Finale blok 20 minuten uitgesteld
Blok 3 en 4 zullen allebei 20 minuten later van start gaan. De eerste start is nu om 13:45

zaterdag

30 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
LAG15Heren 4HOnerv C4+voorwedstrijd 3[5]04:06,21e
Vince Hofmeester
LAG17Heren 3HOnerv C4+voorwedstrijd 3[7]04:09,85e
Joppe den Breejen
LAG62Heren 14HOnerv C4+voorwedstrijd 2[7]04:17,11e
Fabian Wichman
LAG75Heren 15HOnerv C4+voorwedstrijd 4[6]04:37,74e
Hajo Sijpkens
LAG80Dames TopC4+DOnerv C4+voorwedstrijd 1[5]04:26,05e
Sterre Bastiaanse
LAG133Dames 11DOnerv C4+voorwedstrijd 3[2]04:59,12e
Yllana Hart
LAG152Heren 21HErv 4+voorwedstrijd 1[6]08:09,34e
Storm De Groot
LAG154Heren 24HErv 4+voorwedstrijd 2[2]08:23,34e
Jort Giethoorn
LAG156Heren 23HErv 4+voorwedstrijd 2[4]08:31,25e
Matthieu Gillain
LAG172Heren 26HErv 2xvoorwedstrijd 1[1]08:48,46e
Joost Couwenberg
LAG178Heren 27HErv 2xvoorwedstrijd 1[6]07:50,93e
Wout Kragten
LAG218Heren 29HErv 2xrace for lanes[2]10:05,16e
Stijn van der Laan
LAG219Heren 28HErv 2xrace for lanes[3]08:15,33e
Cedric Klei
SKO231Skøll 1DE 4-race for lanes[3]08:07,23e
Loïs Hoexum
SKO247Skøll 3DE 2xrace for lanes[3]08:08,43e
Vivienne Roos
SKO248Skøll 1DE 2xrace for lanes[4]07:59,61e
Linde Deen
SKO249Skøll 2DE 2xrace for lanes[5]08:16,74e
Donya Straatman
LAG17Heren 3HOnerv C4+C-finale[4]04:12,65e
Joppe den Breejen
LAG15Heren 4HOnerv C4+B-finale[4]03:56,31e
Vince Hofmeester
LAG75Heren 15HOnerv C4+C-finale[4]04:20,81e
Hajo Sijpkens
LAG62Heren 14HOnerv C4+A-finale[4]04:13,23e
Fabian Wichman
LAG80Dames TopC4+DOnerv C4+C-finale[3]04:18,74e
Sterre Bastiaanse
LAG133Dames 11DOnerv C4+B-finale[3]04:47,21e
Yllana Hart
LAG156Heren 23HErv 4+B-finale[2]08:35,94e
Matthieu Gillain
LAG154Heren 24HErv 4+B-finale[5]08:24,33e
Jort Giethoorn
LAG152Heren 21HErv 4+A-finale[6]08:08,06e
Storm De Groot
LAG172Heren 26HErv 2xB-finale[1]08:53,26e
Joost Couwenberg
LAG178Heren 27HErv 2xA-finale[6]07:50,16e
Wout Kragten
LAG219Heren 28HErv 2xA-finale[2]08:07,03e
Cedric Klei
LAG218Heren 29HErv 2xA-finale[6]09:45,96e
Stijn van der Laan
SKO231Skøll 1DE 4-A-finale[2]07:56,93e
Loïs Hoexum
SKO249Skøll 2DE 2xA-finale[2]08:20,94e
Donya Straatman
SKO248Skøll 1DE 2xA-finale[4]08:05,22e
Linde Deen
SKO247Skøll 3DE 2xA-finale[5]08:16,13e
Vivienne Roos

