Finale blok 20 minuten uitgesteld
Blok 3 en 4 zullen allebei 20 minuten later van start gaan. De eerste start is nu om 13:45

zaterdag

30 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAG15Heren 4HOnerv C4+voorwedstrijd 3za 09:10[5]
Vince Hofmeester
LAG17Heren 3HOnerv C4+voorwedstrijd 3za 09:10[7]
Joppe den Breejen
LAG62Heren 14HOnerv C4+voorwedstrijd 2za 09:45[7]
Fabian Wichman
LAG75Heren 15HOnerv C4+voorwedstrijd 4za 09:55[6]
Hajo Sijpkens
LAG80Dames TopC4+DOnerv C4+voorwedstrijd 1za 10:00[5]
Sterre Bastiaanse
LAG133Dames 11DOnerv C4+voorwedstrijd 3za 10:45[2]
Yllana Hart
LAG152Heren 21HErv 4+voorwedstrijd 1za 11:05[6]
Storm De Groot
LAG154Heren 24HErv 4+voorwedstrijd 2za 11:10[2]
Jort Giethoorn
LAG156Heren 23HErv 4+voorwedstrijd 2za 11:10[4]
Matthieu Gillain
LAG172Heren 26HErv 2xvoorwedstrijd 1za 11:25[1]
Joost Couwenberg
LAG178Heren 27HErv 2xvoorwedstrijd 1za 11:25[6]
Wout Kragten
LAG218Heren 29HErv 2xrace for lanesza 12:05[2]
Stijn van der Laan
LAG219Heren 28HErv 2xrace for lanesza 12:05[3]
Cedric Klei
SKO231Skøll 1DE 4-race for lanesza 12:20[3]
Loïs Hoexum
SKO247Skøll 3DE 2xrace for lanesza 12:35[3]
Vivienne Roos
SKO248Skøll 1DE 2xrace for lanesza 12:35[4]
Linde Deen
SKO249Skøll 2DE 2xrace for lanesza 12:35[5]
Donya Straatman
LAG17Heren 3HOnerv C4+C-finaleza 14:05[4]
Joppe den Breejen
LAG15Heren 4HOnerv C4+B-finaleza 14:10[4]
Vince Hofmeester
LAG75Heren 15HOnerv C4+C-finaleza 14:45[4]
Hajo Sijpkens
LAG62Heren 14HOnerv C4+A-finaleza 14:55[4]
Fabian Wichman
LAG80Dames TopC4+DOnerv C4+C-finaleza 15:00[3]
Sterre Bastiaanse
LAG133Dames 11DOnerv C4+B-finaleza 15:45[3]
Yllana Hart
LAG156Heren 23HErv 4+B-finaleza 16:05[2]
Matthieu Gillain
LAG154Heren 24HErv 4+B-finaleza 16:05[5]
Jort Giethoorn
LAG152Heren 21HErv 4+A-finaleza 16:10[6]
Storm De Groot
LAG172Heren 26HErv 2xB-finaleza 16:25[1]
Joost Couwenberg
LAG178Heren 27HErv 2xA-finaleza 16:30[6]
Wout Kragten
LAG219Heren 28HErv 2xA-finaleza 17:05[2]
Cedric Klei
LAG218Heren 29HErv 2xA-finaleza 17:05[6]
Stijn van der Laan
SKO231Skøll 1DE 4-A-finaleza 17:20[2]
Loïs Hoexum
SKO249Skøll 2DE 2xA-finaleza 17:35[2]
Donya Straatman
SKO248Skøll 1DE 2xA-finaleza 17:35[4]
Linde Deen
SKO247Skøll 3DE 2xA-finaleza 17:35[5]
Vivienne Roos

