crew stroke | event | race | time | lane | |
---|---|---|---|---|---|
Margus Kodasma | M | 2000 meter | Sun, 10:00 AM | [3] | |
Pärnu SK | |||||
Lauri Õnnik | M | 2000 meter | Sun, 10:00 AM | [5] | |
Pärnu SK | |||||
Tõnu Endrekson | M | 2000 meter | Sun, 10:00 AM | [12] | |
Pärnu SK | |||||
Nikita Konstatinov | M | 2000 meter | Sun, 10:00 AM | [14] | |
Pärnu SK | |||||
Bertty Nurm | U23M | 2000 meter | Sun, 10:20 AM | [6] | |
Pärnu SK | |||||
Mark Kiradi | U23M | 2000 meter | Sun, 10:20 AM | [7] | |
Pärnu SK | |||||
Liisu Mitt | N | 2000 meter | Sun, 10:40 AM | [2] | |
Pärnu SK | |||||
Kelli Järvoja | Nkk | 2000 meter | Sun, 10:40 AM | [5] | |
Pärnu SK | |||||
Anni Rava | Nkk | 2000 meter | Sun, 10:40 AM | [6] | |
Pärnu SK | |||||
Greta Jaanson | U23N | 2000 meter | Sun, 10:40 AM | [13] | |
Pärnu SK | |||||
Cäroly Paatsi | U23N | 2000 meter | Sun, 10:40 AM | [16] | |
Pärnu SK | |||||
Annabel Aron | U23N | 2000 meter | Sun, 10:40 AM | [17] | |
Pärnu SK | |||||
Karel Allik | PA | 2000 meter | Sun, 11:00 AM | [1] | |
Pärnu SK | |||||
Karl-Joosep Raudkivi | PA | 2000 meter | Sun, 11:00 AM | [6] | |
Pärnu SK | |||||
Brenet Volmerson | PA | 2000 meter | Sun, 11:00 AM | [8] | |
Pärnu SK | |||||
Magrnar Liier | PA | 2000 meter | Sun, 11:00 AM | [11] | |
Pärnu SK | |||||
Mark-Sander Ardel | PA | 2000 meter | Sun, 11:00 AM | [16] | |
Pärnu SK | |||||
Meiro Kalamees | PA | 2000 meter | Sun, 11:00 AM | [18] | |
Pärnu SK | |||||
Johanna Künnapas | TA | 2000 meter | Sun, 11:20 AM | [3] | |
Pärnu SK | |||||
Kreete Keersalu | TA | 2000 meter | Sun, 11:20 AM | [6] | |
Pärnu SK | |||||
Virgo Mitt | PB | 2000 meter | Sun, 11:40 AM | [3] | |
Pärnu SK | |||||
Robin Hunt | PB | 2000 meter | Sun, 11:40 AM | [12] | |
Pärnu SK | |||||
Sebastian Orav | PB | 2000 meter | Sun, 11:40 AM | [16] | |
Pärnu SK | |||||
Werner Jõgeva | PB | 2000 meter | Sun, 11:40 AM | [17] | |
Pärnu SK | |||||
Mariliis Aak | TB | 2000 meter | Sun, 12:00 PM | [2] | |
Pärnu SK | |||||
Marilin Aak | TB | 2000 meter | Sun, 12:00 PM | [3] | |
Pärnu SK | |||||
Karolin Põbo | TB | 2000 meter | Sun, 12:00 PM | [7] | |
Pärnu SK | |||||
Pille Parits | TB | 2000 meter | Sun, 12:00 PM | [14] | |
Pärnu SK | |||||
Erik Strikholm | PC | 500 meter | Sun, 12:20 PM | [5] | |
Pärnu SK | |||||
Randel Randjõe | PC | 500 meter | Sun, 12:20 PM | [9] | |
Pärnu SK | |||||
Renari Kiil | PC | 500 meter | Sun, 12:20 PM | [10] | |
Pärnu SK | |||||
Jan Erik Saard | PC | 500 meter | Sun, 12:20 PM | [11] | |
Pärnu SK | |||||
Arro Kivisild | PC | 500 meter | Sun, 12:20 PM | [14] | |
