Finale blok 20 minuten uitgesteld
Blok 3 en 4 zullen allebei 20 minuten later van start gaan. De eerste start is nu om 13:45

zaterdag

30 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
PRO1LucideHOnerv C4+voorwedstrijd 1[3]04:04,21e
Jorrit Vulgers
PRO3Stichting BewegingHOnerv C4+voorwedstrijd 1[4]04:11,02e
Jelle van Kampen
PRO7Schie SchijvenHOnerv C4+voorwedstrijd 2[3]04:06,42e
Peter Nederveen
PRO12BOOTHOnerv C4+voorwedstrijd 3[2]04:07,42e
Matthijs Mooibroek
PRO21Winnen Na NU!HOnerv C4+voorwedstrijd 4[5]03:54,01e
Philip Benschop
PRO22RiggerReuzenHOnerv C4+voorwedstrijd 4[6]03:59,12e
Idsert Osinga
PRO65MarcoHOnerv C4+voorwedstrijd 3[4]04:31,13e
Siem van der Goot
PRO79TOPleroneDOnerv C4+voorwedstrijd 1[4]04:27,16e
Danique Braam
PRO114OhJeeHOnerv C4+voorwedstrijd 3[7]04:48,94e
Ties van den Berg
PRO147UitgepiektHErv 4+voorwedstrijd 1[2]07:40,12e
Sam Kneppers
PRO153Mooie Mannen MooykaasHErv 4+voorwedstrijd 2[1]08:36,96e
Bram van de Vrie
PRO157De SCHIEtersHErv 4+voorwedstrijd 2[5]07:50,72e
Titus Cornelissen
PRO159Jessica van den HeuvelDErv 1xvoorwedstrijd 1[2]08:57,81e
Voorbij
PRO161Hannah BoerlijstDErv 1xvoorwedstrijd 1[4]09:12,52e
Marcô
PRO167Mieke van der MispelDErv 1xvoorwedstrijd 2[2]08:57,91e
Mieke van der Mispel in een skiff Sneller gaan dan jij dat is haar plicht Ze gaat zo snel ja sneller dan het licht Sneller dan licht nee sneller dan zwaar Sneller dan Chiel maar ni
PRO170Danique BuchnerDErv 1xvoorwedstrijd 2[5]09:17,03e
BouwMevrouw
PRO176BeuncommissariaatHErv 2xvoorwedstrijd 1[4]07:58,74e
Mees Frensel
PRO181BeunentotwekreunenHErv 2xvoorwedstrijd 2[3]07:40,81e
Bart Stevens
PRO184Double TroubleHErv 2xvoorwedstrijd 2[6]08:19,54e
Frank Vassen
PRO190CONTRASTDErv 8+voorwedstrijd 1[6]07:31,83e
Ruth Jorritsma
PRO203EscaherenHErv 4+voorwedstrijd 2[1]08:38,56e
Joshua van Waterschoot
PRO204AandachtHErv 4+voorwedstrijd 2[2]07:27,71e
Lars de Vries
PRO207KolossaalHErv 4+voorwedstrijd 2[5]08:12,54e
Jos Vork
PRO214Jij doet bootschappuMix2xvoorwedstrijd 2[3]08:39,52e
Laura van de Stadt
PRO216(G)Olden DoubleMix2xvoorwedstrijd 2[5]08:04,41e
Lizzy van der Beek
PRO929VaarverbodHErv 4+voorwedstrijd 2[5]08:49,43e
Mats Meerveld
PRO230BeauvenwaterHErv 4+voorwedstrijd 2[6]08:24,61e
Teije de Blank
PRO244Lisa KeurentjesDE 1xvoorwedstrijd 2[6]08:23,71e
Lisa
PRO351Team TankHErv C4+heat[3]--
Bob van Daal
PRO352D.H.B.G. DeliriumHErv C4+heat[4]--
Luca Laponder
PRO355TrekOErv C4+heat[7]--
Luuk Scholtes
PRO367't BeheerOErv C4+heat 2[3]--
Ties Middelkoop
PRO3Stichting BewegingHOnerv C4+C-finale[3]04:10,24e
Jelle van Kampen
PRO7Schie SchijvenHOnerv C4+B-finale[2]04:04,43e
Peter Nederveen
PRO1LucideHOnerv C4+B-finale[3]04:00,82e
Jorrit Vulgers
PRO12BOOTHOnerv C4+B-finale[5]04:10,25e
Matthijs Mooibroek
PRO21Winnen Na NU!HOnerv C4+A-finale[3]03:49,71e
Philip Benschop
PRO22RiggerReuzenHOnerv C4+A-finale[4]03:55,12e
Idsert Osinga
PRO65MarcoHOnerv C4+B-finale[4]04:32,46e
Siem van der Goot
PRO79TOPleroneDOnerv C4+C-finale[5]04:16,93e
Danique Braam
PRO114OhJeeHOnerv C4+C-finale[3]04:39,31e
Ties van den Berg
PRO153Mooie Mannen MooykaasHErv 4+B-finale[6]niet gestart
Bram van de Vrie
PRO157De SCHIEtersHErv 4+A-finale[1]07:42,05e
Titus Cornelissen
PRO147UitgepiektHErv 4+A-finale[4]07:30,32e
Sam Kneppers
PRO170Danique BuchnerDErv 1xA-finale[1]09:13,86e
BouwMevrouw
PRO167Mieke van der MispelDErv 1xA-finale[3]08:41,61e
Mieke van der Mispel in een skiff Sneller gaan dan jij dat is haar plicht Ze gaat zo snel ja sneller dan het licht Sneller dan licht nee sneller dan zwaar Sneller dan Chiel maar ni
PRO159Jessica van den HeuvelDErv 1xA-finale[4]08:44,22e
Voorbij
PRO161Hannah BoerlijstDErv 1xA-finale[5]09:01,44e
Marcô
PRO176BeuncommissariaatHErv 2xB-finale[3]07:57,11e
Mees Frensel
PRO184Double TroubleHErv 2xB-finale[4]08:20,24e
Frank Vassen
PRO181BeunentotwekreunenHErv 2xA-finale[3]07:15,61e
Bart Stevens
PRO190CONTRASTDErv 8+A-finale[6]07:31,44e
Ruth Jorritsma
PRO207KolossaalHErv 4+B-finale[5]08:13,71e
Jos Vork
PRO203EscaherenHErv 4+B-finale[6]08:37,52e
Joshua van Waterschoot
PRO204AandachtHErv 4+A-finale[4]07:16,51e
Lars de Vries
PRO214Jij doet bootschappuMix2xA-finale[2]08:36,64e
Laura van de Stadt
PRO216(G)Olden DoubleMix2xA-finale[4]07:53,11e
Lizzy van der Beek
PRO230BeauvenwaterHErv 4+A-finale[4]08:23,12e
Teije de Blank
PRO929VaarverbodHErv 4+A-finale[6]08:44,24e
Mats Meerveld
PRO244Lisa KeurentjesDE 1xA-finale[3]08:32,21e
Lisa

