[GBR] Great Britain

no.eventcrew
stroke
W IAR4Gemma Kemble-Stephenson
Help for Heroes
M IAR6Raymond Robinson
We are Invictus
W IAR6Stacey Denyer
We Are Invictus
LM30Trevor Greer
Gladiator Training
M30Richard Potter
Fitness Matters
M30Glyn Gainard
Carmarthen Rowing Club
M30Sam Willetts
Red Line Rowers
M30Rower 1
Stocken Boat Club
M30Rower 8
Stocken Boat Club
M30Kyle Rimmer Greaves
Great Britain
M30Tom Brain
Carmarthen
M30Rower 10
Stocken Boat Club
M30Richard Lewis
Great Britain
M30Chris Power
RowElite
M30Gavin Mckinney
Gladiator Training
M30Josh Berg
RN Rowing Association (RNRA)
M30Stuart Bailey
Great Britain
M30Jack Dell
Great Britain
M30James Nuttall
Graft
M30Craig Guest
Royal Navy
M30James Dewart
Great Britain
M30Anthony Ward
Great Britain
M30Stuart Elvin
British Army
M30Rower 2
Stocken Boat Club
M30Richard Craven
CrossFit PRL
M30Matthew Nixon
Fitness Matters
M30Simon Frost
Ilfracombe pilot gig club / TDR
M30Rob Phillips
Sub7 IRC
M30James Perrott
Great Britain
M30Matt Duckworth
ENGINE BY CARSON, NEW YORK
W30Naomi Craig
Gladiator Training
W30Jenny Wilson
InnerFight Endurance Team, Dubai
W30Daniella Gorton
Great Britain
W30Eli Wood
The Armoury Gym
W30Laura Campbell
Gladiator Training
W30Karis Frost
Ilfracombe pilot gig club / TDR
W30Jessica Hill
Carmarthen rowing club
W30Elaine Huskinson
Hollingworth Lake Rowing Club
W30Ruth Waghorn
Great Britain
W30Samantha Smyth
Gladiator Training
W30Olivia Martin
Cotehele Quay Gig Club
W30Steph Russell
Great Britain
W30Louise Williams
CrossFit Watford
W30Steph Netherton
Great Britain
W30Sophie Connolly
Leicester Rowing Club
W30Kate Baker
Sudbury RC
LM40Matthew Houlihan
Team Keane
LM40Peter Maddock
Army
LM40James Ritchie
Gladiator trainy
LM40Tony Whiddett
Great Britain
LM40David Reeve
Great Britain
LM40Chris Evans
Great Britain
LM40Matthew Bale
Great Britain
LM40Kevin Sheppard
Army
LM40Karl Hoods
The Delivery Room
LM40Paul Plewman
Great Britain
LM40Gordon Ullah
Great Britain
LW40Anna Hughes Davies
none
LW40Gillian Kearney
Great Britain
M40Rower 3
Stocken Boat Club
M40Peter Williams
Great Britain
M40Shaun Gibbs
Utility Rowing
M40Rower 9
Stocken Boat Club
M40Andrew Haynes
Fitness Matters
M40Chris Levy
Great Britain
M40Matthew Cave
MST Health & Fitness
M40Alex Scott
Great Britain
M40Joe Pattinson
Asensei
M40Patrick Lamb
Great Britain
M40Peter Mcgarel
Gladiator Training
M40Giles Chalk
York City Rowing Club
M40Gerald Armstrong
RAF
M40Richard Pullan
Cotswold Rowing Club
M40Simon Macfarlane
Great Britain
M40Damian Mcbride
Army
M40Graeme Cox
Sub 7
M40Andrew Curry
Asensai
M40Zach Veitch
Great Britain
M40Mark Hall
Gladiator Training
M40Chris Barclay
Fitness Matters
M40Rower 7
Stocken Boat Club
M40Llewelyn Hynes
Spitfire Rowing Club/Sub7 IRC
M40James Wild
RowElite
M40Ian Dodd
Lincoln Rowing Centre
M40Raul Torres
Great Britain
