Finale blok 20 minuten uitgesteld
Blok 3 en 4 zullen allebei 20 minuten later van start gaan. De eerste start is nu om 13:45

zaterdag

30 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
PRO1LucideHOnerv C4+voorwedstrijd 1za 09:00[3]
Jorrit Vulgers
PRO3Stichting BewegingHOnerv C4+voorwedstrijd 1za 09:00[4]
Jelle van Kampen
PRO7Schie SchijvenHOnerv C4+voorwedstrijd 2za 09:05[3]
Peter Nederveen
PRO12BOOTHOnerv C4+voorwedstrijd 3za 09:10[2]
Matthijs Mooibroek
PRO21Winnen Na NU!HOnerv C4+voorwedstrijd 4za 09:15[5]
Philip Benschop
PRO22RiggerReuzenHOnerv C4+voorwedstrijd 4za 09:15[6]
Idsert Osinga
PRO65MarcoHOnerv C4+voorwedstrijd 3za 09:50[4]
Siem van der Goot
PRO79TOPleroneDOnerv C4+voorwedstrijd 1za 10:00[4]
Danique Braam
PRO114OhJeeHOnerv C4+voorwedstrijd 3za 10:25[7]
Ties van den Berg
PRO147UitgepiektHErv 4+voorwedstrijd 1za 11:05[2]
Sam Kneppers
PRO153Mooie Mannen MooykaasHErv 4+voorwedstrijd 2za 11:10[1]
Bram van de Vrie
PRO157De SCHIEtersHErv 4+voorwedstrijd 2za 11:10[5]
Titus Cornelissen
PRO159Jessica van den HeuvelDErv 1xvoorwedstrijd 1za 11:15[2]
Voorbij
PRO161Hannah BoerlijstDErv 1xvoorwedstrijd 1za 11:15[4]
Marcô
PRO167Mieke van der MispelDErv 1xvoorwedstrijd 2za 11:20[2]
Mieke van der Mispel in een skiff Sneller gaan dan jij dat is haar plicht Ze gaat zo snel ja sneller dan het licht Sneller dan licht nee sneller dan zwaar Sneller dan Chiel maar ni
PRO170Danique BuchnerDErv 1xvoorwedstrijd 2za 11:20[5]
BouwMevrouw
PRO176BeuncommissariaatHErv 2xvoorwedstrijd 1za 11:25[4]
Mees Frensel
PRO181BeunentotwekreunenHErv 2xvoorwedstrijd 2za 11:30[3]
Bart Stevens
PRO184Double TroubleHErv 2xvoorwedstrijd 2za 11:30[6]
Frank Vassen
PRO190CONTRASTDErv 8+voorwedstrijd 1za 11:35[6]
Ruth Jorritsma
PRO203EscaherenHErv 4+voorwedstrijd 2za 11:50[1]
Joshua van Waterschoot
PRO204AandachtHErv 4+voorwedstrijd 2za 11:50[2]
Lars de Vries
PRO207KolossaalHErv 4+voorwedstrijd 2za 11:50[5]
Jos Vork
PRO214Jij doet bootschappuMix2xvoorwedstrijd 2za 12:00[3]
Laura van de Stadt
PRO216(G)Olden DoubleMix2xvoorwedstrijd 2za 12:00[5]
Lizzy van der Beek
PRO929VaarverbodHErv 4+voorwedstrijd 2za 12:15[5]
Mats Meerveld
PRO230BeauvenwaterHErv 4+voorwedstrijd 2za 12:15[6]
Teije de Blank
PRO244Lisa KeurentjesDE 1xvoorwedstrijd 2za 12:30[6]
Lisa
PRO351Team TankHErv C4+heatza 12:40[3]
Bob van Daal
PRO352D.H.B.G. DeliriumHErv C4+heatza 12:40[4]
Luca Laponder
PRO355TrekOErv C4+heatza 12:40[7]
Luuk Scholtes
PRO367't BeheerOErv C4+heat 2za 12:55[3]
Ties Middelkoop
PRO3Stichting BewegingHOnerv C4+C-finaleza 14:05[3]
Jelle van Kampen
PRO7Schie SchijvenHOnerv C4+B-finaleza 14:10[2]
Peter Nederveen
PRO1LucideHOnerv C4+B-finaleza 14:10[3]
Jorrit Vulgers
PRO12BOOTHOnerv C4+B-finaleza 14:10[5]
Matthijs Mooibroek
PRO21Winnen Na NU!HOnerv C4+A-finaleza 14:15[3]
Philip Benschop
PRO22RiggerReuzenHOnerv C4+A-finaleza 14:15[4]
Idsert Osinga
PRO65MarcoHOnerv C4+B-finaleza 14:50[4]
Siem van der Goot
PRO79TOPleroneDOnerv C4+C-finaleza 15:00[5]
Danique Braam
PRO114OhJeeHOnerv C4+C-finaleza 15:20[3]
Ties van den Berg
PRO153Mooie Mannen MooykaasHErv 4+B-finaleza 16:05[6]
Bram van de Vrie
PRO157De SCHIEtersHErv 4+A-finaleza 16:10[1]
Titus Cornelissen
PRO147UitgepiektHErv 4+A-finaleza 16:10[4]
Sam Kneppers
PRO170Danique BuchnerDErv 1xA-finaleza 16:20[1]
BouwMevrouw
PRO167Mieke van der MispelDErv 1xA-finaleza 16:20[3]
Mieke van der Mispel in een skiff Sneller gaan dan jij dat is haar plicht Ze gaat zo snel ja sneller dan het licht Sneller dan licht nee sneller dan zwaar Sneller dan Chiel maar ni
PRO159Jessica van den HeuvelDErv 1xA-finaleza 16:20[4]
Voorbij
PRO161Hannah BoerlijstDErv 1xA-finaleza 16:20[5]
Marcô
PRO176BeuncommissariaatHErv 2xB-finaleza 16:25[3]
Mees Frensel
PRO184Double TroubleHErv 2xB-finaleza 16:25[4]
Frank Vassen
PRO181BeunentotwekreunenHErv 2xA-finaleza 16:30[3]
Bart Stevens
PRO190CONTRASTDErv 8+A-finaleza 16:40[6]
Ruth Jorritsma
PRO207KolossaalHErv 4+B-finaleza 16:45[5]
Jos Vork
PRO203EscaherenHErv 4+B-finaleza 16:45[6]
Joshua van Waterschoot
PRO204AandachtHErv 4+A-finaleza 16:50[4]
Lars de Vries
PRO214Jij doet bootschappuMix2xA-finaleza 17:00[2]
Laura van de Stadt
PRO216(G)Olden DoubleMix2xA-finaleza 17:00[4]
Lizzy van der Beek
PRO230BeauvenwaterHErv 4+A-finaleza 17:15[4]
Teije de Blank
PRO929VaarverbodHErv 4+A-finaleza 17:15[6]
Mats Meerveld
PRO244Lisa KeurentjesDE 1xA-finaleza 17:30[3]
Lisa

