Finale blok 20 minuten uitgesteld
Blok 3 en 4 zullen allebei 20 minuten later van start gaan. De eerste start is nu om 13:45

zaterdag

30 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
EUR10Zinktuig VIVIHOnerv C4+voorwedstrijd 2za 09:05[6]
Nick Timmerman
EUR25SamboegaDOnerv C4+voorwedstrijd 1za 09:20[3]
Ana Gielens
EUR56Machtige MazamasHOnerv C4+voorwedstrijd 2za 09:45[2]
Stefano de Ruiter
EUR966VUF XIHOnerv C4+voorwedstrijd 3za 09:50[5]
Jonathan Blik
EUR93Best of Boat worldsDOnerv C4+voorwedstrijd 3za 10:10[4]
Elise van Dijk
EUR98VaquerowHOnerv C4+voorwedstrijd 1za 10:15[3]
Daniel Smeenk
EUR158BootzuHErv 4+voorwedstrijd 2za 11:10[6]
Lars Lubbers
EUR185Euros DCL8+DErv 8+voorwedstrijd 1za 11:35[1]
Krissie Endhoven
EUR200GolfCLUBHErv 4+voorwedstrijd 1za 11:45[4]
Chris Groot Wassink
EUR10Zinktuig VIVIHOnerv C4+C-finaleza 14:05[1]
Nick Timmerman
EUR25SamboegaDOnerv C4+C-finaleza 14:25[1]
Ana Gielens
EUR56Machtige MazamasHOnerv C4+B-finaleza 14:50[1]
Stefano de Ruiter
EUR966VUF XIHOnerv C4+A-finaleza 14:55[1]
Jonathan Blik
EUR93Best of Boat worldsDOnerv C4+C-finaleza 15:00[4]
Elise van Dijk
EUR98VaquerowHOnerv C4+B-finaleza 15:25[1]
Daniel Smeenk
EUR158BootzuHErv 4+B-finaleza 16:05[4]
Lars Lubbers
EUR185Euros DCL8+DErv 8+B-finaleza 16:35[1]
Krissie Endhoven
EUR200GolfCLUBHErv 4+B-finaleza 16:45[3]
Chris Groot Wassink

zondag

31 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
EUR331FUV VIIDOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:45[6]
Ilse Houtkooper
EUR332Rappe ReetjesDOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:45[7]
Tessa Klein Holte
EUR900PeddelmaatjesDErv 2xvoorwedstrijd 1zo 10:55[5]
Meike Moes
EUR409RowséDErv 2xvoorwedstrijd 3zo 11:05[3]
Gizella van Beveren
EUR457TwentstudentHErv 8+voorwedstrijd 2zo 11:50[4]
Hugo van Wijngaarden
EUR480Thijmen SchuurmanO1xheat 1zo 12:15[4]
Lekker zwemmen
EUR489Euros wint de WedComCompoComDubbeltweeO2xheat 1zo 13:45[4]
Maaike Braks
PRO493Lees de RoCoCo! roeicommissariaat772024@proteus-eretes.nlO2xheat 2zo 13:50[3]
Sacha Olsthoorn
EUR332Rappe ReetjesDOnerv C4+D-finalezo 14:35[3]
Tessa Klein Holte
EUR331FUV VIIDOnerv C4+B-finalezo 14:45[1]
Ilse Houtkooper
EUR900PeddelmaatjesDErv 2xC-finalezo 15:55[2]
Meike Moes
EUR409RowséDErv 2xB-finalezo 16:00[1]
Gizella van Beveren
EUR457TwentstudentHErv 8+A-finalezo 16:50[1]
Hugo van Wijngaarden
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!