zaterdag

9 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ARG6Argo 2DOnerv C4+voorwedstrijd 1za 08:20[7]
Birthe Priesmann
ARG18Argo 1DOnerv C4+voorwedstrijd 3za 08:30[7]
Bente Jonkman
ARG26Argo 2HOnerv C4+voorwedstrijd 1za 08:40[3]
Chris Wiersinga
ARG39Argo 1HOnerv C4+voorwedstrijd 3za 08:50[3]
Goran Wiedijk
ARG72Argo 3DOnerv C4+voorwedstrijd 4za 09:15[6]
Ambre Charles
ARG92Argo 1HOnerv C4+voorwedstrijd 4za 09:35[3]
Martijn Wester
ARG94Argo 2HOnerv C4+voorwedstrijd 4za 09:35[5]
Maxim Bodewits
ARG98Argo 5DOnerv C4+voorwedstrijd 1za 09:40[4]
Merel Mali
ARG101Argo 6DOnerv C4+voorwedstrijd 1za 09:40[7]
Sanne Put
ARG125Argo 1DErv 4+voorwedstrijd 2za 10:31[4]
Gloria Borsboom
ARG134Argo 1DErv 2xvoorwedstrijd 1za 10:37[7]
Anne de Visser
ARG186Argo 3DErv 2xvoorwedstrijd 2za 12:01[7]
Willemijn Lissenberg
ARG189Argo 2DErv 2xvoorwedstrijd 3za 12:07[5]
Merel van Moorst
ARG194Ruben LouwerseHErv 1xvoorwedstrijd 2za 12:25[3]
Argo
ARG209Argo 3DErv 4+voorwedstrijd 1za 12:37[6]
Marieke Koerhuis
ARG210Argo 2DErv 4+voorwedstrijd 1za 12:37[7]
Eline Meijer
ARG18Argo 1DOnerv C4+C-finaleza 13:53[4]
Bente Jonkman
ARG6Argo 2DOnerv C4+A-finaleza 14:03[7]
Birthe Priesmann
ARG26Argo 2HOnerv C4+B-finaleza 14:18[6]
Chris Wiersinga
ARG39Argo 1HOnerv C4+A-finaleza 14:23[6]
Goran Wiedijk
ARG72Argo 3DOnerv C4+A-finaleza 14:43[2]
Ambre Charles
ARG94Argo 2HOnerv C4+D-finaleza 14:48[6]
Maxim Bodewits
ARG92Argo 1HOnerv C4+C-finaleza 14:53[6]
Martijn Wester
ARG101Argo 6DOnerv C4+D-finaleza 15:08[4]
Sanne Put
ARG98Argo 5DOnerv C4+C-finaleza 15:13[3]
Merel Mali
ARG125Argo 1DErv 4+A-finaleza 15:58[1]
Gloria Borsboom
ARG134Argo 1DErv 2xB-finaleza 16:04[6]
Anne de Visser
ARG194Ruben LouwerseHErv 1xA-finaleza 17:16[1]
Argo
ARG186Argo 3DErv 2xB-finaleza 17:34[7]
Willemijn Lissenberg
ARG189Argo 2DErv 2xA-finaleza 17:40[6]
Merel van Moorst
ARG209Argo 3DErv 4+B-finaleza 17:58[5]
Marieke Koerhuis
ARG210Argo 2DErv 4+A-finaleza 18:04[6]
Eline Meijer

zondag

10 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ARG246Argo 1DOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 08:30[4]
Sophie Lommers
ARG253Argo 2DOnerv C4+voorwedstrijd 4zo 08:35[5]
Maud de Wit
ARG312Argo 3HOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:25[5]
Bernd Mulder
ARG314Argo 4HOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 09:25[7]
Tijn Mulders
ARG414Argo 1HErv 4+voorwedstrijd 1zo 11:41[6]
Jesper Tros
ARG432Sara AlmelooDErv 1xvoorwedstrijd 2zo 12:14[6]
Argo 2
ARG436Esther van den BoogaardDErv 1xvoorwedstrijd 3zo 12:21[5]
Argo 1
ARG446Argo 2HErv 4+voorwedstrijd 1zo 12:43[2]
Sander Eradus
ARG448Argo 3HErv 4+voorwedstrijd 1zo 12:43[4]
Jip de Vries
ARG253Argo 2DOnerv C4+B-finalezo 13:58[7]
Maud de Wit
ARG246Argo 1DOnerv C4+A-finalezo 14:03[4]
Sophie Lommers
ARG314Argo 4HOnerv C4+B-finalezo 14:58[7]
Tijn Mulders
ARG312Argo 3HOnerv C4+A-finalezo 15:03[4]
Bernd Mulder
ARG414Argo 1HErv 4+A-finalezo 17:14[7]
Jesper Tros
ARG436Esther van den BoogaardDErv 1xB-finalezo 17:56[3]
Argo 1
ARG432Sara AlmelooDErv 1xA-finalezo 18:03[7]
Argo 2
ARG448Argo 3HErv 4+B-finalezo 18:10[7]
Jip de Vries
ARG446Argo 2HErv 4+A-finalezo 18:15[2]
Sander Eradus