zondag

31 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
PRO292LamanasHOnerv C4+voorwedstrijd 4zo 09:15[5]
Jonas Sjaarda
PRO303BubbelBootjeDOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:25[3]
Amanda van Bijsterveld
PRO304afSLAGDOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:25[4]
Juli Christoffels
PRO307BepaalendDOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:25[6]
Sara van den Broek
PRO315HartgaanDOnerv C4+voorwedstrijd 4zo 09:35[3]
Isa Veldwachter
PRO955Buff BeverbendeHOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 10:05[6]
Sebastiaan Hagedorn
PRO360Lichtelijk afgeTOPtHOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 10:10[5]
Bas van der Meer
PRO382FlitspalenDErv 4+voorwedstrijd 1zo 10:45[1]
Esmée Hermans
PRO393RelatiefDErv 4+voorwedstrijd 2zo 10:50[5]
Carlijn Brugmans
PRO406Relatief 2DErv 2xvoorwedstrijd 2zo 11:00[5]
Sophia de Gaay Fortman
PRO413Tijmen van den KieboomHErv 1xvoorwedstrijd 1zo 11:10[2]
TijmeToGo
PRO419Furat AlsheikhHErv 1xvoorwedstrijd 2zo 11:15[3]
Dé SkiffoNiffo
PRO420Céderic van RossumHErv 1xvoorwedstrijd 2zo 11:15[4]
Essentie
PRO421Christiaan DuifsHErv 1xvoorwedstrijd 2zo 11:15[5]
Christiaan Duifs
PRO427Jeroen VermeulenHErv 1xvoorwedstrijd 3zo 11:20[6]
Jeroen Vermeulen
PRO944BooterDErv 4+voorwedstrijd 2zo 11:35[6]
Camille Sanderink
PRO449FRONTAALHErv 8+voorwedstrijd 1zo 11:45[2]
Midas van Winden
PRO467Ids OostmeijerHE 1xvoorwedstrijd 2zo 12:00[3]
Ja Roeien
ASO488Belg Kaas en EierenO2xheat 1zo 13:45[3]
Emma Christiaen
EUR489Euros wint de WedComCompoComDubbeltweeO2xheat 1zo 13:45[4]
Maaike Braks
PRO491Fundamenteel Ouwe!O2xheat 1zo 13:45[6]
Céderic van Rossum
PRO493Lees de RoCoCo! roeicommissariaat772024@proteus-eretes.nlO2xheat 2zo 13:50[3]
Sacha Olsthoorn
PRO303BubbelBootjeDOnerv C4+C-finalezo 14:20[3]
Amanda van Bijsterveld
PRO307BepaalendDOnerv C4+C-finalezo 14:20[4]
Sara van den Broek
PRO315HartgaanDOnerv C4+C-finalezo 14:20[5]
Isa Veldwachter
PRO304afSLAGDOnerv C4+B-finalezo 14:25[4]
Juli Christoffels
PRO360Lichtelijk afgeTOPtHOnerv C4+B-finalezo 15:00[4]
Bas van der Meer
PRO955Buff BeverbendeHOnerv C4+A-finalezo 15:05[3]
Sebastiaan Hagedorn
PRO393RelatiefDErv 4+A-finalezo 15:50[3]
Carlijn Brugmans
PRO382FlitspalenDErv 4+A-finalezo 15:50[5]
Esmée Hermans
PRO406Relatief 2DErv 2xB-finalezo 16:00[3]
Sophia de Gaay Fortman
PRO421Christiaan DuifsHErv 1xB-finalezo 16:15[1]
Christiaan Duifs
PRO413Tijmen van den KieboomHErv 1xB-finalezo 16:15[2]
TijmeToGo
PRO420Céderic van RossumHErv 1xB-finalezo 16:15[3]
Essentie
PRO419Furat AlsheikhHErv 1xA-finalezo 16:20[2]
Dé SkiffoNiffo
PRO427Jeroen VermeulenHErv 1xA-finalezo 16:20[6]
Jeroen Vermeulen
PRO449FRONTAALHErv 8+A-finalezo 16:50[2]
Midas van Winden
PRO467Ids OostmeijerHE 1xB-finalezo 16:55[3]
Ja Roeien
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!