Fairness update 29-5
De huidige situatie voor zondagmiddag wordt geclassificeerd als geel. De wind draait vanmiddag iets ten opzichte van vanmorgen. De geadviseerde fairnessmaatregelen voor de races van vanmiddag zijn: varen in een 6-ploegen schema, gebruik van de banen 3-8, baan1 en 2 worden aangewezen als voordeelgebied en de finales waaraan voorwedstrijden zijn voorafgegaan worden geplaatst in waaiervorm. De winnaars uit de voorwedstrijd worden geplaatst vanaf baan 3, van deze winnaars wordt degene met de snelste tijd op baan 3 geplaatst, etc..

zo 09:55 - race 213 - [063] M18 4x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III[5]01:41,16(1)03:27,44(1)05:16,16(1)07:05,05(1)FA
 Minou Bouman01:46,2801:48,7201:48,89
2.SPASpaarne/Amstel/Nereus/Hunze[4]01:43,32(3)03:32,47(2)05:22,14(2)07:10,76(2)FA
 Anna Menke01:49,1501:49,6701:48,62+5,71
3.SPASpaarne/Alkmaarsche R&ZV/Leythe[3]01:43,09(2)03:33,98(3)05:23,84(3)07:12,42(3)FA
 Amély Carrière01:50,8901:49,8601:48,58+7,37
4.TROTromp[6]01:50,04(4)03:44,80(4)05:42,05(4)07:36,22(4)FB
 Tessa Schokking01:54,7601:57,2501:54,17+31,17

zo 10:00 - race 214 - [063] M18 4x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.VIKViking/VADA/DDS[3]01:49,09(1)03:44,71(1)05:40,35(1)07:36,77(1)FA
 Eeke Bavelaar01:55,6201:55,6401:56,42
2.RICRIC/Amstel[4]01:51,38(3)03:47,24(2)05:45,37(2)07:41,65(2)FA
 Iza Scheen01:55,8601:58,1301:56,28+4,88
3.NAANaarden/Beatrix[5]01:51,06(2)03:48,46(3)05:46,77(3)07:43,00(3)FA
 Lisa du Croo de Jongh01:57,4001:58,3101:56,23+6,23
4.VIKViking/Asser Roeiclub/Hunze[7]01:53,98(4)03:51,13(4)05:49,40(4)07:49,37(4)FB
 Femke de Witt01:57,1501:58,2701:59,97+12,60
5.VIKViking/Hoop[6]01:56,73(5)04:00,14(5)06:05,74(5)08:09,15(5)FB
 Doortje de Groot02:03,4102:05,6002:03,41+32,38

zo 15:05 - race 262 - [063] M18 4x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TROTromp[3]02:01,48(1)04:09,37(1)06:28,94(1)08:19,92(1)
 Tessa Schokking02:07,8902:19,5701:50,98
2.VIKViking/Asser Roeiclub/Hunze[4]02:07,58(2)04:23,95(2)06:42,72(2)08:50,18(2)
 Femke de Witt02:16,3702:18,7702:07,46+30,26
3.VIKViking/Hoop[5]02:16,42(3)04:40,71(3)07:09,55(3)09:25,27(3)
 Doortje de Groot02:24,2902:28,8402:15,72+1:05,35

zo 15:10 - race 263 - [063] M18 4x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WILWillem III[3]01:57,25(1)03:55,84(1)05:58,27(1)07:54,84(1)
 Minou Bouman01:58,5902:02,4301:56,57
2.SPASpaarne/Amstel/Nereus/Hunze[5]02:00,44(2)04:02,36(2)06:07,23(2)08:03,41(2)
 Anna Menke02:01,9202:04,8701:56,18+8,57
3.SPASpaarne/Alkmaarsche R&ZV/Leythe[7]02:02,79(3)04:07,55(3)06:14,74(3)08:13,75(3)
 Amély Carrière02:04,7602:07,1901:59,01+18,91
4.VIKViking/VADA/DDS[4]02:09,59(5)04:11,00(4)06:22,30(4)08:24,44(4)
 Eeke Bavelaar02:01,4102:11,3002:02,14+29,60
5.NAANaarden/Beatrix[8]02:10,03(6)04:21,63(5)06:38,60(5)08:46,00(5)
 Lisa du Croo de Jongh02:11,6002:16,9702:07,40+51,16
6.RICRIC/Amstel[6]02:05,47(4)04:27,09(6)06:47,02(6)08:56,14(6)
 Iza Scheen02:21,6202:19,9302:09,12+1:01,30