zaterdag

6 november 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
GYA28Heren 2HOnerv C4+1e ronde02:24,910e
Wouter Lamers
GYA31CTG Heren 3HOnerv C4+1e ronde02:08,63e
Mees Houwerzijl
GYA32CTG H2HOnerv C4+1e ronde02:06,61e
Laurens Hamersma
GYA34Heren 8HOnerv C4+1e ronde02:32,411e
Tim van de Vendel
GYA35CTG H1HOnerv C4+1e ronde02:08,42e
Wouter Smans
GYA62Dubbel 1DErv C4+ P21e ronde06:04,411e
Stella Visser
GYA32CTG H2HOnerv C4+2e ronde02:18,13e
Laurens Hamersma
GYA35CTG H1HOnerv C4+2e ronde02:15,42e
Wouter Smans
GYA31CTG Heren 3HOnerv C4+2e ronde02:12,41e
Mees Houwerzijl
GYA28Heren 2HOnerv C4+2e ronde02:32,810e
Wouter Lamers
GYA34Heren 8HOnerv C4+2e ronde02:36,711e
Tim van de Vendel
GYA62Dubbel 1DErv C4+ P22e ronde02:40,710e
Stella Visser

zondag

7 november 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
GYA11ContentaD 4* P11e ronde05:35,37e
Floor Thies
GYA26Dames 2DOnerv C4+1e ronde02:20,13e
Jet Reinerink
GYA29Dames 11DOnerv C4+1e ronde02:36,37e
Lisette van Onna
GYA33Dames 16DOnerv C4+1e ronde02:37,98e
Natascha Wobbes
GYA35Dames 6DOnerv C4+1e ronde02:45,611e
Pleun Barendse
GYA36CTG Dames 1DOnerv C4+1e ronde02:19,12e
Lotte van Boekel
GYA39CTG Dames 2DOnerv C4+1e ronde02:28,46e
Inge Oteman
GYA40Dames 12DOnerv C4+1e ronde02:41,59e
Marrit van der Meer
GYA48EskalationD 4+ P21e ronde05:56,411e
Lieke Jager
GYA71Brow CodeHErv C4+ P11e ronde05:16,012e
Joris Millenaar
GYA72VerzopenHErv C4+ P11e ronde05:04,410e
Atze Sijtsma
GYA11ContentaD 4* P12e ronde02:05,22e
Floor Thies
GYA48EskalationD 4+ P22e ronde02:16,510e
Lieke Jager
GYA36CTG Dames 1DOnerv C4+2e ronde02:14,62e
Lotte van Boekel
GYA26Dames 2DOnerv C4+2e ronde02:18,23e
Jet Reinerink
GYA39CTG Dames 2DOnerv C4+2e ronde02:20,44e
Inge Oteman
GYA29Dames 11DOnerv C4+2e ronde02:36,710e
Lisette van Onna
GYA33Dames 16DOnerv C4+2e ronde02:31,07e
Natascha Wobbes
GYA40Dames 12DOnerv C4+2e ronde02:34,68e
Marrit van der Meer
GYA35Dames 6DOnerv C4+2e ronde02:40,611e
Pleun Barendse
GYA72VerzopenHErv C4+ P12e ronde02:05,88e
Atze Sijtsma
GYA71Brow CodeHErv C4+ P12e ronde02:06,610e
Joris Millenaar