M40Ben Jago
Sub 7 IRC
M40Chris Malkin
Great Britain
M40Michael Thornton
Great Britain
M40Javi Llamas
Cotswold Rowing Club
M40Mark Hudson
GarageAthlete
M40Adam Crew
RC Wolfgangsee
M40Chris Heron
The Engine Room
M40Paul Cooper
Army Rowing
M40Alan Denby
Sub 7 IRC
M40Ian Wilde
Sub 7 IRC
M40Chris Tucker
Star Rowing Club
W40Julie Mcburney
Gladiator Training
W40Louise Johnston
Gladiator Training
W40Megan Johnston
Great Britain
W40Heather Ritchie
Gladiator training
W40Fiona Gaffney
Sub 7 Indoor Rowing Club
W40Sharon Kennedy
Gladiator training
W40Claire Drew
Royal Navy
W40Sonia Turtle
Gladiator Training
W40Geraldine Cowan-Smyth
Gladiator Training
W40Pamela Walker
Gladiator Training
W40Sharon Mcaleese
Gladiator Training
W40Clair Johnson
Gym Mostyn
W40Kirsty Dixon
3D
W40Rebecca Lovie
Asensei
W40Bryony Jones
Llanion Warriors Rowing Club
W40Haley Jordan
Southampton Coalporters
W40Kathryn King
Hereford Rowing Club
W40Sally Lancaster
Red Line Rowers
W40Val Craft
Eddie Fletcher
LM50Chris Newberry
Free Spirits
LM50Paul Morton
Sub7 irc
LW50Samantha Ayers
Lakeland Rowing Club
LW50Justine Reston
Q Power
M50Andrew Scott
Team Seal
M50Stephen Bailey
Lancaster University Old Boys
M50Gary Jones
Great Britain
M50Edward Collis
Great Britain
M50Tony Whitley
Great Britain
M50Carl Williams
One equal temper of heroic hearts.
M50Jeremy Webb
Great Britain
M50Charlie Thompson
Cantabrigian Rowing Club
M50Ben Jenkins
Northampton Rowing Club
M50Ken Creighton
Team Keane
M50Stephen Smith
Great Britain
M50Peter Griffiths
Great Britain
M50Wayne Oakes
N/A
M50John Ridge
Great Britain
M50Mark Powell
Sub7 IRC
M50John Walsh
Sub7IRC
M50Scott Jenkins
CrossFit Blackwater
M50Tim Sillitoe
Great Britain
M50Jon Cole
Curlew Rowing Club
M50Anthony Walpole
Fitness Matters Indoor Rowing
M50Chris Melikian
Asensei
M50Peter Johnson
Manchester Indoor Rowing Club
M50Paul Gissen
Great Britain
M50Dusty Miller
Carrick Rowing Club
W50Joanne Culley
Mount' Bay Pilot Gig Club - Carrak Rowing Club
W50Christine Torpy
Cotehele Quay Gig Club
W50Rachel Roberts
Fetch Everyone
W50Deirdre Gamble
Gladiator Training
W50Natasha Gething
On the limit gym in Tring
W50Jackie Hamer
Runcorn Rowing Club
LM55Stephen Matthews
Great Britain
LM55Graeme Mactavish
Lakeland Rowing Club
LM55Paul Scanlon
Great Britain
LW55Mandy Calvert
City of Sheffield Rowing Club
LW55Fallon Jagger
Great Britain
M55Dave Cumber
Asensei
M55Christopher Pim
Great Britain
M55Craig Diver
Hollingworth Lake
M55Peter Clowes
Royal Air Force
M55Weininger Irwin
Ageless Teenagers
M55Steven Nutley
Asensei
M55Robert Hamill
Great Britain
M55Jerome Abelman
The Engine Room London
M55Mark Crumplin
Mayflower Offshore Rowing Club
M55Richard Kelvin
Yamsquad
M55Mark Thomas
Go Row Indoor Crew
M55Shaun Callaghan
Great Britain
M55Chris Barrow
RowAlong
M55Mike Rooney
Great Britain