zondag

31 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAG286Heren 16HOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 09:10[5]
Daen Van Veldhoven
LAG301Dames 2DOnerv C4+voorwedstrijd 1zo 09:20[7]
Britt Koekkoek
LAG330Dames 10DOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:45[5]
Ellen Vleggaar
LAG337Dames 5DOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 09:50[5]
Floor van Breemen
LAG338Dames 7DOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 09:50[6]
Fione van Ittersum
LAG348Heren TopC4+ IIHOnerv C4+voorwedstrijd 1zo 10:00[5]
Thieme Osinga
LAG361Heren TopC4+ IHOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 10:10[6]
Alex Letzel
LAG368Dames 8DOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 10:20[3]
Lente van der Burg
LAG387LagaDErv 4+voorwedstrijd 1zo 10:45[5]
Pien Zagt
LAG389Dames 21DErv 4+voorwedstrijd 2zo 10:50[1]
Hilde van Houten
LAG402Dames 25DErv 2xvoorwedstrijd 2zo 11:00[1]
Jelke Bosch
LAG407Dames 24DErv 2xvoorwedstrijd 2zo 11:00[6]
Suzanne Van Klink
LAG425Stijn KwakernaatHErv 1xvoorwedstrijd 3zo 11:20[4]
Heren 33
LAG429Heren 32HErv 2-race for laneszo 11:25[3]
Thijn Lievaart
LAG430Heren 31HErv 2-race for laneszo 11:25[4]
Max Rood
LAG432LagaHErv 2-race for laneszo 11:25[6]
Maran Swuste
LAG434Dames ClubDErv 4+voorwedstrijd 1zo 11:30[3]
Leonie Kamphuis
LAG435Dames 23DErv 4+voorwedstrijd 1zo 11:30[4]
Yoel Janssen
LAG438Dames 22DErv 4+voorwedstrijd 2zo 11:35[2]
Miekje Schwippert
LAG451Heren Club8+HErv 8+voorwedstrijd 1zo 11:45[4]
Machiel Luchtmeijer
LAG286Heren 16HOnerv C4+C-finalezo 14:00[6]
Daen Van Veldhoven
LAG301Dames 2DOnerv C4+B-finalezo 14:25[5]
Britt Koekkoek
LAG338Dames 7DOnerv C4+C-finalezo 14:40[5]
Fione van Ittersum
LAG337Dames 5DOnerv C4+A-finalezo 14:50[1]
Floor van Breemen
LAG330Dames 10DOnerv C4+A-finalezo 14:50[3]
Ellen Vleggaar
LAG348Heren TopC4+ IIHOnerv C4+B-finalezo 15:00[2]
Thieme Osinga
LAG361Heren TopC4+ IHOnerv C4+A-finalezo 15:05[1]
Alex Letzel
LAG368Dames 8DOnerv C4+A-finalezo 15:25[4]
Lente van der Burg
LAG499Dames Club4*DErv 4*A-finalezo 15:40[4]
Nynke Van Jaarsveld
LAG389Dames 21DErv 4+B-finalezo 15:45[1]
Hilde van Houten
LAG387LagaDErv 4+B-finalezo 15:45[5]
Pien Zagt
LAG407Dames 24DErv 2xC-finalezo 15:55[5]
Suzanne Van Klink
LAG402Dames 25DErv 2xB-finalezo 16:00[2]
Jelke Bosch
LAG425Stijn KwakernaatHErv 1xC-finalezo 16:10[4]
Heren 33
LAG432LagaHErv 2-A-finalezo 16:25[2]
Maran Swuste
LAG429Heren 32HErv 2-A-finalezo 16:25[4]
Thijn Lievaart
LAG430Heren 31HErv 2-A-finalezo 16:25[5]
Max Rood
LAG438Dames 22DErv 4+B-finalezo 16:35[1]
Miekje Schwippert
LAG435Dames 23DErv 4+B-finalezo 16:35[3]
Yoel Janssen
LAG434Dames ClubDErv 4+B-finalezo 16:35[4]
Leonie Kamphuis
LAG451Heren Club8+HErv 8+A-finalezo 16:50[6]
Machiel Luchtmeijer
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!