zaterdag

18 maart 2023

nr.ploeg
slag
veldracetijd
TRO372Tromp/TritonDMC 4*2500 meterza 09:30
Inge Nijhuis
TRO394Tromp/TritonDME 4*2500 meterza 09:30
Heleen van der Pol
TRI438TritonDCl 8+2500 meterza 09:30
Monique Meijer
TRO372Tromp/TritonDMC 4*250 meterza 10:10
Inge Nijhuis
TRO394Tromp/TritonDME 4*250 meterza 10:10
Heleen van der Pol
TRI438TritonDCl 8+250 meterza 10:10
Monique Meijer
TRI326TritonHCl 8+2500 meterza 11:30
Jelte Lokerse
TRI326TritonHCl 8+250 meterza 12:00
Jelte Lokerse
TRI114TritonDG 8+2500 meterza 15:00
Rianne Prins
TRI115Triton/EurosDG 8+2500 meterza 15:00
Ilse Schieven
TRI156TritonDEj 8+2500 meterza 15:00
Merijn Hilhorst
TRI182TritonLDG 4*2500 meterza 15:00
Lisette Regelink
TRI192TritonLDEj 4*2500 meterza 15:00
Hannah Frens
TRI114TritonDG 8+250 meterza 15:40
Rianne Prins
TRI115Triton/EurosDG 8+250 meterza 15:40
Ilse Schieven
TRI156TritonDEj 8+250 meterza 15:40
Merijn Hilhorst
TRI182TritonLDG 4*250 meterza 15:40
Lisette Regelink
TRI192TritonLDEj 4*250 meterza 15:40
Hannah Frens
TRI8TritonLHE 8+2500 meterza 17:00
Stijn Kanters
TRI30Triton/NereusHG 8+2500 meterza 17:00
Steven Bos
TRI41TritonHG-B 8+2500 meterza 17:00
Max Rikmenspoel
LAG53Laga/Triton/Argo/Skadi/Dordrechtsche R&ZVHG-B 8+2500 meterza 17:00
Tijn Lubbert
TRI65TritonHEj 8+2500 meterza 17:00
Mathijs Bal
NJO66Njord/TritonHEj 8+2500 meterza 17:00
Arie Kruijer
TRI78TritonLHEj 8+2500 meterza 17:00
Mees Verbrugge
TRI8TritonLHE 8+250 meterza 17:40
Stijn Kanters
TRI30Triton/NereusHG 8+250 meterza 17:40
Steven Bos
TRI41TritonHG-B 8+250 meterza 17:40
Max Rikmenspoel
LAG53Laga/Triton/Argo/Skadi/Dordrechtsche R&ZVHG-B 8+250 meterza 17:40
Tijn Lubbert
TRI65TritonHEj 8+250 meterza 17:40
Mathijs Bal
NJO66Njord/TritonHEj 8+250 meterza 17:40
Arie Kruijer
TRI78TritonLHEj 8+250 meterza 17:40
Mees Verbrugge

zondag

19 maart 2023

nr.ploeg
slag
veldracetijd
TRI112TritonDG 8+5000 meterzo 09:30
Rianne Prins
TRI121Triton/EurosDG 8+5000 meterzo 09:30
Ilse Schieven
TRI147TritonDEj 8+5000 meterzo 09:30
Merijn Hilhorst
TRI175TritonLDG 4*5000 meterzo 09:30
Lisette Regelink
TRI192TritonLDEj 4*5000 meterzo 09:30
Hannah Frens
TRI7TritonLHE 8+5000 meterzo 12:00
Stijn Kanters
TRI14Triton/NereusHG 8+5000 meterzo 12:00
Steven Bos
LAG46Laga/Triton/Argo/Skadi/Dordrechtsche R&ZVHG-B 8+5000 meterzo 12:00
Tijn Lubbert
TRI49TritonHG-B 8+5000 meterzo 12:00
Max Rikmenspoel
TRI60TritonHEj 8+5000 meterzo 12:00
Mathijs Bal
NJO70Njord/TritonHEj 8+5000 meterzo 12:00
Arie Kruijer
TRI81TritonLHEj 8+5000 meterzo 12:00
Mees Verbrugge
TRI324TritonHCl 8+5000 meterzo 14:00
Jelte Lokerse
TRO361Tromp/TritonDME 4*5000 meterzo 14:00
Heleen van der Pol
TRO362Tromp/TritonDMC 4*5000 meterzo 14:00
Inge Nijhuis
TRI448TritonDCl 8+5000 meterzo 14:00
Monique Meijer
TRI111TritonDG 8+750 meterzo 16:00
Rianne Prins
TRI120Triton/EurosDG 8+750 meterzo 16:00
Ilse Schieven
TRI147TritonDEj 8+750 meterzo 16:00
Merijn Hilhorst
TRI175TritonLDG 4*750 meterzo 16:00
Lisette Regelink
TRI192TritonLDEj 4*750 meterzo 16:00
Hannah Frens
TRI7TritonLHE 8+750 meterzo 17:30
Stijn Kanters
TRI12Triton/NereusHG 8+750 meterzo 17:30
Steven Bos
LAG47Laga/Triton/Argo/Skadi/Dordrechtsche R&ZVHG-B 8+750 meterzo 17:30
Tijn Lubbert
TRI49TritonHG-B 8+750 meterzo 17:30
Max Rikmenspoel
TRI60TritonHEj 8+750 meterzo 17:30
Mathijs Bal
NJO71Njord/TritonHEj 8+750 meterzo 17:30
Arie Kruijer
TRI80TritonLHEj 8+750 meterzo 17:30
Mees Verbrugge