zaterdag

14 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAG3LagaHB 8+time-trialza 08:00
Aldo Pantano
LAG16LagaDB 2xtime-trialza 08:10
Inger van Dok
PEL22Pelargos/LagaDB 2xtime-trialza 08:10
Yentl Witte
LAGNissy WieniaDB 1xvoorwedstrijd 1za 08:20[4]
Laga
LAGLagaDB 4+voorwedstrijd 3za 08:40[4]
Elke Schokking
LAGAnnabelle OutLDB 1xA-finaleza 09:10[2]
Laga
LAGCasper Pronk Van HoogeveenLHB 1xvoorwedstrijd 3za 10:20[2]
Laga
LAGLagaDG 4-voorwedstrijd 1za 11:35[2]
Lieve Nijland
LAGLagaHG 2xvoorwedstrijd 2za 12:20[4]
Haig Eyskens
LAGLagaHG 4+voorwedstrijd 2za 12:30[2]
Jens Schout
LAGLaga/Proteus-Eretes/NjordHG 4-voorwedstrijd 2za 12:40[2]
Arno Mulder
LAGLagaHGb 4-voorwedstrijd 2za 12:50[2]
Olivier Meyers
LAGLagaLDG 2xvoorwedstrijd 3za 13:50[4]
Maaike Spreeuw
LAGLaga 2LHB 2xvoorwedstrijd 1za 13:55[2]
Jules Bodegom
LAGLaga 1LHB 2xvoorwedstrijd 2za 14:00[3]
Wessel de Waard
LAGLagaLHG 2xA-finaleza 14:10[3]
Niels van Vliet
LAGLagaLHG 4-A-finaleza 14:15[2]
Nikolai van den Dungen
LAGLagaDB 8+voorwedstrijd 2za 14:50[1]
Nienke van Dok
LAGLagaDE 8+A-finaleza 15:00[4]
Lieve Nijland
LAGLaga/SkadiHE 4xA-finaleza 15:15[2]
Haig Eyskens
LAGLaga 1HE 4xA-finaleza 15:15[3]
Djurre Drenth
LAGLaga 2HE 4xA-finaleza 15:15[4]
Pim Kloet
LAGLagaHB 8+A-finaleza 15:35[1]
Aldo Pantano
LAGLagaDB 2xB-finaleza 15:40[2]
Inger van Dok
LAGLagaDB 4+A-finaleza 16:50[1]
Elke Schokking
LAGCasper Pronk Van HoogeveenLHB 1xA-finaleza 17:15[4]
Laga
LAGLagaDG 4-A-finaleza 17:55[3]
Lieve Nijland
LAGLagaHG 2xA-finaleza 18:05[3]
Haig Eyskens
LAGLaga/Proteus-Eretes/NjordHG 4-A-finaleza 18:15[3]
Arno Mulder
LAGLagaHGb 4-A-finaleza 18:20[4]
Olivier Meyers
LAGLagaLDG 2xA-finaleza 18:25[3]
Maaike Spreeuw
LAGLaga 2LHB 2xA-finaleza 18:30[1]
Jules Bodegom
LAGLaga 1LHB 2xA-finaleza 18:30[2]
Wessel de Waard
LAGLagaDB 8+A-finaleza 18:50[3]
Nienke van Dok

zondag

15 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAG54LagaHEj 4+time-trialzo 08:14
Jens Schout
LAG67LagaLHEj 8+time-trialzo 08:28
Krijn Vlaar
LAG84LagaHEj 8+time-trialzo 08:35
Aldo Pantano
LAG101LagaLDEj 4*time-trialzo 08:42
Judith Mos
LAG120Laga/DDSDEj 8+time-trialzo 08:49
Nienke van Dok
LAGJules BodegomLHG-B 1xvoorwedstrijd 1zo 09:03[4]
Laga
PELPelargos/LagaLDB 2xvoorwedstrijd 2zo 10:51[4]
Yentl Witte
LAGLaga 2DE 4-voorwedstrijd 3zo 11:25[2]
Elke Schokking
LAGLaga 1DE 4-voorwedstrijd 3zo 11:25[4]
Lieve Nijland
LAGLaga 2DE 2xvoorwedstrijd 2zo 11:34[2]
Nissy Wienia
LAGLaga 1DE 2xvoorwedstrijd 2zo 11:34[3]
Saar van der Wurff
LAGLaga/Proteus-Eretes/NjordHE 4-voorwedstrijd 1zo 11:48[4]
Arno Mulder
LAGLagaHE 4-voorwedstrijd 2zo 11:53[4]
Olivier Meyers
LAGLagaHG 4xA-finalezo 12:07[4]
Casper Pronk Van Hoogeveen
LAGLagaLDEj 4*C-finalezo 12:42[1]
Judith Mos
LAGLagaHEj 4+halve-finale 2zo 13:49[2]
Jens Schout
LAGLagaLHEj 8+halve-finale 1zo 13:58[2]
Krijn Vlaar
LAGLagaHEj 8+halve-finale 2zo 14:07[2]
Aldo Pantano
LAGJules BodegomLHG-B 1xA-finalezo 14:45[4]
Laga
LAGLagaLHE 4-A-finalezo 15:29[2]
Nikolai van den Dungen
LAGLaga 2DE 4-A-finalezo 15:34[3]
Elke Schokking
LAGLaga 1DE 4-A-finalezo 15:34[4]
Lieve Nijland
LAGLaga 2DE 2xA-finalezo 15:38[4]
Nissy Wienia
LAGLagaHE 4-A-finalezo 16:40[2]
Olivier Meyers
LAGLaga/Proteus-Eretes/NjordHE 4-A-finalezo 16:40[3]
Arno Mulder
LAGLagaHEj 4+A-finalezo 17:09[3]
Jens Schout
LAGLagaLHEj 8+A-finalezo 17:21[2]
Krijn Vlaar
LAGLagaHEj 8+B-finalezo 17:24[3]
Aldo Pantano