@ Heineken Roeivierkamp
inschrijvingen
loting
uitslagen
mutaties
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
18 maart 2023
nr.
ploeg
slag
veld
race
tijd
LAG
452
Laga
DCl 8+
2500 meter
za 09:30
Britt Maes
LAG
452
Laga
DCl 8+
250 meter
za 10:10
Britt Maes
LAG
293
Laga
HEj 4+
2500 meter
za 11:30
Sam Andela
LAG
310
Laga/Boreas
DEj 4+
2500 meter
za 11:30
Jamilla Kool
LAG
331
Laga
HCl 8+
2500 meter
za 11:30
Anton van der Gaag
LAG
293
Laga
HEj 4+
250 meter
za 12:00
Sam Andela
LAG
310
Laga/Boreas
DEj 4+
250 meter
za 12:00
Jamilla Kool
LAG
331
Laga
HCl 8+
250 meter
za 12:00
Anton van der Gaag
LAG
121
Laga
DG 8+
2500 meter
za 15:00
Nienke van Dok
ASO
138
Asopos de Vliet
DG-B 8+
2500 meter
za 15:00
Carlijn Fransen
LAG
143
Laga
DEj 8+
2500 meter
za 15:00
Annelotte Maitland
ASO
150
Asopos de Vliet
DEj 8+
2500 meter
za 15:00
Sophie Bruins
ASO
168
Asopos de Vliet
DE 4*
2500 meter
za 15:00
Djoeke Lammerse
ASO
175
Asopos de Vliet
LDG 4*
2500 meter
za 15:00
Luna van Schaik
LAG
181
Laga
LDG 4*
2500 meter
za 15:00
Silje Kouwenhoven
LAG
190
Laga/Proteus-Eretes
LDEj 4*
2500 meter
za 15:00
Sophie Pietersma
LAG
121
Laga
DG 8+
250 meter
za 15:40
Nienke van Dok
ASO
138
Asopos de Vliet
DG-B 8+
250 meter
za 15:40
Carlijn Fransen
LAG
143
Laga
DEj 8+
250 meter
za 15:40
Annelotte Maitland
ASO
150
Asopos de Vliet
DEj 8+
250 meter
za 15:40
Sophie Bruins
ASO
168
Asopos de Vliet
DE 4*
250 meter
za 15:40
Djoeke Lammerse
ASO
175
Asopos de Vliet
LDG 4*
250 meter
za 15:40
Luna van Schaik
LAG
181
Laga
LDG 4*
250 meter
za 15:40
Silje Kouwenhoven
LAG
190
Laga/Proteus-Eretes
LDEj 4*
250 meter
za 15:40
Sophie Pietersma
LAG
14
Laga
HG 8+
2500 meter
za 17:00
Haig Eyskens
ARG
17
Argo
HG 8+
2500 meter
za 17:00
Beeke Beeksma
PRO
28
Proteus-Eretes/Laga
HG 8+
2500 meter
za 17:00
Ties Schukking
SKO
3
Skøll
HE 8+
2500 meter
za 17:00
Bjorn van den Ende
ARG
37
Argo/Vidar
LHG 8+
2500 meter
za 17:00
Raf Van den Nieuwenhuizen
LAG
38
Laga
LHG 8+
2500 meter
za 17:00
Maas de Kruijk
LAG
42
Laga/Okeanos
HG-B 8+
2500 meter
za 17:00
Djurre Drenth
LAG
53
Laga/Triton/Argo/Skadi/Dordrechtsche R&ZV
HG-B 8+
2500 meter
za 17:00
Tijn Lubbert
LAG
64
Laga
HEj 8+
2500 meter
za 17:00
Simon van der Avoird
LAG
74
Laga
LHEj 8+
2500 meter
za 17:00
Ruben Gideonse
TRI
8
Triton
LHE 8+
2500 meter
za 17:00
Stijn Kanters
LAG
14
Laga
HG 8+
250 meter
za 17:40
Haig Eyskens
ARG
17
Argo
HG 8+
250 meter
za 17:40
Beeke Beeksma
PRO
28
Proteus-Eretes/Laga
HG 8+
250 meter
za 17:40
Ties Schukking
SKO
3
Skøll
HE 8+
250 meter
za 17:40
Bjorn van den Ende
ARG
37
Argo/Vidar
LHG 8+
250 meter
za 17:40
Raf Van den Nieuwenhuizen
LAG
38
Laga
LHG 8+
250 meter
za 17:40
Maas de Kruijk
LAG
42
Laga/Okeanos
HG-B 8+
250 meter
za 17:40
Djurre Drenth
LAG
53
Laga/Triton/Argo/Skadi/Dordrechtsche R&ZV
HG-B 8+
250 meter
za 17:40
Tijn Lubbert
LAG
64
Laga
HEj 8+
250 meter
za 17:40
Simon van der Avoird
LAG
74
Laga
LHEj 8+
250 meter
za 17:40
Ruben Gideonse
TRI
8
Triton
LHE 8+
250 meter
za 17:40
Stijn Kanters
zondag
19 maart 2023
nr.
