zaterdag

9 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKO2VrijmibøøtDOnerv C4+voorwedstrijd 1za 08:20[3]
Lotte Bingen
SKO4AquahølicDOnerv C4+voorwedstrijd 1za 08:20[5]
Fleur Kos
SKO43BakbøøtHOnerv C4+voorwedstrijd 3za 08:50[7]
Dani Fung-A-Jou
SKO77LølaHOnerv C4+voorwedstrijd 1za 09:20[6]
Sjoerd van Erp
SKO93BøøtgevalHOnerv C4+voorwedstrijd 4za 09:35[4]
Pim Amorison
SKO111Eerstejaars SødaDOnerv C4+voorwedstrijd 3za 09:50[6]
Floor Timmer
SKO112GøøsDOnerv C4+voorwedstrijd 4za 09:55[2]
Vera Potze
SKO920SeierDErv 4+voorwedstrijd 1za 10:25[5]
Iris Peters
SKO122Comme ci min caDErv 4+voorwedstrijd 1za 10:25[7]
Bobbie Fabels
SKO124Pøtat TabuløDErv 4+voorwedstrijd 2za 10:31[3]
Janneke Lemmerzaal
SKO133Lot&LoesDErv 2xvoorwedstrijd 1za 10:37[6]
Myrthe Raven
SKO138Burgers van 't HuisDErv 2xvoorwedstrijd 2za 10:43[5]
Lotte Burgers
SKO150HCL8+HErv 8+voorwedstrijd 2za 11:01[7]
Ruben Blokhuis
SKO159DCL4* 1DErv 4*A-finaleza 11:13[5]
Esmee Steijn
SKO167DølgedraaidDErv 4+voorwedstrijd 1za 11:31[7]
Rosalie Muijskens
SKO205Vinø X ParølsDErv 4+voorwedstrijd 1za 12:37[2]
Gwyneth Zomerdijk
SKO207De Zeven ZøndenDErv 4+voorwedstrijd 1za 12:37[4]
Sara Bos
SKO211Tøtal løssDErv 4+voorwedstrijd 2za 12:43[2]
Isabella Witte
SKO214DCL8+ viertjeDErv 4+voorwedstrijd 2za 12:43[5]
Louisa Falch
SKO217A.H.D. GerstenatHErv C4+heatza 12:53[3]
Jort Grobbe
SKO219A.H.D. HeidrunnHErv C4+heatza 12:53[5]
Stijn Nouws
SKO221A.D.D. FelesDErv C4+heatza 12:58[2]
Siem Rothengatter
SKO222A.D.D. NYX 2DErv C4+heatza 12:58[3]
Vera Schoonman
SKO223A.D.D. NYX 1DErv C4+heatza 12:58[4]
Vera Joosten
SKO225A.D.D. Placet MihiDErv C4+heatza 12:58[6]
Evelien van Alten
SKO228LøjitøO 2xheatza 13:43[6]
Lotte Wolfenter
SKO2VrijmibøøtDOnerv C4+C-finaleza 13:53[6]
Lotte Bingen
SKO4AquahølicDOnerv C4+C-finaleza 13:53[7]
Fleur Kos
SKO43BakbøøtHOnerv C4+B-finaleza 14:18[7]
Dani Fung-A-Jou
SKO77LølaHOnerv C4+D-finaleza 14:48[4]
Sjoerd van Erp
SKO93BøøtgevalHOnerv C4+C-finaleza 14:53[7]
Pim Amorison
SKO112GøøsDOnerv C4+A-finaleza 15:23[2]
Vera Potze
SKO111Eerstejaars SødaDOnerv C4+A-finaleza 15:23[3]
Floor Timmer
SKO122Comme ci min caDErv 4+B-finaleza 15:53[2]
Bobbie Fabels
SKO920SeierDErv 4+A-finaleza 15:58[3]
Iris Peters
SKO124Pøtat TabuløDErv 4+A-finaleza 15:58[7]
Janneke Lemmerzaal
SKO133Lot&LoesDErv 2xA-finaleza 16:10[2]
Myrthe Raven
SKO138Burgers van 't HuisDErv 2xA-finaleza 16:10[3]
Lotte Burgers
SKO150HCL8+HErv 8+B-finaleza 16:28[2]
Ruben Blokhuis
SKO167DølgedraaidDErv 4+B-finaleza 16:58[7]
Rosalie Muijskens
SKO207De Zeven ZøndenDErv 4+B-finaleza 17:58[3]
Sara Bos
SKO205Vinø X ParølsDErv 4+B-finaleza 17:58[7]
Gwyneth Zomerdijk
SKO211Tøtal løssDErv 4+A-finaleza 18:04[1]
Isabella Witte
SKO214DCL8+ viertjeDErv 4+A-finaleza 18:04[3]
Louisa Falch