W55Avril Magee
Gladiator Training
W55Claire Wells
Broxbourne rowing club
W55Deborah Nagan
Kingston Rowing Club
W55Susan Young
Seal Personal Training
W55Mandy Turner
Ilfracombe pilot gig club
LM60David Jubb
Diamonds
LM60Reggie Lloyd
Great Britain
LM60Nick Wright
ASENSEI
M60David Snelling
Exeter Rowing Club
M60Tim Roberts
Great Britain
M60Mike Gale
Great Britain
M60Ian Proudlock
Great Britain
M60Nick Cowan
Lakeland Rowing Club
M60Paul Winton
RNRA
W60Fiona Jamie
Shoreham Rowing Club
W60Sally Miller
Carrick Rowing Club
W60Karen Heggarty
Gladiator Training
LM65Ian Badcock
Mayflower Offshore Rowing Club
M65Richard Steventon
Sub7
M65Richard Stout
Delta Deas Rowing Club, Delta BC, Canada
M65Doru Procopiu
Quintin Boat Club
W65Catherine Wyse
Asensei
LM70Michael Howkins
Fluid Fitness
M70Colin Bruce Slade
Fitness matters
W70Marjorie Roome
River Teign Rowing Club (Teign Scullers)
LM75John Helliwell
Doncaster Rowing Club
M75Patrick Wright
ULBC
M75Roger Stainforth
Durham Amateur Rowing Club
M80Brian Cort
River Teign Rowing Club (Sculling section)
LMJon Lay
Great Britain
LMRowan Nightingale
Tresco & Bryher Rowing Club
LMMatthew Bowles
Leicester Rowing Club
LWJessica Pennington
Rob Roy Boat Club
LWJennifer Humphries
District battersea
MRower 4
Stocken Boat Club
MNick Horsthuis
Great Britain
MBill Dunkerley
Great Britain
MGraham Ord
London Rowing Club
MThomas Mcbride
Army
MScott Mcgarry
Gladiator Training
MRower 5
Stocken Boat Club
MGeorge Rowe
Christchurch Rowing Club
MRower 6
Stocken Boat Club
MTom Baldwin
Carmarthen Rowing Club
MThomas Skinner
Great Britain
MMark Whiteman
Fitness Matters
MTom Skinner
Sub-7
WCatherine Williamson
Gladiator Training
WCatherine Gerrard
Great Britain
WLindsay Turpin
Cotehele Quay Gig Club
WGeorgie Van Der Merwe
Gladiator Training
W PR2Caroline Buckle
Doncaster Rowing Club
M PR3-PDBen Marsden
Marlow Rowing Club
M PR3-PDSean Gaffney
Sub 7 Indoor Rowing Club
SF BHarri Jones
Carmarthen Rowing Club
SF BMurray Oliver
StrengthLab CrossFit
SF BJack Macfarlane
Molesey Boat Club
SF BJames Beaumont
Northampton RC
SF BWilliam Seeley
Fulham Reach Boat Club
SF BWill Beaumont
Northampton RC
SF BCallum O'connor
Crossfit Blackwater
SF BJoseph Gosling
Great Britain
SF GKate Haswell
Unaffiliated
SF GPoppy Jones
Pengwern
SF GElisabeth Woods
Carmarthen rowing club
SF GNia Bullen
Carmarthen Rowing Club
SF GChloe Houston
Gladiator Training
M U23Toby Reid
Loughborough Students RC
M U23Ethan Dunn
Great Britain
W U23Anya Panose
Great Britain
W U23Sophie Hudson
Great Britain
LM30Trevor Greer
Gladiator Training
LW30Andzelika Stozek
Broxbourne Rowing Club
LW30Kate Bruck
Great Britain
M30Stuart Elvin
British Army
M30Gavin Mckinney
Gladiator Training
M30Richard Potter
Fitness Matters
M30James Perrott
Great Britain
M30Rower 2
Stocken Boat Club
M30James Nuttall
Graft
