zaterdag

20 mei 2023

ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
SKOMaxim MeijerinkLHG 1xvoorwedstrijd 3[3]08:30,721e
Skøll
SKOFriso MoermanHG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:34,552e
Skøll 2
SKOWibout RustenburgHG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:22,951e
Skøll 1
SKOSkøllHDev 2xvoorwedstrijd 3[5]07:56,552e
Joppe Visch
SKOSara BrzeskiLDG 1xvoorwedstrijd 2[4]10:34,883e
Skøll
SKOSkøll 2LDDev 2xvoorwedstrijd 2[1]10:00,685e
Kaat van Leenders
SKOSkøll 1LDDev 2xvoorwedstrijd 3[3]09:31,012e
Rina Engel
SKOIris NeijzenDG 1xvoorwedstrijd 1[1]10:42,902e
Skøll 2
SKOSietske WiemerDG 1xvoorwedstrijd 1[4]10:56,133e
Skøll 3
SKOArlette RoosDG 1xvoorwedstrijd 2[2]10:06,271e
Skøll
SKOEmma van der VorstDG 1xvoorwedstrijd 3[2]11:34,865e
Skøll 4
SKOSkøllDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]09:44,653e
Duifje van Oostrom
SKOSkøllLHDev 4-voorwedstrijd 2[3]08:13,541e
Ruben Blokhuis
SKOSkøll 2HG 2-voorwedstrijd 1[4]09:08,832e
Stephen-Luc van Waveren
SKOSkøll 1HG 2-voorwedstrijd 2[3]09:02,084e
Raphaël Fromont
SKOSkøll/RICDDev 4-voorwedstrijd 2[1]09:50,786e
Gaia Evers
SKOSkøll 1DDev 4-voorwedstrijd 3[5]08:50,872e
Emma Ros
SKOMaxim MeijerinkLHG 1xA-finale[3]08:53,351e
Skøll
SKOWibout RustenburgHG 1xA-finale[3]08:51,211e
Skøll 1
SKOFriso MoermanHG 1xA-finale[5]09:32,214e
Skøll 2
SKOSkøllHDev 2xA-finale[2]07:55,504e
Joppe Visch
SKOSara BrzeskiLDG 1xA-finale[6]10:14,043e
Skøll
SKOSkøll 1LDDev 2xA-finale[1]09:27,185e
Rina Engel
SKOSietske WiemerDG 1xB-finale[4]10:11,092e
Skøll 3
SKOArlette RoosDG 1xA-finale[2]10:15,896e
Skøll
SKOIris NeijzenDG 1xA-finale[5]09:56,253e
Skøll 2
SKOSkøllDDev 2xB-finale[1]09:40,653e
Duifje van Oostrom
SKOSkøllLHDev 4-A-finale[4]07:44,603e
Ruben Blokhuis
SKOSkøll 1HG 2-A-finale[1]08:54,766e
Raphaël Fromont
SKOSkøll 2HG 2-A-finale[2]09:07,085e
Stephen-Luc van Waveren
SKOSkøll 1DDev 4-A-finale[6]08:29,164e
Emma Ros
SKOSkøll/OrcaDE 2xA-finale[4]09:22,363e
Jonna van Mourik

zondag

21 mei 2023

ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
SKOMats van SabbenHE 1xvoorwedstrijd 1[2]08:24,381e
Skøll (NSK) 2
SKOWibout RustenburgHE 1xvoorwedstrijd 2[5]08:21,991e
Skøll 1
SKOSara BrzeskiLDE 1xvoorwedstrijd 1[5]10:31,671e
Skøll (NSK) 1
SKOSkøll 1DG-B 4-voorwedstrijd 2[2]08:57,572e
Emma Ros
SKOSkøll/RICDG-B 4-voorwedstrijd 2[4]09:05,943e
Gaia Evers
SKOSkøllDB 2xvoorwedstrijd 2[3]09:52,841e
Duifje van Oostrom
SKOSkøllHG 2xvoorwedstrijd 2[3]08:19,942e
Joppe Visch
SKOSkøll 2LDG-B 2xvoorwedstrijd 1[3]09:57,562e
Rina Engel
SKOSkøll 1LDG-B 2xvoorwedstrijd 2[6]10:00,754e
Kaat van Leenders
SKOMats van SabbenHE 1xA-finale[5]08:43,962e
Skøll (NSK) 2
SKOWibout RustenburgHE 1xA-finale[6]08:27,251e
Skøll 1
SKOSara BrzeskiLDE 1xA-finale[5]10:23,303e
Skøll (NSK) 1
SKOSkøll/TritonHB 4+A-finale[5]07:46,371e
Stephen-Luc van Waveren
SKOSkøll/RICDG-B 4-A-finale[2]08:45,746e
Gaia Evers
SKOSkøll 1DG-B 4-A-finale[4]08:18,453e
Emma Ros
SKOSkøllDB 2xA-finale[3]08:48,213e
Duifje van Oostrom
SKOSkøllHG 4-A-finale[5]07:03,283e
Auke Kloosterman
SKOSkøllHG 2xA-finale[2]07:34,312e
Joppe Visch
SKOSkøll 1LDG-B 2xB-finale[5]08:58,181e
Kaat van Leenders
SKOSkøll 2LDG-B 2xA-finale[5]09:03,506e
Rina Engel
SKOSkøllLHG 4-A-finale[4]07:20,892e
Ruben Blokhuis
SKOSkøllDE 4xA-finale[3]07:46,783e
Arlette Roos
SKOSkøll (NSK)HE 4xA-finale[6]06:40,072e
Joost van der Sluis
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!