zondag

10 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKO236BliksømgøedDOnerv C4+voorwedstrijd 1zo 08:20[4]
Rebecca Hulshof
SKO250DønderssnelDOnerv C4+voorwedstrijd 4zo 08:35[2]
Elsa van Leeuwen
SKO277Berend BøtjeHOnerv C4+voorwedstrijd 4zo 08:55[6]
Jari de Jong
SKO280NøørderlichtDOnerv C4+voorwedstrijd 1zo 09:00[3]
Sophia Outchkourova
SKO282CatørceDOnerv C4+voorwedstrijd 1zo 09:00[5]
Yael Kirschenmann
SKO285DespøDOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:05[2]
Annabel van den Berg
SKO290TØXICDOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:05[7]
Floor Jansen
SKO295VøørtvarendDOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 09:10[6]
Marije van der Werf
SKO309PrømilleHOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:25[2]
Pjotr Hezemans
SKO343DrømvluchtDOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 09:50[6]
Hannah Paas
SKO362SØSHOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 10:10[4]
Teun Bastiaans
SKO363Høpeløøs X ØnlyventsHOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 10:10[5]
Bram Verhoeven
SKO375CømpøHuubHErv 4+voorwedstrijd 1zo 10:40[6]
Tim Vonsée
SKO391DCL8+DErv 8+voorwedstrijd 2zo 10:59[6]
Britt Weert
SKO404Ølympils dubbeltweeHErv 2xvoorwedstrijd 2zo 11:27[2]
Jesse Geerts
SKO399Van Oeffel & MuschHErv 2xvoorwedstrijd 2zo 11:27[5]
Sean Musch
SKO416Ervaren BoysHErv 4+voorwedstrijd 2zo 11:46[2]
Barend Hupkes
SKO449Dørstig vør GøudHErv 4+voorwedstrijd 1zo 12:43[5]
Max Pielkenrood
SKO450SletsgøHErv 4+voorwedstrijd 1zo 12:43[6]
Timothy Raar
SKO458Kris van VelzenO 1xheatzo 12:53[4]
Skøll
SKO236BliksømgøedDOnerv C4+B-finalezo 13:58[2]
Rebecca Hulshof
SKO250DønderssnelDOnerv C4+A-finalezo 14:03[7]
Elsa van Leeuwen
SKO277Berend BøtjeHOnerv C4+C-finalezo 14:13[7]
Jari de Jong
SKO290TØXICDOnerv C4+D-finalezo 14:28[2]
Floor Jansen
SKO282CatørceDOnerv C4+D-finalezo 14:28[3]
Yael Kirschenmann
SKO285DespøDOnerv C4+D-finalezo 14:28[5]
Annabel van den Berg
SKO295VøørtvarendDOnerv C4+C-finalezo 14:33[6]
Marije van der Werf
SKO280NøørderlichtDOnerv C4+B-finalezo 14:38[3]
Sophia Outchkourova
SKO343DrømvluchtDOnerv C4+B-finalezo 15:18[7]
Hannah Paas
SKO362SØSHOnerv C4+C-finalezo 15:33[5]
Teun Bastiaans
SKO363Høpeløøs X ØnlyventsHOnerv C4+C-finalezo 15:33[6]
Bram Verhoeven
SKO375CømpøHuubHErv 4+A-finalezo 16:13[3]
Tim Vonsée
SKO391DCL8+DErv 8+A-finalezo 16:55[5]
Britt Weert
SKO416Ervaren BoysHErv 4+B-finalezo 17:09[5]
Barend Hupkes
SKO404Ølympils dubbeltweeHErv 2xB-finalezo 17:28[4]
Jesse Geerts
SKO399Van Oeffel & MuschHErv 2xB-finalezo 17:28[7]
Sean Musch
SKO450SletsgøHErv 4+B-finalezo 18:10[6]
Timothy Raar
SKO449Dørstig vør GøudHErv 4+A-finalezo 18:15[3]
Max Pielkenrood