M30Richard Craven
CrossFit PRL
M30Matt Duckworth
ENGINE BY CARSON, NEW YORK
M30Elliot Awin
Newwave Crossfit
M30Tom Brain
Carmarthen
M30Rower 10
Stocken Boat Club
M30Rower 8
Stocken Boat Club
M30Dave Williams
RowElite
M30Kyle Rimmer Greaves
Great Britain
M30Matthew Nixon
Fitness Matters
M30Chris Blackburn
The Manchester College
M30Josh Berg
RN Rowing Association (RNRA)
M30Sam Willetts
Red Line Rowers
M30Charlie Heggarty
Gladiator
M30Rower 1
Stocken Boat Club
M30Rob Phillips
Sub7 IRC
W30Olivia Martin
Cotehele Quay Gig Club
W30Sophie Connolly
Leicester Rowing Club
W30Steph Russell
Great Britain
W30Laura Campbell
Gladiator Training
W30Kirsty Davey
Great Britain
W30Sophie Gallagher
Primal Instinct
W30Jenny Wilson
InnerFight Endurance Team, Dubai
W30Samantha Smyth
Gladiator Training
W30Frankii Newbery
Dominus CrossFit
W30Elaine Huskinson
Hollingworth Lake Rowing Club
W30Naomi Craig
Gladiator Training
LM40Dale Johnson
Haileybury Rowing Club
LM40Karl Hoods
The Delivery Room
LM40Paul Heselwood
Fortis Fitness and Performance
LM40James Short
Great Britain
LM40Matthew Bale
Great Britain
LM40Peter Maddock
Army
LM40James Ritchie
Gladiator trainy
LM40Tony Whiddett
Great Britain
LM40Chris Evans
Great Britain
LM40Kevin Sheppard
Army
M40Rower 3
Stocken Boat Club
M40Ryan Mcauley
Gladiator Training
M40Scott Exley
Primitive Gym
M40Raul Torres
Great Britain
M40Ian Dodd
Lincoln Rowing Centre
M40Gareth Shaw
Ballymena Christ Club
M40Simon Cooper
Great Britain
M40Gavin Hancock
Great Britain
M40Peter Mcgarel
Gladiator Training
M40Rhys Kirk
RowElite
M40Keith Jones
LN CrossFit
M40Alex Scott
Great Britain
M40Ian Wilde
Sub 7 IRC
M40Rower 7
Stocken Boat Club
M40Mark Hall
Gladiator Training
M40Rower 9
Stocken Boat Club
M40Chris Barclay
Fitness Matters
M40Joe Pattinson
Asensei
M40James Wild
RowElite
M40Ben Jago
Sub 7 IRC
M40Matthew West
Sub7 IRC
M40Neil Crawford
Great Britain
M40David Cross
Great Britain
W40Val Craft
Eddie Fletcher
W40Julie Mcburney
Gladiator Training
W40Sharon Kennedy
Gladiator training
W40Pamela Walker
Gladiator Training
W40Bryony Jones
Llanion Warriors Rowing Club
W40Emma Drinkwater
Molesey Boat Club
W40Fiona Gaffney
Sub 7 Indoor Rowing Club
W40Sally Lancaster
Red Line Rowers
W40Sonia Turtle
Gladiator Training
W40Megan Johnston
Great Britain
W40Heather Ritchie
Gladiator training
W40Geraldine Cowan-Smyth
Gladiator Training
W40Arabella Carbutt
Crossfit Sweet Track
W40Kirsty Dixon
3D
W40Louise Johnston
Gladiator Training
W40Sharon Mcaleese
Gladiator Training
LM50Paul Morris
Great Britain
LM50Chris Newberry
Free Spirits
LW50Samantha Ayers
Lakeland Rowing Club
LW50Andrea Dixon
Seal Personal Training
M50Jon Cole
Curlew Rowing Club
M50Ben Jenkins
Northampton Rowing Club
M50Tim Armstrong
Rowalong
M50Martin Howe
York City
M50Carl Williams
One equal temper of heroic hearts.
