Fairness update 29-5
De huidige situatie voor zondagmiddag wordt geclassificeerd als geel. De wind draait vanmiddag iets ten opzichte van vanmorgen. De geadviseerde fairnessmaatregelen voor de races van vanmiddag zijn: varen in een 6-ploegen schema, gebruik van de banen 3-8, baan1 en 2 worden aangewezen als voordeelgebied en de finales waaraan voorwedstrijden zijn voorafgegaan worden geplaatst in waaiervorm. De winnaars uit de voorwedstrijd worden geplaatst vanaf baan 3, van deze winnaars wordt degene met de snelste tijd op baan 3 geplaatst, etc..

zo 11:20 - race 228 - [062] J18 2x voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ALKAlkmaarsche R&ZV/Aegir[5]01:55,39(1)03:55,52(1)05:57,33(1)07:52,63(1)FA
 Auke Kloosterman02:00,1302:01,8101:55,30
2.MAAMaas 1[6]02:00,68(4)04:00,66(2)06:02,58(2)08:00,83(2)FB
 Owen Knowles01:59,9802:01,9201:58,25+8,20
3.BEABeatrix[4]01:57,83(2)04:04,63(3)06:08,63(3)08:06,59(3)FB
 Arthur Peeters02:06,8002:04,0001:57,96+13,96
4.RICRIC/Spaarne 1[7]02:00,47(3)04:05,07(4)06:10,99(4)08:13,50(4)FC
 Rombout Jansen02:04,6002:05,9202:02,51+20,87
5.HEMHemus 1[8]02:10,11(5)04:21,51(5)06:33,07(5)08:37,72(5)FD
 Selwin van den Brink02:11,4002:11,5602:04,65+45,09

zo 11:25 - race 229 - [062] J18 2x voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.HUNHunze[7]01:59,14(4)03:52,44(1)05:54,07(1)07:51,07(1)FA
 Lysandros Tsiamparlis01:53,3002:01,6301:57,00
2.MAAMaas 4[5]01:57,53(2)03:57,09(2)06:02,12(2)07:58,04(2)FB
 Casper de Gooijer01:59,5602:05,0301:55,92+6,97
3.VIKViking 2[3]02:06,96(6)03:59,50(3)06:03,44(3)08:00,35(3)FB
 Nils Querngester01:52,5402:03,9401:56,91+9,28
4.WILWillem III 1[6]01:58,37(3)04:00,93(4)06:06,18(4)08:05,00(4)FC
 Klaas Baud02:02,5602:05,2501:58,82+13,93
5.SPASpaarne 1[4]01:54,73(1)04:02,20(5)06:09,72(5)08:11,53(5)FD
 Roef Riesthuis02:07,4702:07,5202:01,81+20,46
6.JASJason[8]01:59,63(5)04:18,42(6)06:22,55(6)08:30,42(6)FD
 Georg Vasiliev02:18,7902:04,1302:07,87+39,35

zo 11:30 - race 230 - [062] J18 2x voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 2[8]01:51,99(1)03:47,12(1)05:43,89(1)07:34,87(1)FA
 Ben van den Eerenbeemt01:55,1301:56,7701:50,98
2.LEYLeythe/Maas[5]01:54,67(2)03:54,33(2)05:53,40(2)07:47,45(2)FA
 Juan Poppeliers01:59,6601:59,0701:54,05+12,58
3.ARCAsser Roeiclub[3]01:55,87(3)03:57,40(4)05:57,93(4)07:50,86(3)FB
 Julian Hogenkamp02:01,5302:00,5301:52,93+15,99
4.TROTromp 2[4]01:57,01(4)03:56,91(3)05:57,11(3)07:52,73(4)FC
 Thijs Jansen01:59,9002:00,2001:55,62+17,86
5.RICRIC/Spaarne 2[6]01:59,57(5)03:58,99(5)06:00,40(5)07:58,71(5)FC
 Tim Jordan01:59,4202:01,4101:58,31+23,84
6.MAAMaas 2[7]02:09,61(6)04:26,20(6)06:58,45(6)09:07,65(6)FD
 Mark Knowles02:16,5902:32,2502:09,20+1:32,78

zo 11:35 - race 231 - [062] J18 2x voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.MAAMaas/Leythe[5]01:49,40(1)03:42,37(1)05:37,44(1)07:30,50(1)FA
 Beer Florijn01:52,9701:55,0701:53,06
2.ALKAlkmaarsche R&ZV/Zwolsche R&ZV[8]02:01,26(6)03:48,09(2)05:42,10(2)07:33,60(2)FA
 Joost van der Sluis01:46,8301:54,0101:51,50+3,10
3.ALKAlkmaarsche R&ZV/Hoop[4]01:54,05(3)03:51,33(3)05:50,07(3)07:45,15(3)FB
 Tos Eijskoot01:57,2801:58,7401:55,08+14,65
4.EEMEem/Laak[3]01:54,35(4)03:53,23(4)05:55,12(4)07:53,10(4)FC
 Olivier van Zanten01:58,8802:01,8901:57,98+22,60
5.TROTromp 3[6]01:57,82(5)04:00,27(5)06:05,38(5)08:07,56(5)FC
 Storm Aalberts02:02,4502:05,1102:02,18+37,06
6.SPASpaarne 2[7]01:53,71(2)04:08,83(6)06:18,57(6)08:22,71(6)FD
 Arthur Leffelaar02:15,1202:09,7402:04,14+52,21

