Einde Rottebokaal Na twee mooie dagen zit de Rottebokaal er voor dit jaar op. Wij danken iedereen hartelijk voor het leuke weekend! |
nr. | ploeg slag | veld | race | tijd | baan | |
---|---|---|---|---|---|---|
ASO | 107 | Roeikasteffect | HOnerv C4+ | time-trial | za 09:00 | |
Adriaan Fornerod | ||||||
ASO | 129 | DTopC4+ | DOnerv C4+ | time-trial | za 09:15 | |
Lynn Versteegen | ||||||
ASO | 187 | Dames Club 8+ | DErv 8+ | voorwedstrijd 2 | za 10:25 | [4] |
Madelief de Lau | ||||||
ASO | 107 | Roeikasteffect | HOnerv C4+ | B-finale | za 11:05 | [2] |
Adriaan Fornerod | ||||||
ASO | 129 | DTopC4+ | DOnerv C4+ | B-finale | za 11:35 | [8] |
Lynn Versteegen | ||||||
ASO | 236 | Hopeloos in Varen | HOnerv C4+ | time-trial | za 13:45 | |
Hanne van der Ven | ||||||
ASO | 187 | Dames Club 8+ | DErv 8+ | A-finale | za 14:50 | [2] |
Madelief de Lau | ||||||
ASO | 236 | Hopeloos in Varen | HOnerv C4+ | A-finale | za 16:10 | [6] |
Hanne van der Ven |
nr. | ploeg slag | veld | race | tijd | baan | |
---|---|---|---|---|---|---|
ASO | 288 | 'Vogels | DOnerv C4+ | time-trial | zo 09:00 | |
Emma Koning | ||||||
ASO | 302 | Slagrowm | DOnerv C4+ | time-trial | zo 09:00 | |
Fanny van der Kaaij | ||||||
ASO | 315 | Hybris | HOnerv C4+ | time-trial | zo 09:15 | |
Lars Koolen | ||||||
ASO | 349 | Club 2x | D2x | voorwedstrijd 1 | zo 09:55 | [3] |
Djoeke Lammerse | ||||||
ASO | 288 | 'Vogels | DOnerv C4+ | C-finale | zo 11:05 | [1] |
Emma Koning | ||||||
ASO | 302 | Slagrowm | DOnerv C4+ | B-finale | zo 11:15 | [5] |
Fanny van der Kaaij | ||||||
ASO | 315 | Hybris | HOnerv C4+ | B-finale | zo 11:45 | [2] |
Lars Koolen | ||||||
ASO | 546 | Rowdtrippers | DOnerv C4+ | time-trial | zo 13:35 | |
Yente Bouwmeester | ||||||
ASO | 548 | Blikken en Blozen | DOnerv C4+ | time-trial | zo 13:35 | |
Jasmijn Jansen | ||||||
ASO | 568 | OpSlagVerliefd | DOnerv C4+ | time-trial | zo 13:50 | |
Roos Ribberink | ||||||
ASO | 576 | Oariginals | DOnerv C4+ | time-trial | zo 13:50 | |
Jolanda Meima | ||||||
ASO | 349 | Club 2x | D2x | A-finale | zo 14:40 | [8] |
Djoeke Lammerse | ||||||
ASO | 546 | Rowdtrippers | DOnerv C4+ | B-finale | zo 15:40 | [4] |
Yente Bouwmeester | ||||||
ASO | 548 | Blikken en Blozen | DOnerv C4+ | A-finale | zo 15:50 | [8] |
Jasmijn Jansen | ||||||
ASO | 576 | Oariginals | DOnerv C4+ | C-finale | zo 16:00 | [4] |
Jolanda Meima | ||||||
ASO | 568 | OpSlagVerliefd | DOnerv C4+ | B-finale | zo 16:10 | [7] |
Roos Ribberink |