zondag

31 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
LAG286Heren 16HOnerv C4+voorwedstrijd 3[5]05:06,55e
Daen Van Veldhoven
LAG301Dames 2DOnerv C4+voorwedstrijd 1[7]05:04,83e
Britt Koekkoek
LAG330Dames 10DOnerv C4+voorwedstrijd 2[5]05:06,72e
Ellen Vleggaar
LAG337Dames 5DOnerv C4+voorwedstrijd 3[5]05:19,93e
Floor van Breemen
LAG338Dames 7DOnerv C4+voorwedstrijd 3[6]05:44,75e
Fione van Ittersum
LAG348Heren TopC4+ IIHOnerv C4+voorwedstrijd 1[5]04:10,23e
Thieme Osinga
LAG361Heren TopC4+ IHOnerv C4+voorwedstrijd 3[6]04:10,32e
Alex Letzel
LAG368Dames 8DOnerv C4+voorwedstrijd 2[3]05:22,21e
Lente van der Burg
LAG387LagaDErv 4+voorwedstrijd 1[5]10:32,26e
Pien Zagt
LAG389Dames 21DErv 4+voorwedstrijd 2[1]10:52,35e
Hilde van Houten
LAG402Dames 25DErv 2xvoorwedstrijd 2[1]10:41,24e
Jelke Bosch
LAG407Dames 24DErv 2xvoorwedstrijd 2[6]13:08,75e
Suzanne Van Klink
LAG425Stijn KwakernaatHErv 1xvoorwedstrijd 3[4]10:18,15e
Heren 33
LAG429Heren 32HErv 2-race for lanes[3]09:01,92e
Thijn Lievaart
LAG430Heren 31HErv 2-race for lanes[4]10:24,44e
Max Rood
LAG432LagaHErv 2-race for lanes[6]09:40,53e
Maran Swuste
LAG434Dames ClubDErv 4+voorwedstrijd 1[3]10:22,13e
Leonie Kamphuis
LAG435Dames 23DErv 4+voorwedstrijd 1[4]10:13,92e
Yoel Janssen
LAG438Dames 22DErv 4+voorwedstrijd 2[2]10:51,93e
Miekje Schwippert
LAG451Heren Club8+HErv 8+voorwedstrijd 1[4]07:10,23e
Machiel Luchtmeijer
LAG286Heren 16HOnerv C4+C-finale[6]05:07,66e
Daen Van Veldhoven
LAG301Dames 2DOnerv C4+B-finale[5]04:44,73e
Britt Koekkoek
LAG338Dames 7DOnerv C4+C-finale[5]05:07,11e
Fione van Ittersum
LAG337Dames 5DOnerv C4+A-finale[1]05:12,05e
Floor van Breemen
LAG330Dames 10DOnerv C4+A-finale[3]04:51,42e
Ellen Vleggaar
LAG348Heren TopC4+ IIHOnerv C4+B-finale[2]04:04,54e
Thieme Osinga
LAG361Heren TopC4+ IHOnerv C4+A-finale[1]03:59,34e
Alex Letzel
LAG368Dames 8DOnerv C4+A-finale[4]05:00,02e
Lente van der Burg
LAG499Dames Club4*DErv 4*A-finale[4]08:26,22e
Nynke Van Jaarsveld
LAG389Dames 21DErv 4+B-finale[1]09:38,64e
Hilde van Houten
LAG387LagaDErv 4+B-finale[5]09:50,45e
Pien Zagt
LAG407Dames 24DErv 2xC-finale[5]11:24,84e
Suzanne Van Klink
LAG402Dames 25DErv 2xB-finale[2]09:47,56e
Jelke Bosch
LAG425Stijn KwakernaatHErv 1xC-finale[4]09:05,52e
Heren 33
LAG432LagaHErv 2-A-finale[2]08:48,33e
Maran Swuste
LAG429Heren 32HErv 2-A-finale[4]08:23,82e
Thijn Lievaart
LAG430Heren 31HErv 2-A-finale[5]09:07,64e
Max Rood
LAG438Dames 22DErv 4+B-finale[1]09:51,45e
Miekje Schwippert
LAG435Dames 23DErv 4+B-finale[3]09:33,32e
Yoel Janssen
LAG434Dames ClubDErv 4+B-finale[4]09:09,51e
Leonie Kamphuis
LAG451Heren Club8+HErv 8+A-finale[6]06:44,04e
Machiel Luchtmeijer
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!