M50Andy Webb
ESPRIT
M50Sean Gaffney
Sub 7 Indoor Rowing Club
M50Stephen Bailey
Lancaster University Old Boys
M50Stephen Smith
Great Britain
M50Gary Jones
Great Britain
M50Jeremy Webb
Great Britain
M50Mark Bettley-Smith
Poole Amateur Rowing Club
M50Chris Melikian
Asensei
M50Charlie Thompson
Cantabrigian Rowing Club
W50Christine Torpy
Cotehele Quay Gig Club
W50Jessica Dicarlo
Great Britain
W50Deirdre Gamble
Gladiator Training
W50Rachel Roberts
Fetch Everyone
W50Jackie Hamer
Runcorn Rowing Club
W50Joanne Culley
Mount' Bay Pilot Gig Club - Carrak Rowing Club
W50Natasha Gething
On the limit gym in Tring
LM55Graeme Mactavish
Lakeland Rowing Club
LM55Derrick Towell
Seal PT
LW55Fallon Jagger
Great Britain
M55Peter Clowes
Royal Air Force
M55Mark Thomas
Go Row Indoor Crew
M55Shaun Callaghan
Great Britain
M55Craig Diver
Hollingworth Lake
W55Avril Magee
Gladiator Training
W55Deborah Nagan
Kingston Rowing Club
LM60David Jubb
Diamonds
M60Andy Paulson
Power Rowing
M60Simon Duckworth
Great Britain
M60Philip Mundie
Diamond Fit
M60Nick Cowan
Lakeland Rowing Club
M60Gordon Jack
Lakeland Rowing Club
W60Karen Heggarty
Gladiator Training
W60Celia Whittam
Lakeland Rowing Club
W60Dorothea Farquhar
Great Britain
LM65Julian Kennedy
Lifestyle Fitness
LW65Carol Alker
Great Britain
M65Doru Procopiu
Quintin Boat Club
M65Richard Steventon
Sub7
W65Catherine Wyse
Asensei
LM70David Marsh
Salcombe Estuary Rowing Club/GloGym Oldham
M70Jonathan Hill
Birmingham Rowing Club
M70Colin Bruce Slade
Fitness matters
M70John Hill
Marlow RC
W70Marjorie Roome
River Teign Rowing Club (Teign Scullers)
LM75Derek Vaughan
Gym Mostyn
M75Patrick Wright
ULBC
M75Roger Stainforth
Durham Amateur Rowing Club
LM80Philip Stubley
Great Britain
M80Brian Cort
River Teign Rowing Club (Sculling section)
LMJoe White
Great Britain
LWDiane Pham
Bear on Boat
MRower 4
Stocken Boat Club
MRower 5
Stocken Boat Club
MRoy Charman
Leicester Rowing Club
MJuan Farrugia
Marsamxett Regatta Club
MScott Mcgarry
Gladiator Training
MThomas Skinner
Great Britain
MLuke Chalcraft
Great Britain
MBill Dunkerley
Great Britain
MSam Guyah
Mayflower Offshore Rowing Club
MAlbert Thompson
Great Britain
MRower 6
Stocken Boat Club
WGeorgie Van Der Merwe
Gladiator Training
WLindsay Turpin
Cotehele Quay Gig Club
WAmanda Smith
Great Britain
WCatherine Williamson
Gladiator Training
WCatherine Gerrard
Great Britain
SF BConnor O'byrne
Wellington College, Crowthorne
