datumveldver.ploegwijziging
10-03-2019DCl 8+ HOO Hoop stuur Myrthe-Marijn van der Werff is vervangen door Ted Limbeek 
10-03-2019HCl 8+ TRI Triton stuur Fiep Warmerdam is vervangen door Erik Haandrikman 
10-03-2019DCl 8+ SKO Skøll 2 stuur Laura Visser is vervangen door Anna Mayer 
10-03-2019HCl 8+ SKO Skøll 1 roeier Maarten Klop is vervangen door Jochem Stormmesand 
10-03-2019DCl 8+ SKO Skøll 2 roeier Marthe Schöpping is vervangen door Heleen Brandt
roeier Jori Potters is vervangen door Marthe Schöpping
roeier Larissa Gibson-Smith is vervangen door Pim Duteweert
roeier Pim Duteweert is vervangen door Larissa Gibson-Smith
roeier Daniek Hamberg is vervangen door Jori Potters
roeier Julie Schmeets is vervangen door Marjolein Gevers
roeier Sterre Roelofs is vervangen door Bouke Bentvelsen
roeier Bouke Bentvelsen is vervangen door Sterre Roelofs 
10-03-2019DCl 8+ ASO Asopos 2 roeier Tessa Winkenius is vervangen door Sanne van Helmondt
roeier Rosa-Lin Ouwehand is vervangen door Fleur Kleene 
10-03-2019HCl 8+ OKE Okeanos 2 roeier Martijn Koopman is vervangen door Chris van Ham 
10-03-2019HCl 8+ ORC Orca 1 roeier Roy Berkien is vervangen door Matthijs Spruijt
roeier Bram Vermeulen is vervangen door Crein RietM 
10-03-2019HVG 8+ HOO Hoop/Nereus G roeier Roel Luijnenburg is vervangen door Bram Tuinzing
roeier Alex Vermeulen is vervangen door Ted Landaal 
10-03-2019DCl 8+ SKO Skøll 1 roeier Michelle Straver is vervangen door Fleur Tolmeijer 
10-03-2019J16 4* SPA Spaarne stuur Nadine Groos is vervangen door Amély Carrière 
10-03-2019LHEj 8+ PRO Proteus roeier Chiel van Baardwijk is vervangen door Tim van Duivenbode 
10-03-2019J18 4* VIK Viking stuur Maite Kuijpers is vervangen door Bente Scheffer 
10-03-2019DE 4* PRO Proteus-combi stuur Peter Wiersum is vervangen door Julia Groenveld 
10-03-2019DG 8+ SKO Skøll roeier Katinka Krom is vervangen door Daniek Hamberg 
10-03-2019HG 8+ THE Thêta roeier Arnout Hilhorst is vervangen door Robert Tiemeijer
roeier Oscar Geerars is vervangen door Ruben Vreugdenhil
roeier Robert Tiemeijer is vervangen door Oscar Geerars 
10-03-2019LDEj 4* AEG Aegir/Asopos stuur Sanne Barzilay is vervangen door Laura Terpoorten 
10-03-2019M16 4* WIL Willem III/Diep stuur Diede Beishuizen is vervangen door Mila Dekker 
10-03-2019HVA 8+ HOO Hoop A1 roeier Marnix Reijgersberg is vervangen door Wim Bakker 
za 21:21HG 8+ ORC Orca/Vidar roeier Maarten Mein is vervangen door Pieter Haijtema
roeier Pieter Haijtema is vervangen door Bram Holla 
za 21:21LHG 8+ AEG Aegir/Laga/Gyas/Euros roeier Jan Hummelink is vervangen door Marnix Meersman
roeier Wif Bronsgeest is vervangen door Pancras Hogendoorn
roeier Pancras Hogendoorn is vervangen door Tjalling Jan Veldhuis
roeier Marnix Meersman is vervangen door Jogchem Brouwer
roeier Jogchem Brouwer is vervangen door Jan Hummelink
roeier Tjalling Jan Veldhuis is vervangen door Wif Bronsgeest
roeier Tjalling Meijer is vervangen door Stijn Wijnen
roeier Stijn Wijnen is vervangen door Tjalling Meijer 
za 21:21LHG 8+ SKO Skøll/Amstel/Willem III/SAU roeier Timo van Helvoort is vervangen door Navin Keizer 
za 21:21HEj 8+ NJO Njord/Aegir roeier Emile Six is vervangen door Koen Kakes 
za 21:21HEj 8+ TRI Triton/Proteus roeier Jip van Bezooijen is vervangen door Jochem Timmermans 
za 21:21LHEj 8+ ARG Argo roeier Ate Frijters is vervangen door Douwe Draisma 
za 21:21LHEj 8+ GYA Gyas roeier Rob ter Burg is vervangen door Kristof Joosten 
za 21:21J18 4* RIC RIC/Spaarne/Amstel stuur Iselinn Aalbersberg is vervangen door Lena Stremler 
za 21:21J18 4* WIL Willem III/Viking/Hemus roeier Bouke Hoekstra is vervangen door Jelmer Bennema 
