@ Westelijke Regatta
inschrijvingen
loting
uitslagen
mutaties
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
18 mei 2019
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
EUR
Euros
DEj 4+
Race For Lanes
za 08:40
[4]
Marthe Oldenhof
SAU
Saurus
HEj 4+
voorwedstrijd 1
za 08:45
[6]
Nykle Krijgsveld
EUR
Euros
HEj 4+
voorwedstrijd 2
za 08:50
[3]
Emiel Tempelman
EUR
Mart Wijntjes
LHG 1x
voorwedstrijd 2
za 09:55
[4]
Euros
EUR
Euros
DDev 2x
voorwedstrijd 1
za 10:25
[5]
Jolien Ambrosius
EUR
Cyrelle Tenhagen
LDG 1x
voorwedstrijd 1
za 10:50
[3]
Euros
SAU
Linde Jacobs
LDG 1x
voorwedstrijd 3
za 11:00
[1]
Saurus 2
EUR
Euros
LDEj 4*
voorwedstrijd 1
za 11:05
[3]
Juliëtte Geurts
SAU
Saurus
LDEj 4*
voorwedstrijd 1
za 11:05
[7]
Lydia Schulla
EUR
Euros
HDev 4-
voorwedstrijd 3
za 12:25
[2]
Nils van der Ent
EUR
Euros
LHEj 8+
voorwedstrijd 1
za 13:20
[6]
Kay van Wieringen
EUR
Euros
DEj 4+
A-finale
za 14:05
[2]
Marthe Oldenhof
EUR
Euros
HEj 4+
A-finale
za 14:15
[4]
Emiel Tempelman
SAU
Saurus
HEj 4+
A-finale
za 14:15
[5]
Nykle Krijgsveld
EUR
Mart Wijntjes
LHG 1x
B-finale
za 15:10
[1]
Euros
EUR
Euros
DDev 2x
A-finale
za 15:25
[6]
Jolien Ambrosius
EUR
Cyrelle Tenhagen
LDG 1x
A-finale
za 15:45
[6]
Euros
SAU
Saurus
LDEj 4*
B-finale
za 15:50
[2]
Lydia Schulla
EUR
Euros
LDEj 4*
B-finale
za 15:50
[4]
Juliëtte Geurts
EUR
Euros
HDev 4-
B-finale
za 16:55
[6]
Nils van der Ent
EUR
Euros
LHEj 8+
B-finale
za 17:45
[5]
Kay van Wieringen
zondag
19 mei 2019
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
EUR
Steffan Hakkers
HB 1x
voorwedstrijd 1
zo 08:35
[4]
Euros
EUR
Euros 1
HGb 4-
voorwedstrijd 1
zo 08:45
[3]
Emiel Tempelman
EUR
Euros 2
HGb 4-
voorwedstrijd 2
zo 08:50
[7]
Nils van der Ent
SAU
Linde Jacobs
LDB 1x
voorwedstrijd 1
zo 09:05
[5]
Saurus 2
EUR
Cyrelle Tenhagen
LDB 1x
voorwedstrijd 2
zo 09:10
[2]
Euros
EUR
Mart Wijntjes
LHB 1x
voorwedstrijd 1
zo 09:25
[6]
Euros
SAU
Saurus
LDB 4*
voorwedstrijd 1
zo 11:25
[4]
Lydia Schulla
EUR
Euros
LDB 4*
voorwedstrijd 1
zo 11:25
[5]
Juliëtte Geurts
SAU
Saurus
HB 4+
voorwedstrijd 2
zo 11:40
[2]
Nykle Krijgsveld
EUR
Euros
LHB 8+
voorwedstrijd 1
zo 11:55
[4]
Kay van Wieringen
EUR
Euros
DB 2x
A-finale
zo 12:50
[4]
Jolien Ambrosius
EUR
Euros 1
HGb 4-
B-finale
zo 13:25
[8]
Emiel Tempelman
EUR
Euros 2
HGb 4-
A-finale
zo 13:30
[8]
Nils van der Ent
SAU
Linde Jacobs
LDB 1x
B-finale
zo 13:45
[7]
Saurus 2
EUR
Cyrelle Tenhagen
LDB 1x
A-finale
zo 13:50
[5]
Euros
EUR
Mart Wijntjes
LHB 1x
B-finale
zo 14:15
[5]
Euros
EUR
Euros
DB 4+
A-finale
zo 16:15
[7]
Marthe Oldenhof
EUR
Euros
LDB 4*
B-finale
zo 16:50
[6]
Juliëtte Geurts
SAU
Saurus
LDB 4*
B-finale
zo 16:50
[7]
Lydia Schulla
SAU
Saurus
HB 4+
A-finale
zo 17:05
[6]
Nykle Krijgsveld
EUR
Euros
LHB 8+
B-finale
zo 17:20
[5]
Kay van Wieringen
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!