sam. 16:40 - série 215 - SM2x Mer 1H/1F, SM2x PR3 Mer 1H/1F, SM2x PR3-ID CD Mer 1H/1F, SM2x PR3-ID BC Mer 1H/1F finale A,

pos.codeéquipage
nage
épreuvenombrefinishdifférence
1.CNLBLibourne CNSM2x Mer 1H/1F91132:17,93(1)
 Damien BLOUDEAU
2.CATHThonon CASM2x Mer 1H/1F92132:33,74(2)
 Marilyne GENTIN+15,81
3.AUNLLyon AUNSM2x Mer 1H/1F92533:18,97(3)
 Sandie WEBER+1:01,04
4.SBSMSaint-Malo SNB 1SM2x Mer 1H/1F78133:29,43(4)
 Clement THOMAS+1:11,50
5.CNCBChambery CNSM2x Mer 1H/1F85133:31,24(5)
 Anne-Elise COMMUNAL+1:13,31
6.CAMRLa Rochelle CAM 1SM2x Mer 1H/1F75933:52,99(6)
 Denis RABUSSIER+1:35,06
7.SNMOMonaco SN 1SM2x Mer 1H/1F78934:04,03(7)
 Ludovic DUBUIS+1:46,10
8.RCSTStrasbourg RCSM2x Mer 1H/1F91334:18,90(8)
 Eva BASTIAN+2:00,97
9.ABEABeaucaire AvSM2x Mer 1H/1F89534:33,01(9)
 Julien HOUSSET+2:15,08
10.SNMOMonaco SN 2SM2x Mer 1H/1F71534:58,98(10)
 Clara STEFANELLI+2:41,05
11.ACBTSete AcbtSM2x Mer 1H/1F80735:03,01(11)
 Elisabeth DYSKIEWICZ+2:45,08
12.B92Boulogne 92SM2x Mer 1H/1F87535:10,77(12)
 Vanessa LETE+2:52,84
13.AARCArcachon Av 1SM2x Mer 1H/1F1836:07,27(13)
 Sebastien CLERT+3:49,34
14.SBSMSaint-Malo SNB 2SM2x Mer 1H/1F90536:13,37(14)
 Emmanuelle LEGRAND+3:55,44
15.CCAMCherbourg AvSM2x Mer 1H/1F35737:37,42(15)
 Chloe LEMOIGNE+5:19,49
16.ENAEHendaye EAESM2x PR3 Mer 1H/1F76638:23,38(16)
 Vincent ERBANI+6:05,45
17.ACADCahors AvSM2x PR3 Mer 1H/1F89338:53,66(17)
 Beatrice GANIL+6:35,73
18.SBSMSaint-Malo SNBSM2x PR3 Mer 1H/1F82641:04,20(18)
 Patrick GOUPIL+8:46,27
19.ANCASalses le Chateau ANCSM2x PR3 Mer 1H/1F89641:47,53(19)
 Aline CHATELUS+9:29,60
20.AARCArcachon Av 2SM2x PR3 Mer 1H/1F91442:36,77(20)
 Sebastien THIRY+10:18,84
21.AARCArcachon Av 1SM2x PR3 Mer 1H/1F1742:49,07(21)
 Florence CARREEL+10:31,14
22.CNLBLibourne CNSM2x PR3 Mer 1H/1F87643:07,61(22)
 Lucie RENOUD-LYAT+10:49,68
23.UYATSaint Jean de Luz Uyat UyaeSM2x PR3 Mer 1H/1F84543:07,96(23)
 Maria ITHURRALDE+10:50,03
24.AASMARSEILLE AASSM2x PR3-ID CD Mer 1H/1F53147:13,79(24)
 Dominique DIEUDONNE-GUENDE+14:55,86
25.AARCArcachon Av 3SM2x PR3 Mer 1H/1F91247:20,39(25)
 Sophie DUPRAT+15:02,46
26.AASMARSEILLE AASSM2x PR3-ID BC Mer 1H/1F32050:31,80(26)
 Isabelle TIMON-DAVID+18:13,87
27.AASMARSEILLE AASSM2x PR3-ID CD Mer 1H/1F64752:03,49(27)
 Lilian PATINAUD+19:45,56
28.AASMarseille AASSM2x PR3 Mer 1H/1F60652:55,60(28)
 Emilie TABOURET+20:37,67