za 21:21DG 8+ WIL Willem III/Okeanos roeier Lotte Pronk is vervangen door Anna de Boer
roeier Fien van Westreenen is vervangen door Benita de Man
roeier Benita de Man is vervangen door Brigitte Radier
roeier Anna de Boer is vervangen door Danielle Willemsen
roeier Danielle Willemsen is vervangen door Fien van Westreenen
roeier Janneke van der Meulen is vervangen door Lotte Pronk
roeier Amber van Zomeren is vervangen door Marleen Verburgh 
za 21:21DE 4* SAU Saurus/Beatrix roeier Sophia Klerks is vervangen door Roos Rooijakkers 
za 21:21LDEj 4* SKA Skadi roeier Nalini Sreeram is vervangen door Verie Pijnappel
roeier Femke Walraven is vervangen door Paulien Loos
roeier Paulien Loos is vervangen door Femke Walraven
roeier Verie Pijnappel is vervangen door Nalini Sreeram 
za 21:21J16 4* SPA Spaarne stuur Zoë Smithuis is vervangen door Nadine Groos 
za 21:21J16 4* VIK Viking/Spaarne roeier Jorrit Oelderik is vervangen door Robbe Mourits 
za 21:21DCl 8+ ARG Argo roeier Lilian Prinsen is vervangen door Nicole Broekema 
za 21:21DCl 8+ SKA Skadi roeier Rebecca Bronder is vervangen door Maaike Linders
roeier Yasmine Mulder is vervangen door Sara Hondmann 
za 21:21DCl 8+ SKO Skøll 1 roeier Irene van Damme is vervangen door Eline Jonk 
08-03-2019DEj 8+ ORC Orca roeier Sophie Tubbergen is vervangen door Hinke Oostveen
roeier Riemke Bosma is vervangen door Sophie Tubbergen
roeier Marre Slikker is vervangen door Riemke Bosma
roeier Hanna van de Mortel is vervangen door Marre Slikker
roeier Veerle Walch is vervangen door Suzanne Hospers
roeier Suzanne Hospers is vervangen door Veerle Walch
roeier Veerle Van den Meerschaut is vervangen door Hanna van de Mortel
roeier Hinke Oostveen is vervangen door Veerle Van den Meerschaut 
08-03-2019HEj 8+ LAG Laga/Triton/Skadi/Proteus roeier Willem Ooink is vervangen door Nathan van der Sluijs
roeier Joost Boogaard is vervangen door Sylvester Majoor
roeier Nathan van der Sluijs is vervangen door Joost Boogaard
roeier Pepijn Ingenpass is vervangen door Bart de Vries
roeier Bart de Vries is vervangen door Pepijn Ingenpass 
08-03-2019LHEj 8+ ORC Orca roeier Bastiaan IJsselstein is vervangen door Bento Noldus
roeier Jonatan van Dongen is vervangen door Maxim Landweer
roeier Bento Noldus is vervangen door Lex Zwakenberg
roeier Maxim Landweer is vervangen door Bastiaan IJsselstein 
08-03-2019DE 8+ GYA Gyas/Hunze roeier Esther Wijnalda is vervangen door Eline Feitsma
roeier Marij Compagner is vervangen door Esther Wijnalda
roeier Luca Bessems is vervangen door Annemiek de Haan
roeier Eline Feitsma is vervangen door Marij Compagner
roeier Sophie Souwer is vervangen door Luca Bessems
roeier Marloes Oldenburg is vervangen door Sophie Souwer 
08-03-2019DG 8+ GYA Gyas/Asopos roeier Babette Rosman is vervangen door Anouk Bonke 
08-03-2019DG 8+ SKA Skadi/Njord roeier Anne van der Vorst is vervangen door Iris Forkink
roeier Vienna van Niersen is vervangen door Anne van der Vorst
roeier Lisanne Brandsma is vervangen door Vienna van Niersen 
08-03-2019DEj 8+ LAG Laga/Saurus/Triton/Phocas roeier Hansje Klijsen is vervangen door Pleun Santerse
roeier Sabine van Dijk is vervangen door Mare Verbruggen 
08-03-2019DE 4* SKO Skøll stuur Doddy Wolfs is vervangen door Pauline Huurdeman 
08-03-2019HCl 8+ ARG Argo 1 roeier Daniel Boer is vervangen door Hugo Maassen
stuur Job Kwakernaak is vervangen door Arlette de Vegt 
08-03-2019HCl 8+ ARG Argo 2 roeier Matthijs van Dam is vervangen door Pierre Verbakel
roeier Jesse de Vries is vervangen door Matthijs van Dam 
08-03-2019DCl 8+ SKO Skøll 2 roeier Tessa Siertsema is vervangen door Daniek Hamberg