Fairness update 29-5
De huidige situatie voor zondagmiddag wordt geclassificeerd als geel. De wind draait vanmiddag iets ten opzichte van vanmorgen. De geadviseerde fairnessmaatregelen voor de races van vanmiddag zijn: varen in een 6-ploegen schema, gebruik van de banen 3-8, baan1 en 2 worden aangewezen als voordeelgebied en de finales waaraan voorwedstrijden zijn voorafgegaan worden geplaatst in waaiervorm. De winnaars uit de voorwedstrijd worden geplaatst vanaf baan 3, van deze winnaars wordt degene met de snelste tijd op baan 3 geplaatst, etc..
datumveldverenigingploegmutatie
zo 15:47DB 8+ TRI Triton rower Sophie Besseler has been replaced by Pien Van Haren 
zo 15:06LDG 2x TRI Triton 1 crew has withdrawn after draw 
zo 14:51J16 2x RIC RIC 2 crew has withdrawn after draw 
zo 13:56J18 8+ HUN Hunze/Asser Roeiclub/Zwolsche R&ZV/Wetterwille crew has withdrawn after draw 
zo 13:52HB 1x ASO Asopos de Vliet crew has withdrawn after draw 
zo 13:45DG 4- LAG Laga crew has withdrawn after draw 
zo 13:45HE 8+ LAG Laga 1 rower Tristan Steegman has been replaced by Joaquin Exalto 
zo 13:35LHB 1x SKA Skadi 2 crew has withdrawn after draw 
zo 13:35LHB 1x SKA Skadi 1 crew has entered 
zo 13:33HE 2- LAG Laga crew has withdrawn after draw 
zo 13:24M16 2x VIK Viking crew has withdrawn after draw 
zo 12:33HB 2x NER Nereus crew has withdrawn after draw 
zo 11:54HGb 4- AEG Aegir crew has withdrawn after draw 
zo 11:54DG 2x TRI Triton crew has withdrawn after draw 
zo 11:35LHE 1x TRI Triton 1 crew has withdrawn after draw 
zo 11:24DE 4x LAG Laga/Thêta/Njord/Triton rower Marg van der Wal has been replaced by Anna Leerink 
zo 11:20HB 2x PON Pontos crew has withdrawn after draw 
zo 11:06DG 2x AEG Aegir crew has withdrawn after draw 
zo 10:55LHG 4- NJO Njord  
zo 10:11LHB 2x EUR Euros  
zo 10:08LDG 2x NER Nereus Niet verschenen bij weging 
zo 09:02DE 2- SKO Skøll crew has withdrawn after draw 
zo 08:57LHB 1x SKA Skadi 1  
zo 08:25J18 2x TRO Tromp 1 crew has withdrawn after draw 
zo 08:21DB 1x ASO Asopos de Vliet 2 crew has withdrawn after draw 
zo 07:18HB 8+ SKO Skøll cox Lianne Bouwmeester has been replaced by Julia Groenveld 
zo 06:28LHB 2x ARG Argo crew has withdrawn after draw 
za 22:23DGb 4- PHO Phocas 2 rower Sophie Folkersma has been added
rower Lianne Saenger has been added
rower Amélie Curral has been added
rower Guusje Dokter has been added
crew has entered 
za 22:19DB 2x SAU Saurus/Hunze crew has withdrawn after draw 
za 22:06HB 2x SAU Saurus crew has withdrawn after draw 
za 22:03DGb 4- NJO Njord 1 crew has withdrawn after draw 
za 21:56HG 2x SKA Skadi crew has withdrawn after draw 
za 21:40LHG 4- TRI Triton crew has withdrawn after draw 
za 16:33DE 2x LAG Laga/Hunze crew has withdrawn after draw 
za 16:33LHB 1x SKA Skadi 3 rower Jasper van der Meulen has been added
crew has entered 
za 15:49M18 2x MAA Maas crew has withdrawn after draw 
za 15:12M16 2x VIK Viking 1 crew has withdrawn after draw 
za 14:52LDB 2x AEG Aegir crew has withdrawn after draw 
za 14:24DG 1x NER Nereus 1 crew has withdrawn after draw 
za 13:53DDev 4- NJO Njord 1 rower Lise Duijvestijn has been replaced by Margot Leeuwenburgh 
za 12:48J18 1x JAS Jason 3 crew has withdrawn after draw 
za 12:48J18 1x JAS Jason 1 crew has withdrawn after draw 
za 12:48J18 1x JAS Jason 2 crew has withdrawn after draw 
za 12:39LHG 2x SKA Skadi crew has withdrawn after draw 
za 12:32LHGb 1x ARG Argo crew has withdrawn after draw 
za 12:28HDev 2x SKA Skadi crew has withdrawn after draw 
za 12:04HG 8+ SKO Skøll cox Lianne Bouwmeester has been replaced by Anna Mayer 
za 09:51M18 2x HUN Hunze crew has withdrawn after draw 
za 09:28LHDev 4- TRI Triton  
za 08:33HDev 4- VID Vidar crew has withdrawn after draw 
za 07:44DDev 4- PHO Phocas 2 crew has withdrawn after draw 
27-5-2022 20:04LDGb 1x SKA Skadi 2 rower Hannah Jonker has been added
crew has entered 
27-5-2022 16:52LDG 2x SKA Skadi crew has withdrawn after draw 
27-5-2022 16:39DB 2x ASO Asopos de Vliet crew has withdrawn after draw 
27-5-2022 16:39LDDev 2x SKA Skadi crew has withdrawn after draw 
27-5-2022 15:16HG 2x ORC Orca crew has withdrawn after draw 
27-5-2022 15:16HE 2x ORC Orca crew has withdrawn after draw 
27-5-2022 13:20DE 8+ ARG Argo/Skøll/Asopos de Vliet/Phocas/Proteus-Eretes/Orca/Skadi cox Sara Kalf has been replaced by Ashraf Morra 
27-5-2022 11:28LHB 1x LAG Laga  
27-5-2022 10:52LHB 1x LAG Laga crew has withdrawn after draw