Pärnu SK | |||||
Nikita Bitkov | PC | 500 meter | Sun, 12:20 PM | [18] | |
Pärnu SK | |||||
Aleksei Naumov | PC | 500 meter | Sun, 12:20 PM | [19] | |
Pärnu SK | |||||
Martten Ardel | PC | 500 meter | Sun, 12:40 PM | [2] | |
Pärnu SK | |||||
Karl Janis | PC | 500 meter | Sun, 12:40 PM | [3] | |
Pärnu SK | |||||
Nikolai Kiradi | PC | 500 meter | Sun, 12:40 PM | [5] | |
Pärnu SK | |||||
Karl Vaarik | PC | 500 meter | Sun, 12:40 PM | [9] | |
Pärnu SK | |||||
Nikita Zurbi | PC | 500 meter | Sun, 12:40 PM | [13] | |
Pärnu SK | |||||
Mattias Luhaäär | PC | 500 meter | Sun, 12:40 PM | [14] | |
Pärnu SK | |||||
Sten Karotamm | PC | 500 meter | Sun, 12:40 PM | [16] | |
Pärnu SK | |||||
Aksel Georg Aruste | PC | 500 meter | Sun, 12:40 PM | [17] | |
Pärnu SK | |||||
Pauliina Mäehunt | TC | 500 meter | Sun, 1:00 PM | [2] | |
Pärnu SK | |||||
Mirtel Hunt | TC | 500 meter | Sun, 1:00 PM | [4] | |
Pärnu SK | |||||
Carolina Mägi | TC | 500 meter | Sun, 1:00 PM | [7] | |
Pärnu SK | |||||
Lisete Idvand | TC | 500 meter | Sun, 1:00 PM | [8] | |
Pärnu SK | |||||
Bärbel Rõõm | TC | 500 meter | Sun, 1:00 PM | [9] | |
Pärnu SK | |||||
Eliise Tart | TC | 500 meter | Sun, 1:00 PM | [10] | |
Pärnu SK | |||||
Lisandra Šapkin | TC | 500 meter | Sun, 1:20 PM | [8] | |
Pärnu SK | |||||
Liina Norvik | TC | 500 meter | Sun, 1:20 PM | [10] | |
Pärnu SK | |||||
Kaspar Mode | PD | 250 meter | Sun, 1:40 PM | [1] | |
Pärnu SK | |||||
Arolt Kivisild | PD | 250 meter | Sun, 1:40 PM | [8] | |
Pärnu SK | |||||
Magnus Liier | PD | 250 meter | Sun, 1:40 PM | [9] | |
Pärnu SK | |||||
Ardon Kivisild | PD | 250 meter | Sun, 1:40 PM | [11] | |
Pärnu SK | |||||
Remo Rõõm | PD | 250 meter | Sun, 1:40 PM | [13] | |
Pärnu SK | |||||
Adeele Aruste | TD | 250 meter | Sun, 2:00 PM | [1] | |
Pärnu SK | |||||
Triinu Randjõe | TD | 250 meter | Sun, 2:00 PM | [2] | |
Pärnu SK | |||||
Milana Smirnov | TD | 250 meter | Sun, 2:00 PM | [4] | |
Pärnu SK | |||||
Nele Lohk | TD | 250 meter | Sun, 2:00 PM | [5] | |
Pärnu SK | |||||
Anette Aruste | TD | 250 meter | Sun, 2:00 PM | [8] | |
Pärnu SK | |||||
Peeter Strikholm | M40+ | 1000 meter | Sun, 2:20 PM | [5] | |
Pärnu SK | |||||
Marek Reimal | M40+ | 1000 meter | Sun, 2:20 PM | [7] | |
Pärnu SK | |||||
Riina Arva | N40+ | 1000 meter | Sun, 2:40 PM | [2] | |
Pärnu SK | |||||
Katri Aron | N50+ | 1000 meter | Sun, 2:40 PM | [5] | |
Pärnu SK | |||||
Birgit Näppi | PR1+PR2+PR3 | 1000 meter | Sun, 3:00 PM | [4] | |
Pärnu SK | |||||
Anna-Friida Jürgenson | PR1+PR2+PR3 | 1000 meter | Sun, 3:00 PM | [5] | |
Pärnu SK |