ploeg
slag
veld
race
tijd
LAG
115
Laga
DG 8+
5000 meter
zo 09:30
Nienke van Dok
ASO
139
Asopos de Vliet
DG-B 8+
5000 meter
zo 09:30
Carlijn Fransen
LAG
150
Laga
DEj 8+
5000 meter
zo 09:30
Annelotte Maitland
ASO
156
Asopos de Vliet
DEj 8+
5000 meter
zo 09:30
Sophie Bruins
ASO
168
Asopos de Vliet
DE 4*
5000 meter
zo 09:30
Djoeke Lammerse
LAG
178
Laga
LDG 4*
5000 meter
zo 09:30
Silje Kouwenhoven
ASO
182
Asopos de Vliet
LDG 4*
5000 meter
zo 09:30
Luna van Schaik
LAG
188
Laga/Proteus-Eretes
LDEj 4*
5000 meter
zo 09:30
Sophie Pietersma
LAG
15
Laga
HG 8+
5000 meter
zo 12:00
Haig Eyskens
ARG
16
Argo
HG 8+
5000 meter
zo 12:00
Beeke Beeksma
SKO
2
Skøll
HE 8+
5000 meter
zo 12:00
Bjorn van den Ende
PRO
21
Proteus-Eretes/Laga
HG 8+
5000 meter
zo 12:00
Ties Schukking
LAG
298
Laga
HEj 4+
5000 meter
zo 12:00
Sam Andela
LAG
308
Laga/Boreas
DEj 4+
5000 meter
zo 12:00
Jamilla Kool
LAG
35
Laga
LHG 8+
5000 meter
zo 12:00
Maas de Kruijk
ARG
40
Argo/Vidar
LHG 8+
5000 meter
zo 12:00
Raf Van den Nieuwenhuizen
LAG
46
Laga/Triton/Argo/Skadi/Dordrechtsche R&ZV
HG-B 8+
5000 meter
zo 12:00
Tijn Lubbert
LAG
47
Laga/Okeanos
HG-B 8+
5000 meter
zo 12:00
Djurre Drenth
LAG
57
Laga
HEj 8+
5000 meter
zo 12:00
Simon van der Avoird
TRI
7
Triton
LHE 8+
5000 meter
zo 12:00
Stijn Kanters
LAG
73
Laga
LHEj 8+
5000 meter
zo 12:00
Ruben Gideonse
LAG
328
Laga
HCl 8+
5000 meter
zo 14:00
Anton van der Gaag
LAG
449
Laga
DCl 8+
5000 meter
zo 14:00
Britt Maes
LAG
114
Laga
DG 8+
750 meter
zo 16:00
Nienke van Dok
ASO
137
Asopos de Vliet
DG-B 8+
750 meter
zo 16:00
Carlijn Fransen
LAG
151
Laga
DEj 8+
750 meter
zo 16:00
Annelotte Maitland
ASO
154
Asopos de Vliet
DEj 8+
750 meter
zo 16:00
Sophie Bruins
ASO
168
Asopos de Vliet
DE 4*
750 meter
zo 16:00
Djoeke Lammerse
LAG
179
Laga
LDG 4*
750 meter
zo 16:00
Silje Kouwenhoven
ASO
182
Asopos de Vliet
LDG 4*
750 meter
zo 16:00
Luna van Schaik
LAG
188
Laga/Proteus-Eretes
LDEj 4*
750 meter
zo 16:00
Sophie Pietersma
LAG
308
Laga/Boreas
DEj 4+
750 meter
zo 16:00
Jamilla Kool
LAG
14
Laga
HG 8+
750 meter
zo 17:30
Haig Eyskens
ARG
15
Argo
HG 8+
750 meter
zo 17:30
Beeke Beeksma
SKO
2
Skøll
HE 8+
750 meter
zo 17:30
Bjorn van den Ende
PRO
20
Proteus-Eretes/Laga
HG 8+
750 meter
zo 17:30
Ties Schukking
LAG
299
Laga
HEj 4+
750 meter
zo 17:30
Sam Andela
LAG
35
Laga
LHG 8+
750 meter
zo 17:30
Maas de Kruijk
ARG
40
Argo/Vidar
LHG 8+
750 meter
zo 17:30
Raf Van den Nieuwenhuizen
LAG
46
Laga/Okeanos
HG-B 8+
750 meter
zo 17:30
Djurre Drenth
LAG
47
Laga/Triton/Argo/Skadi/Dordrechtsche R&ZV
HG-B 8+
750 meter
zo 17:30
Tijn Lubbert
LAG
58
Laga
HEj 8+
750 meter
zo 17:30
Simon van der Avoird
TRI
7
Triton
LHE 8+
750 meter
zo 17:30
Stijn Kanters
LAG
73
Laga
LHEj 8+
750 meter
zo 17:30
Ruben Gideonse
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!