Vosgien
FRALouise DinardJW 1xHeat 2Sun, 09:35[6]
France
FRAFranceJW 2xHeat 2Sun, 09:45[5]
Andrea Vogeleer
FRAFranceJW 4xHeat 2Sun, 09:55[3]
Maelle Merdens
FRAFranceJW 4-Heat 2Sun, 10:05[1]
Morgane Brebion
FRAFranceJM 8+Heat 1Sun, 10:10[1]
Nicolas Sayn
FRAFranceJW 8+Final ASun, 11:00[4]
Laura Pialleport
FRAFranceJM 4+Final ASun, 11:15[4]
Eliott Crepin
FRAFranceJM 4-Final ASun, 11:30[1]
Arthur Gaudillere
FRAFranceJM 2-Final ASun, 11:45[2]
Martin Choichillon
FRAUlysse CimentJM 1xFinal ASun, 12:00[5]
France
FRAFranceJM 2xFinal ASun, 12:15[6]
Elouen Chenede
FRANicolas SaynJM 1xFinal ASun, 12:20[4]
France
FRAFranceJM 4xFinal ASun, 12:30[2]
Bartolomeo Vosgien
FRALouise DinardJW 1xFinal ASun, 12:45[6]
France
FRAFranceJW 2xFinal ASun, 13:00[6]
Andrea Vogeleer
FRAFranceJW 4xFinal ASun, 13:15[6]
Maelle Merdens
FRAFranceJW 2-Final ASun, 13:30[3]
Rachel Mazzolini
FRAFranceJW 4-Final BSun, 13:40[2]
Morgane Brebion
FRAFranceJW 4+Final ASun, 14:00[4]
Sarah Brunel
FRAFranceJM 8+Final ASun, 14:15[1]
Nicolas Sayn