SF BJoseph Gosling
Great Britain
SF BHarri Jones
Carmarthen Rowing Club
SF GIndira Ogunbiyi
latymer upper school
SF GPoppy Jones
Pengwern
SF GKate Haswell
Unaffiliated
SF GChloe Houston
Gladiator Training
M U23Ethan Dunn
Great Britain
W U23Anya Panose
Great Britain
Yr 10 BCallam O'byrne
Wellington College, Crowthorne
Yr 10 BAdam Elliott
WINDSOR BOYS SCHOOL BOAT CLUB
Yr 10 BEamonn Williams
Grange School
Yr 10 BJim Gleed
Newark Rowing Club
Yr 10 BZak Jenkins
Henley Rowing Club
Yr 10 BAlistair Smith
Bablake and King Henry VIII School
Yr 10 GAmelia Westbrook
Lincoln rowing centre
Yr 11 BAngus Wagstaff
Lymington Amateur Rowing Club
Yr 11 BWilliam Exley
Great Britain
Yr 11 BJack Fraser
SMC
Yr 11 BWilliam Baybut
Great Britain
Yr 11 BJoshua Mann
Mounts Bay Pilot Gig Club
Yr 11 BMontgomery Wood
Guildford
Yr 11 GMillie Hurrell
Isle of Ely
Yr 8 BRonan Parry
Great Britain
Yr 8 GAnja Knight
Nottingham High School
Yr 9 BMarcus Thornton
Kings School Chester
Yr 9 BJames Dutton
Trentham Boat Club
Yr 9 BCarter Horrix
Shanklin Sandown Rowing Club
Yr 9 GAmy Clarke
Marlow Rowing Club
Yr 9 GMaria Giulia Costagliola
Gloucester Rowing Club
Yr 9 GBeri Tomkins
Aberporth / Towy Rowing Club
LMJohnny Luk
Bear on Boat
LMDerrick Towell
Seal PT
LMTrevor Greer
GLADIATOR TRAINING
LMJulian Kennedy
Lifestyle Fitness
LMPaul Heselwood
Fortis Fitness and Performance
LMJames Ritchie
Gladiator training
LMJames Short
Great Britain
LMPhilip Stubley
Great Britain
LMMatthew Bale
Great Britain
LMPaul Morris
Great Britain
LWKate Bruck
Great Britain
LWLucinda Bufton
Salcombe Estuary Rowing Club
LWAndzelika Stozek
Broxbourne Rowing Club
LWDiane Pham
Bear on Boat
LWJessica Pennington
Rob Roy Boat Club
MChris Blackburn
The Manchester College
MGraham Ord
London Rowing Club
MKyle Rimmer Greaves
Great Britain
MThomas Skinner
Great Britain
MPeter Mcgarel
Gladiator Training
MMarc Sidney
Great Britain
MRob Phillips
Sub7 IRC
MRhys Kirk
RowElite
MChris Melikian
Asensei
MIan Wilde
Sub 7 IRC
MJon Cole
Curlew Rowing Club
MKeith Jones
LN CrossFit
MAndy Webb
ESPRIT
MTim Armstrong
Rowalong
MSimon Cooper
Great Britain
MDave Williams
RowElite
MDoru Procopiu
Quintin Boat Club
MChris Barclay
Fitness Matters
MPatrick Wright
ULBC
MElliot Awin
Great Britain
MCharlie Heggarty
Gladiator
MDavid Newton
Great Britain
MGavin Mckinney
Gladiator Training
MMark Hall
Gladiator Training
MCarl Williams
One equal temper of heroic hearts.