zondag

31 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
PRO292LamanasHOnerv C4+voorwedstrijd 4[5]niet gestart
Jonas Sjaarda
PRO303BubbelBootjeDOnerv C4+voorwedstrijd 2[3]05:08,95e
Amanda van Bijsterveld
PRO304afSLAGDOnerv C4+voorwedstrijd 2[4]04:59,04e
Juli Christoffels
PRO307BepaalendDOnerv C4+voorwedstrijd 2[6]05:10,76e
Sara van den Broek
PRO315HartgaanDOnerv C4+voorwedstrijd 4[3]05:12,94e
Isa Veldwachter
PRO955Buff BeverbendeHOnerv C4+voorwedstrijd 2[6]04:03,11e
Sebastiaan Hagedorn
PRO360Lichtelijk afgeTOPtHOnerv C4+voorwedstrijd 3[5]04:15,23e
Bas van der Meer
PRO382FlitspalenDErv 4+voorwedstrijd 1[1]09:32,21e
Esmée Hermans
PRO393RelatiefDErv 4+voorwedstrijd 2[5]09:27,62e
Carlijn Brugmans
PRO406Relatief 2DErv 2xvoorwedstrijd 2[5]10:31,03e
Sophia de Gaay Fortman
PRO413Tijmen van den KieboomHErv 1xvoorwedstrijd 1[2]09:39,53e
TijmeToGo
PRO419Furat AlsheikhHErv 1xvoorwedstrijd 2[3]09:47,12e
Dé SkiffoNiffo
PRO420Céderic van RossumHErv 1xvoorwedstrijd 2[4]10:03,03e
Essentie
PRO421Christiaan DuifsHErv 1xvoorwedstrijd 2[5]10:42,24e
Christiaan Duifs
PRO427Jeroen VermeulenHErv 1xvoorwedstrijd 3[6]09:30,92e
Jeroen Vermeulen
PRO944BooterDErv 4+voorwedstrijd 2[6]11:35,05e
Camille Sanderink
PRO449FRONTAALHErv 8+voorwedstrijd 1[2]07:07,52e
Midas van Winden
PRO467Ids OostmeijerHE 1xvoorwedstrijd 2[3]08:41,04e
Ja Roeien
ASO488Belg Kaas en EierenO2xheat 1[3]--4e
Emma Christiaen
EUR489Euros wint de WedComCompoComDubbeltweeO2xheat 1[4]--3e
Maaike Braks
PRO491Fundamenteel Ouwe!O2xheat 1[6]--1e
Céderic van Rossum
PRO493Lees de RoCoCo! roeicommissariaat772024@proteus-eretes.nlO2xheat 2[3]niet gestart
Sacha Olsthoorn
PRO303BubbelBootjeDOnerv C4+C-finale[3]04:59,04e
Amanda van Bijsterveld
PRO307BepaalendDOnerv C4+C-finale[4]04:57,73e
Sara van den Broek
PRO315HartgaanDOnerv C4+C-finale[5]04:53,62e
Isa Veldwachter
PRO304afSLAGDOnerv C4+B-finale[4]04:43,42e
Juli Christoffels
PRO360Lichtelijk afgeTOPtHOnerv C4+B-finale[4]04:04,13e
Bas van der Meer
PRO955Buff BeverbendeHOnerv C4+A-finale[3]03:51,21e
Sebastiaan Hagedorn
PRO393RelatiefDErv 4+A-finale[3]08:45,23e
Carlijn Brugmans
PRO382FlitspalenDErv 4+A-finale[5]08:49,04e
Esmée Hermans
PRO406Relatief 2DErv 2xB-finale[3]09:22,44e
Sophia de Gaay Fortman
PRO421Christiaan DuifsHErv 1xB-finale[1]09:37,96e
Christiaan Duifs
PRO413Tijmen van den KieboomHErv 1xB-finale[2]08:53,92e
TijmeToGo
PRO420Céderic van RossumHErv 1xB-finale[3]09:14,44e
Essentie
PRO419Furat AlsheikhHErv 1xA-finale[2]08:42,03e
Dé SkiffoNiffo
PRO427Jeroen VermeulenHErv 1xA-finale[6]08:42,84e
Jeroen Vermeulen
PRO449FRONTAALHErv 8+A-finale[2]06:43,42e
Midas van Winden
PRO467Ids OostmeijerHE 1xB-finale[3]08:16,51e
Ja Roeien
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!