zaterdag

nr.ploeg
slag
veldheatbaantijdpos.
ORC917TipseaNOOC SB D4voorwedstrijd05:09,3630e
Emma - Bungenberg de Jong
ORC509Rownald DrunkNOOC BB H1voorwedstrijd03:58,8410e
Gijsbert van Elven
ORC583De 7 dwergenNOOC BB D3voorwedstrijd05:03,1922e
Pien de Maat
ORC589Carpe RiemNOOC BB D3voorwedstrijd04:48,5119e
Rianne van der Hoeven
ORC599Moby BlikNOOC BB D3voorwedstrijd04:35,506e
Kim Meewisse
ORC720GiraftNOOC SB D1voorwedstrijd04:20,908e
Anniek Roskam
ORC731RowsviceeNOOC SB D1voorwedstrijd04:24,9713e
Sanne van der Weide
ORC740TEMPONOOC SB D1voorwedstrijd04:47,5223e
Romee Smeijsters
ORC012Hcl8+HCl 8+voorwedstrijd 2[7]06:39,992e
Maxim Landweer
ORC161Met gestrekte benenH 2xvoorwedstrijd 1[3]07:28,092e
Tim Donker
ORC162Bas & FlorisH 2xvoorwedstrijd 1[4]08:05,285e
Floris Kooij
ORC046Oink OinkH 4+voorwedstrijd 2[4]07:20,211e
Paul van Vulpen
ORC021DCl8+DCl 8+voorwedstrijd 1[3]07:18,071e
Hinke Oostveen
ORC917TipseaNOOC SB D4D-finale[7]10:13,084e
Emma - Bungenberg de Jong
ORC509Rownald DrunkNOOC BB H1B-finale[4]08:18,704e
Gijsbert van Elven
ORC553BootramNOOC BB H2voorwedstrijd04:05,778e
Collin Aldaibis
ORC559La compagnie des sept rameursNOOC BB H2voorwedstrijd04:07,8910e
Lucas van Leeuwen
ORC569De ArkNOOC BB H2voorwedstrijd04:09,1612e
Pieter Bernard Kappelhof
ORC409ArrowD C4+ Klassementvoorwedstrijd04:23,1619e
Robyn Beekman
ORC781WelvarendNOOC SB D2voorwedstrijd04:50,5924e
Robin van Rosmalen
ORC792OgenblikjeNOOC SB D2voorwedstrijd04:22,855e
Amber Leliveld
ORC796BoatifulNOOC SB D2voorwedstrijd04:33,8315e
Alissa Belt
ORC012Hcl8+HCl 8+A-finale[3]06:37,275e
Maxim Landweer
ORC046Oink OinkH 4+A-finale[4]07:17,302e
Paul van Vulpen
ORC583De 7 dwergenNOOC BB D3C-finale[2]10:49,507e
Pien de Maat
ORC589Carpe RiemNOOC BB D3C-finale[6]09:25,062e
Rianne van der Hoeven
ORC599Moby BlikNOOC BB D3A-finale[2]09:30,057e
Kim Meewisse
ORC740TEMPONOOC SB D1C-finale[8]10:04,558e
Romee Smeijsters
ORC731RowsviceeNOOC SB D1B-finale[2]08:55,574e
Sanne van der Weide
ORC720GiraftNOOC SB D1A-finale[1]08:43,485e
Anniek Roskam
ORC162Bas & FlorisH 2xB-finale[5]07:58,632e
Floris Kooij
ORC161Met gestrekte benenH 2xA-finale[6]07:20,373e
Tim Donker
ORC021DCl8+DCl 8+A-finale[4]07:10,412e
Hinke Oostveen
ORC559La compagnie des sept rameursNOOC BB H2B-finale[5]08:41,411e
Lucas van Leeuwen
ORC569De ArkNOOC BB H2B-finale[6]08:46,102e
Pieter Bernard Kappelhof
ORC553BootramNOOC BB H2A-finale[1]08:43,475e
Collin Aldaibis
ORC409ArrowD C4+ KlassementC-finale[3]09:12,001e
Robyn Beekman
ORC781WelvarendNOOC SB D2C-finale[8]09:49,201e
Robin van Rosmalen
ORC796BoatifulNOOC SB D2B-finale[8]10:15,657e
Alissa Belt
ORC792OgenblikjeNOOC SB D2A-finale[7]09:29,016e
Amber Leliveld
ORC226RowlarisDOnerv C4+ sprintA-ronde02:29,969e
Daniek Somers
ORC254DCL8+D 8+ sprintA-ronde01:44,903e
Hinke Oostveen
ORC226RowlarisDOnerv C4+ sprintB-ronde01:13,117e
Daniek Somers
ORC293Oink OinkH 4+ sprintA-ronde01:47,905e
Frank Manders
ORC254DCL8+D 8+ sprintB-ronde00:52,073e
Hinke Oostveen
ORC274BootoverendD 4+ sprintA-ronde02:06,419e
Anouk van Haare
ORC293Oink OinkH 4+ sprintB-ronde00:54,315e
Frank Manders
ORC245CoCo OrcaCoCo C4+ sprintA-ronde02:10,8210e
Lotte van Lynden
ORC274BootoverendD 4+ sprintB-ronde01:05,329e
Anouk van Haare
ORC334Met gestrekte benenH 2x sprintA-ronde01:44,041e
Tim Donker
ORC245CoCo OrcaCoCo C4+ sprintB-ronde01:05,617e
Lotte van Lynden
ORC213Intieme RiemenHOnerv C4+ sprintA-ronde02:26,058e
Casper Thijsen
ORC334Met gestrekte benenH 2x sprintB-ronde00:56,493e
Tim Donker
ORC213Intieme RiemenHOnerv C4+ sprintB-ronde01:07,068e
Casper Thijsen

