Fri, 10:30 - Race 106 - J15 2nd 4x+ (Open) Time Trial

6 fastest => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC

codecrew
stroke
number
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club F[151]
 Ciaran Reilly
TFNTiffin School Boat Club B[152]
 Michael Dennis
CCSClaires Court School Boat Club N[153]
 Max Moore
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club J[154]
 Tomas Hodek
GRNGrange School, The Rowing Club E[155]
 Albert JONES
MARMarlow Rowing Club N[156]
 Hugo Lee
HINHinksey Sculling School L[157]
 Ben Carlin
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club G[158]
 Oliver Wise
HWGRoyal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club G[160]
 Joseph Smith
TSSTideway Scullers School G[161]
 Angus Grant
AVNAvon County Rowing Club C[163]
 Sam Body
WRGRoyal Grammar School Worcester Boat Club E[164]
 William Cartwright
KSWKings School Worcester, The, Boat Club H[165]
 Thomas Phillips
MGNMagdalen College School Boat Club I[166]
 Kitan Oshodi
GUIGuildford Rowing Club B[167]
 Benji Furner-Wright
CBRCity of Bristol Rowing Club D[168]
 Rufus Law
EMAEmanuel School Boat Club O[169]
 George Roberts
KCHKings School Chester, The, Rowing Club H[170]
 James Phillips

Fri, 14:51 - Race 123 - J15 2nd 4x+ (Open) Final C

lanecodecrew
stroke
[1]WRGRoyal Grammar School Worcester Boat Club E
 William Cartwright
[2]EMAEmanuel School Boat Club O
 George Roberts
[3]KSWKings School Worcester, The, Boat Club H
 Thomas Phillips
[4]MGNMagdalen College School Boat Club I
 Kitan Oshodi
[5]AVNAvon County Rowing Club C
 Sam Body
[6]KCHKings School Chester, The, Rowing Club H
 James Phillips

Fri, 16:50 - Race 145 - J15 2nd 4x+ (Open) Final B

lanecodecrew
stroke
[1]HINHinksey Sculling School L
 Ben Carlin
[2]HWGRoyal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club G
 Joseph Smith
[3]GRNGrange School, The Rowing Club E
 Albert JONES
[4]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club J
 Tomas Hodek
[5]GUIGuildford Rowing Club B
 Benji Furner-Wright
[6]CBRCity of Bristol Rowing Club D
 Rufus Law

Fri, 16:55 - Race 146 - J15 2nd 4x+ (Open) Final A

lanecodecrew
stroke
[1]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club F
 Ciaran Reilly
[2]MARMarlow Rowing Club N
 Hugo Lee
[3]TFNTiffin School Boat Club B
 Michael Dennis
[4]CCSClaires Court School Boat Club N
 Max Moore
[5]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club G
 Oliver Wise
[6]TSSTideway Scullers School G
 Angus Grant