MBill Dunkerley
Great Britain
MJames Wild
RowElite
MDale Johnson
Haileybury Rowing Club
MThomas Mcbride
Army
M PR1Chris Anslow
We Are Invictus
W PR2Caroline Buckle
Doncaster Rowing Club
M PR3Sean Gaffney
Sub 7 Indoor Rowing Club
M PR3Mark Perkins
We Are Invictus
W PR3Lucy Holt
We Are Invictus
WRachel Roberts
Fetch Everyone
WFiona Gaffney
Sub 7 Indoor Rowing Club
WGeraldine Cowan-Smyth
Gladiator Training
WSamantha Smyth
Gladiator Training
WLindsay Turpin
Cotehele Quay Gig Club
WGeorgie Van Der Merwe
Great Britain
WJoanne Blundell
CAMBC
WRuth Waghorn
Great Britain
WCatherine Gerrard
Great Britain
WSharon Kennedy
Gladiator training
WSally Lancaster
Red Line Rowers
WAvril Magee
Gladiator Training
WArabella Carbutt
Crossfit Sweet Track
WEmma Drinkwater
Molesey Boat Club
WNaomi Craig
Gladiator Training
WCatherine Williamson
Gladiator Training
WCatherine Wyse
Asensei
WSharon Mcaleese
Gladiator Training
WFrankii Newbery
Dominus CrossFit
WVal Craft
Eddie Fletcher's Crew
WKate Baker
Sudbury RC
WLaura Campbell
Gladiator Training
WDeborah Nagan
Kingston Rowing Club
WLouise Johnston
Gladiator Training
WHeather Ritchie
Gladiator training
WAnya Panose
Great Britain
WPamela Walker
Gladiator Training
WSophie Connolly
Leicester Rowing Club
WAmanda Smith
Great Britain
WElaine Huskinson
Hollingworth Lake Rowing Club
WKaren Heggarty
Gladiator
WSonia Turtle
Gladiator Training
WKirsty Davey
Great Britain
WPatricia Walsh
Great Britain
M IAR2Chris Anslow
We Are Invictus
M IAR2Richard Heather
We are invictus
W IAR3Rachel Williamson
Invictus Games Team UK
M IAR4Andrew Mcevoy
We Are Invictus
W IAR4Gemma Kemble-Stephenson
Help for Heroes
M IAR6Warren Jones
We are invictus
M IAR6Mark Perkins
We Are Invictus
M IAR6Raymond Robinson
We are Invictus
W IAR6Sally Renard
We are Invictus
W IAR6Stacey Denyer
We Are Invictus
W PR2Caroline Buckle
Doncaster Rowing Club
W PR3-PDLucy Holt
We Are Invictus
Yr 7 BThomas Mann
Mounts Bay Pilot Gig Club
M IAR2Richard Heather
We are invictus
M IAR2Chris Anslow
We Are Invictus
W IAR3Rachel Williamson
Invictus Games Team UK
M IAR4Andrew Mcevoy
We Are Invictus
M IAR6Mark Perkins
We Are Invictus
M IAR6Warren Jones
We are invictus
M IAR6Stephen Plank
Great Britain
W IAR6Sally Renard
We are Invictus
W PR3-PDLucy Holt
We Are Invictus
Yr 9 BBen Nicholas
Mounts Bay Pilot Gig Club
Yr 9 BJacob Mann
Mounts Bay Pilot Gig Club
Yr 9 BJames Dutton
Trentham Boat Club
Yr 9 BJoseph Seaton
Mounts Bay Pilot Gig Club
Yr 9 BJoel Veal
Mounts Bay Pilot Gig Club
Yr 9 BMarcus Thornton
Kings School Chester
Yr 9 GPoppy Rawlins
Mounts Bay Pilot Gig Club
Yr 9 GAmy Clarke
Marlow Rowing Club
Yr 9 GMaria Giulia Costagliola
Gloucester Rowing Club
Yr 9 GEvelyn Hope
Mounts Bay Pilot Gig Club
Yr 9 GBeri Tomkins
Aberporth / Towy Rowing Club
Yr 10 BGeorge Coates
Monmouth Town Rowing Club
Yr 10 BJim Gleed
Newark Rowing Club
Yr 10 BZak Jenkins
Henley Rowing Club
