zaterdag

20 mei 2023

ploeg
slag
veldracetijdbaan
NJOVincent van RieLHG 1xvoorwedstrijd 2za 09:45[1]
Njord 2
NJONjordLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:00[1]
Lars van der Salm
NJODolf RuttenHG 1xvoorwedstrijd 2za 10:10[5]
Njord
NJOJan-Wicher SiedersHG-B 1xvoorwedstrijd 1za 10:15[2]
Njord
NJONjordHDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:25[2]
Luuk Remmerswaal
NJOHieke BohmLDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:40[6]
Njord
NJONjordLDDev 2xvoorwedstrijd 3za 11:20[1]
Roos Wagensveld
NJOSidni de RuiterDG 1xvoorwedstrijd 2za 11:30[1]
Njord
NJONjord 2HDev 4-voorwedstrijd 1za 13:15[1]
Jan Anne Kloosterboer
NJONjord 1HDev 4-voorwedstrijd 2za 13:20[6]
Stijn Tilman
NJONjordDDev 4-voorwedstrijd 1za 13:35[6]
Berber Kommerij
NJONjordLHDev 2xB-finaleza 14:35[4]
Lars van der Salm
NJODolf RuttenHG 1xA-finaleza 14:45[2]
Njord
NJOJan-Wicher SiedersHG-B 1xB-finaleza 14:50[6]
Njord
NJONjordHDev 2xA-finaleza 15:10[4]
Luuk Remmerswaal
NJOHieke BohmLDG 1xA-finaleza 15:20[4]
Njord
NJONjordLDDev 2xB-finaleza 15:45[6]
Roos Wagensveld
NJOSidni de RuiterDG 1xB-finaleza 15:55[5]
Njord
NJONjordHE 2xA-finaleza 16:30[5]
Tygo Rompa
NJONjord 1HDev 4-B-finaleza 16:40[5]
Stijn Tilman
NJONjord/SkadiDG 2-A-finaleza 16:50[4]
Meike Kroezen
NJONjord/Skadi (NSK)DE 2xA-finaleza 17:30[6]
Marieke Keijser
NJONjord/Laak/Hoop/Willem IIID8+A-finaleza 17:45[3]
Laurie Warmerdam
NJONjordH2+A-finaleza 17:50[6]
Thijs Tas

zondag

21 mei 2023

ploeg
slag
veldracetijdbaan
NJODolf RuttenHE 1xvoorwedstrijd 2zo 09:45[3]
Njord
NJONissy WieniaLDB 1xvoorwedstrijd 1zo 10:10[4]
Njord
NJOVincent van RieLHB 1xvoorwedstrijd 1zo 10:30[4]
Njord 2
NJONjord/ThêtaDG-B 4-voorwedstrijd 2zo 10:45[3]
Emie Beurkens
NJONjordLHG 2xvoorwedstrijd 1zo 12:10[4]
Sal Griep
NJODolf RuttenHE 1xB-finalezo 13:55[6]
Njord
NJONjord/ThêtaHE 2-A-finalezo 14:05[2]
Kees Boerlage
NJONissy WieniaLDB 1xA-finalezo 14:25[5]
Njord
NJOStijn MeijerLHE 1xA-finalezo 14:45[2]
Njord (NSK)
NJOVincent van RieLHB 1xA-finalezo 14:55[1]
Njord 2
NJONjordDG 4-A-finalezo 15:00[4]
Berber Kommerij
NJONjord/ArgoLDG 2xA-finalezo 16:25[6]
Marij Höppener
NJONjordLHG 2xA-finalezo 17:05[6]
Sal Griep
NJONjord/SkadiDE 4xA-finalezo 17:15[6]
Marieke Keijser
NJONjord (NSK)HE 4xA-finalezo 17:25[5]
Ruben Kouwenhoven
NJONjordHE 8+A-finalezo 17:30[2]
Stijn Tilman
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!