zo 16:45 - race 280 - [062] J18 2x D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPASpaarne 1[3]02:01,96(1)04:08,83(1)06:18,56(1)08:23,67(1)
 Roef Riesthuis02:06,8702:09,7302:05,11
2.JASJason[6]02:06,10(3)04:12,83(3)06:19,91(2)08:27,25(2)
 Georg Vasiliev02:06,7302:07,0802:07,34+3,58
3.HEMHemus 1[4]02:05,85(2)04:12,45(2)06:23,30(3)08:31,23(3)
 Selwin van den Brink02:06,6002:10,8502:07,93+7,56
4.SPASpaarne 2[5]02:09,63(4)04:22,40(4)06:39,21(4)08:53,30(4)
 Arthur Leffelaar02:12,7702:16,8102:14,09+29,63
5.MAAMaas 2[7]02:15,83(5)04:35,89(5)07:03,93(5)09:31,08(5)
 Mark Knowles02:20,0602:28,0402:27,15+1:07,41

zo 16:50 - race 281 - [062] J18 2x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WILWillem III 1[5]01:57,64(1)03:59,98(1)06:03,45(1)08:00,02(1)
 Klaas Baud02:02,3402:03,4701:56,57
2.RICRIC/Spaarne 1[6]01:58,98(4)--06:11,06(2)08:11,78(2)
 Rombout Jansen02:00,72+11,76
3.TROTromp 2[3]01:57,92(2)04:03,65(2)06:12,66(3)08:12,14(3)
 Thijs Jansen02:05,7302:09,0101:59,48+12,12
4.EEMEem/Laak[4]01:58,59(3)--06:17,71(4)08:22,05(4)
 Olivier van Zanten02:04,34+22,03
5.RICRIC/Spaarne 2[7]02:03,32(5)--06:24,81(5)08:33,09(5)
 Tim Jordan02:08,28+33,07
6.TROTromp 3[8]02:04,60(6)--06:28,89(6)08:36,65(6)
 Storm Aalberts02:07,76+36,63

zo 16:55 - race 282 - [062] J18 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.MAAMaas 1[4]01:55,05(1)--06:00,73(1)08:04,71(1)
 Owen Knowles02:03,98
2.ALKAlkmaarsche R&ZV/Hoop[5]01:58,09(2)--06:07,68(2)08:09,72(2)
 Tos Eijskoot02:02,04+5,01
3.MAAMaas 4[3]02:00,30(5)--06:09,68(3)08:11,44(3)
 Casper de Gooijer02:01,76+6,73
4.BEABeatrix[8]02:00,88(6)--06:09,97(4)08:13,03(4)
 Arthur Peeters02:03,06+8,32
5.ARCAsser Roeiclub[6]01:59,08(3)--06:15,18(5)08:18,39(5)
 Julian Hogenkamp02:03,21+13,68
6.VIKViking 2[7]01:59,61(4)--06:15,39(6)08:19,48(6)
 Nils Querngester02:04,09+14,77

zo 17:00 - race 283 - [062] J18 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ALKAlkmaarsche R&ZV/Aegir[6]01:51,77(2)03:50,94(2)05:49,38(2)07:36,71(1)
 Auke Kloosterman01:59,1701:58,4401:47,33
2.MAAMaas/Leythe[3]01:50,78(1)03:49,37(1)05:48,47(1)07:38,95(2)
 Beer Florijn01:58,5901:59,1001:50,48+2,24
3.WILWillem III 2[4]01:52,29(3)03:51,15(3)05:49,89(3)07:39,14(3)
 Ben van den Eerenbeemt01:58,8601:58,7401:49,25+2,43
4.ALKAlkmaarsche R&ZV/Zwolsche R&ZV[7]01:54,92(5)03:58,19(5)05:53,85(4)07:46,05(4)
 Joost van der Sluis02:03,2701:55,6601:52,20+9,34
5.HUNHunze[5]01:54,74(4)03:56,23(4)06:02,79(5)08:00,30(5)
 Lysandros Tsiamparlis02:01,4902:06,5601:57,51+23,59
6.LEYLeythe/Maas[8]02:01,09(6)04:11,52(6)06:23,27(6)08:21,01(6)
 Juan Poppeliers02:10,4302:11,7501:57,74+44,30