Yr 10 BAlistair Smith
Bablake and King Henry VIII School
Yr 10 GAmelia Macfarlane
Molesey Boat Club
Yr 11 BMontgomery Wood
Guildford
Yr 11 BJoshua Mann
Mounts Bay Pilot Gig Club
Yr 11 BJack Fraser
SMC
Yr 11 BWilliam Exley
Great Britain
Yr 11 BWilliam Baybut
Great Britain
Yr 11 BAngus Wagstaff
Lymington Amateur Rowing Club
Yr 11 GMillie Hurrell
Isle of Ely
WLucinda Bufton
Salcombe Estuary Rowing Club
WChristine Torpy
Cotehele Quay Gig Club
WRachel Knight
Kingston Rowing Club
WLorna Farbowski
Great Britain
WJennifer Firman
Kingston Rowing Club
MRower 9
Stocken Boat Club
MToby Backhouse
Molesey
MStefan Knight
Great Britain
MRower 5
Stocken Boat Club
MDavid Jolly
ASENSEI
MRower 8
Stocken Boat Club
MColin Bruce Slade
Fitness matters
MStephen Matthews
Great Britain
MRower 7
Stocken Boat Club
MPhil Saxena
Richmond Rowing Club
MAlex Pickett
Royal Navy
MRower 2
Stocken Boat Club
MIan Badcock
Mayflower Offshore Rowing Club
MMatthew Parish
Crabtree
MRower 1
Stocken Boat Club
MStu Wenman
Team Oarsome
MRower 10
Stocken Boat Club
MRower 3
Stocken Boat Club
MMark Bettley-Smith
Poole Amateur Rowing Club
MNeil Wincomb
Eton Excelsior Rowing Club
MRower 6
Stocken Boat Club
MMike Rooney
Great Britain
MCarl Van Heerden
Great Britain
MPatrick Wright
ULBC
MAleks Armstrong
Asensei
MRower 4
Stocken Boat Club
MAnthony Downes
Rowalong
MAdrian Gray
Great Britain
MPeter Williams
Great Britain
MJames Kennedy
Great Britain
MSteven Nutley
Asensei
MDavid Black
Team Oarsome
withdrawn after draw
W30Pamela Dickey
Gladiator Training
withdrawn after draw
M40Mark Veal
Bristol Ariel Rowing Club
withdrawn after draw
M50Ben Fennell
Great Britain
withdrawn after draw
LM60Graham Pogson
Great Britain
withdrawn after draw
M60Andy Robinson
Walbrook Rowing Club
withdrawn after draw
LM65Paul Freeman
Cambois Rowing Club
withdrawn after draw
MJoe Bright
University of Nottingham
withdrawn after draw
MWill James
Great Britain
withdrawn after draw
WCharlotte Dixon
Gladiator Training
withdrawn after draw
SF BBenjamin Campbell-Reide
Thames Rowing Club
withdrawn after draw
SF BCallum Smyth
Grey High School Rowing Club
withdrawn after draw
W30Pamela Dickey
Gladiator Training
withdrawn after draw
M60Johan Denekamp
Sub Seven
withdrawn after draw
M60Andy Robinson
Walbrook Rowing Club
withdrawn after draw
LM65Paul Freeman
Cambois Rowing Club
withdrawn after draw
MWill James
Great Britain
withdrawn after draw
WCharlotte Dixon
Gladiator Training
withdrawn after draw
Yr 10 GOrla Mcdonnell
George Watson's College
withdrawn after draw
MWill James
Great Britain
withdrawn after draw
WCharlotte Dixon
Gladiator Training
withdrawn after draw
WPamela Dickey
Gladiator Training
withdrawn after draw
W IAR6Chris Howitt
We are invictus
withdrawn after draw
W IAR6Chris Howitt
We are invictus
withdrawn after draw
Yr 10 GOrla Mcdonnell
George Watson's College
withdrawn after draw
MWill James
Great Britain