Finale blok 20 minuten uitgesteld
Blok 3 en 4 zullen allebei 20 minuten later van start gaan. De eerste start is nu om 13:45

zaterdag

30 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
EUR10Zinktuig VIVIHOnerv C4+voorwedstrijd 2[6]04:17,04e
Nick Timmerman
EUR25SamboegaDOnerv C4+voorwedstrijd 1[3]05:00,84e
Ana Gielens
EUR56Machtige MazamasHOnerv C4+voorwedstrijd 2[2]04:33,93e
Stefano de Ruiter
EUR966VUF XIHOnerv C4+voorwedstrijd 3[5]04:25,32e
Jonathan Blik
EUR93Best of Boat worldsDOnerv C4+voorwedstrijd 3[4]04:17,65e
Elise van Dijk
EUR98VaquerowHOnerv C4+voorwedstrijd 1[3]04:45,63e
Daniel Smeenk
EUR158BootzuHErv 4+voorwedstrijd 2[6]08:16,33e
Lars Lubbers
EUR185Euros DCL8+DErv 8+voorwedstrijd 1[1]07:54,96e
Krissie Endhoven
EUR200GolfCLUBHErv 4+voorwedstrijd 1[4]08:02,95e
Chris Groot Wassink
EUR10Zinktuig VIVIHOnerv C4+C-finale[1]04:19,36e
Nick Timmerman
EUR25SamboegaDOnerv C4+C-finale[1]04:54,26e
Ana Gielens
EUR56Machtige MazamasHOnerv C4+B-finale[1]04:20,81e
Stefano de Ruiter
EUR966VUF XIHOnerv C4+A-finale[1]04:21,05e
Jonathan Blik
EUR93Best of Boat worldsDOnerv C4+C-finale[4]04:14,82e
Elise van Dijk
EUR98VaquerowHOnerv C4+B-finale[1]04:38,45e
Daniel Smeenk
EUR158BootzuHErv 4+B-finale[4]08:09,72e
Lars Lubbers
EUR185Euros DCL8+DErv 8+B-finale[1]07:51,74e
Krissie Endhoven
EUR200GolfCLUBHErv 4+B-finale[3]niet gestart
Chris Groot Wassink

zondag

31 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
EUR331FUV VIIDOnerv C4+voorwedstrijd 2[6]05:25,54e
Ilse Houtkooper
EUR332Rappe ReetjesDOnerv C4+voorwedstrijd 2[7]06:05,26e
Tessa Klein Holte
EUR900PeddelmaatjesDErv 2xvoorwedstrijd 1[5]10:54,56e
Meike Moes
EUR409RowséDErv 2xvoorwedstrijd 3[3]10:03,94e
Gizella van Beveren
EUR457TwentstudentHErv 8+voorwedstrijd 2[4]07:23,33e
Hugo van Wijngaarden
EUR480Thijmen SchuurmanO1xheat 1[4]--9e
Lekker zwemmen
EUR489Euros wint de WedComCompoComDubbeltweeO2xheat 1[4]--3e
Maaike Braks
PRO493Lees de RoCoCo! roeicommissariaat772024@proteus-eretes.nlO2xheat 2[3]niet gestart
Sacha Olsthoorn
EUR332Rappe ReetjesDOnerv C4+D-finale[3]05:44,83e
Tessa Klein Holte
EUR331FUV VIIDOnerv C4+B-finale[1]05:09,63e
Ilse Houtkooper
EUR900PeddelmaatjesDErv 2xC-finale[2]09:25,73e
Meike Moes
EUR409RowséDErv 2xB-finale[1]09:24,35e
Gizella van Beveren
EUR457TwentstudentHErv 8+A-finale[1]07:13,26e
Hugo van Wijngaarden
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!