Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 17:05 - race 173 - [201] J16 1x heat

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NAANaarden 4[2]02:17,28(1)04:19,25(1)06:34,54(1)08:54,74(1)
 Tije Korteweg02:01,9702:15,2902:20,20
2.WILBonkende Ben[3]02:17,73(2)04:25,81(2)06:47,87(2)09:09,11(2)
 Ben van den Eerenbeemt02:08,0802:22,0602:21,24+14,37
3.NAANaarden 2[5]02:18,49(3)04:31,46(3)06:56,25(3)09:24,99(3)
 Max Driessen02:12,9702:24,7902:28,74+30,25
4.NAANaarden 5[4]02:19,40(4)04:33,46(4)07:02,11(4)09:30,84(4)
 Huib Wibbelink02:14,0602:28,6502:28,73+36,10
5.JASJason[6]02:20,49(5)04:38,66(5)07:07,25(5)09:40,90(5)
 Georg Vasiliev02:18,1702:28,5902:33,65+46,16
6.RICRIC 4[7]02:22,93(6)04:51,38(6)07:32,21(6)10:13,47(6)
 Olivier de Hertog02:28,4502:40,8302:41,26+1:18,73

za 17:10 - race 174 - [201] J16 1x heat

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.RICRIC 2[5]02:03,23(2)04:12,67(1)06:37,58(1)08:54,70(1)
 Antonie Tilanus02:09,4402:24,9102:17,12
2.PAMPampus 2[4]02:05,93(3)04:19,88(3)06:43,28(2)08:59,91(2)
 Hugo Snelder02:13,9502:23,4002:16,63+5,21
3.WILOverheersende Ole[3]02:02,67(1)04:14,81(2)06:44,36(3)09:10,56(3)
 Ole Kuppens02:12,1402:29,5502:26,20+15,86
4.RICRIC 3[6]02:10,40(4)04:32,93(4)07:11,48(4)09:34,99(4)
 Dominique van Wijngaarden02:22,5302:38,5502:23,51+40,29
5.NAANaarden 3[7]02:14,82(6)04:38,22(5)07:15,42(5)09:39,06(5)
 Olaf Schippers02:23,4002:37,2002:23,64+44,36
6.NAANaarden 6[2]02:14,48(5)04:42,93(6)07:26,21(6)09:57,58(6)
 Teun Smoors02:28,4502:43,2802:31,37+1:02,88

za 17:15 - race 175 - [201] J16 1x heat

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WILKnallende Klaas[3]02:13,55(2)04:29,98(1)06:48,98(1)08:58,67(1)
 Klaas Baud02:16,4302:19,0002:09,69
2.WILImposante Igor[6]02:13,09(1)04:32,12(2)06:57,60(2)09:14,59(2)
 Igor Nienhaus02:19,0302:25,4802:16,99+15,92
3.RICRIC 1[4]02:21,76(5)04:43,93(4)07:06,26(4)09:17,54(3)
 Jeppe Broek02:22,1702:22,3302:11,28+18,87
4.PAMPampus 1[5]02:14,19(3)04:39,55(3)07:05,95(3)09:20,62(4)
 Ruben Blokhuis02:25,3602:26,4002:14,67+21,95
5.NAANaarden 1[2]02:18,38(4)04:44,55(5)07:14,49(5)09:36,49(5)
 Floris Keune02:26,1702:29,9402:22,00+37,82