zondag

nr.ploeg
slag
veldheatbaantijdpos.
ORC751Gold RiggersNOOC SB H1voorwedstrijd04:25,0624e
Teun Kerkhof
ORC759How i met your rowerNOOC SB H1voorwedstrijd04:13,9919e
Jules Gooren
ORC850StormNOOC SB D3voorwedstrijd04:59,7318e
Ise Grimm
ORC854Vandaag is RowdNOOC SB D3voorwedstrijd04:51,638e
Marit Bosman
ORC467RowyaltiesNOOC BB D1voorwedstrijd05:03,7323e
Alessa Zoetbrood
ORC468KantjeboordNOOC BB D1voorwedstrijd04:31,073e
pien van soest
ORC470RowfdierNOOC BB D1voorwedstrijd04:36,729e
Dieke Gerritsen
ORC471BlikspanenNOOC BB D1voorwedstrijd04:43,2416e
Sija Brinksma
ORC478AvocarowsNOOC BB D1voorwedstrijd04:36,688e
Maartje Oostveen
ORC759How i met your rowerNOOC SB H1D-finale[5]08:52,581e
Jules Gooren
ORC751Gold RiggersNOOC SB H1D-finale[8]08:53,722e
Teun Kerkhof
ORC850StormNOOC SB D3C-finale[8]10:44,673e
Ise Grimm
ORC854Vandaag is RowdNOOC SB D3B-finale[6]10:48,934e
Marit Bosman
ORC467RowyaltiesNOOC BB D1D-finale[3]11:05,046e
Alessa Zoetbrood
ORC471BlikspanenNOOC BB D1C-finale[7]10:01,226e
Sija Brinksma
ORC470RowfdierNOOC BB D1B-finale[4]09:30,313e
Dieke Gerritsen
ORC478AvocarowsNOOC BB D1B-finale[6]09:21,441e
Maartje Oostveen
ORC468KantjeboordNOOC BB D1A-finale[4]09:26,125e
pien van soest
ORC614RowasisNOOC BB H3voorwedstrijd04:33,098e
Max de Bruijn
ORC443ClubZeedierH C4+ Klassementvoorwedstrijd04:07,1319e
Jan Vermeulen
ORC819KyrowgreNOOC SB H2voorwedstrijd04:21,876e
Erik Giliam
ORC827Rita VerdronkNOOC SB H2voorwedstrijd04:26,5514e
Carsten Jansen
ORC829IncapabootNOOC SB H2voorwedstrijd04:26,2412e
Krijn van Beers
ORC830Breaking BootNOOC SB H2voorwedstrijd04:29,8517e
Stijn Geerlings
ORC614RowasisNOOC BB H3B-finale[4]10:02,502e
Max de Bruijn
ORC443ClubZeedierH C4+ KlassementD-finale[3]08:43,731e
Jan Vermeulen
ORC827Rita VerdronkNOOC SB H2C-finale[4]10:01,295e
Carsten Jansen
ORC830Breaking BootNOOC SB H2C-finale[7]09:47,953e
Stijn Geerlings
ORC829IncapabootNOOC SB H2B-finale[8]09:24,151e
Krijn van Beers
ORC819KyrowgreNOOC SB H2A-finale[8]09:46,456e
Erik Giliam