Sun, 08:00 - Race 301 - J16 4x Time Trial

12 fastest => SAB

codecrew
stroke
number
WYCWycliffe College Boat Club[1]
 James Brixey
DUSDurham School Boat Club B[2]
 Ross Mushens
BEDBedford Rowing Club[3]
 Reese Kilby
CCSClaires Court School Boat Club[4]
 Jaco Overturf
TSSTideway Scullers School A[5]
 Gabriele Woolmer
KSWKings School Worcester, The, Boat Club A[6]
 Alex Checkley
ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A[7]
 Diarmuid Hartney
MGNMagdalen College School Boat Club A[8]
 Archie Albert
PETPeterborough City Rowing Club[9]
 Callum Gilbey
KCHKings School Chester, The, Rowing Club A[10]
 Arthur Greenwood
GWCGeorge Watsons College RC[11]
 Angus Millar
TKCTeam Keane Sculling School A[12]
 Theo Jeronimus
WRCWallingford Rowing Club[13]
 Philip van Der Veen
ZANPNeptune Rowing Club, Ireland[14]
 Jonah Stapleton
STKTrentham Boat Club[15]
 Jonathan Matthews
HWGRoyal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club B[16]
 Robert Velica
NSCNorwich School Boat Club[17]
 Charlie Hulbert
HINHinksey Sculling School[18]
 Daniel Carpenter
KSWKings School Worcester, The, Boat Club B[19]
 Wilfie George
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[20]
 Ben Furley
EMAEmanuel School Boat Club[21]
 Ben Tamlyn
BDSBedford School Boat Club A[22]
 Harvey Toms
ASRAberdeen Schools Rowing Association[23]
 Oscar Forbes
HWGRoyal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club A[24]
 Toby Bradshaw
DULDulwich College Boat Club[25]
 Henry Bichard
TSSTideway Scullers School B[26]
 Leon Fettan

Sun, 11:50 - Race 314A - J16 4x Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]DUSDurham School Boat Club B
 Ross Mushens
[2]DULDulwich College Boat Club
 Henry Bichard
[3]TSSTideway Scullers School B
 Leon Fettan
[4]CCSClaires Court School Boat Club
 Jaco Overturf
[5]ASRAberdeen Schools Rowing Association
 Oscar Forbes
[6]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club
 Ben Furley
[7]STKTrentham Boat Club
 Jonathan Matthews

Sun, 11:56 - Race 315B - J16 4x Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]KSWKings School Worcester, The, Boat Club A
 Alex Checkley
[2]ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A
 Diarmuid Hartney
[3]HINHinksey Sculling School
 Daniel Carpenter
[4]WRCWallingford Rowing Club
 Philip van Der Veen
[5]PETPeterborough City Rowing Club
 Callum Gilbey
[6]TSSTideway Scullers School A
 Gabriele Woolmer

Sun, 14:38 - Race 342C - J16 4x Final B

lanecodecrew
stroke
[1]DULDulwich College Boat Club
 Henry Bichard
[2]DUSDurham School Boat Club B
 Ross Mushens
[3]KSWKings School Worcester, The, Boat Club A
 Alex Checkley
[4]ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A
 Diarmuid Hartney
[5]TSSTideway Scullers School B
 Leon Fettan
[6]HINHinksey Sculling School
 Daniel Carpenter
[7]CCSClaires Court School Boat Club
 Jaco Overturf

Sun, 14:44 - Race 343D - J16 4x Final A

lanecodecrew
stroke
[1]ASRAberdeen Schools Rowing Association
 Oscar Forbes
[2]WRCWallingford Rowing Club
 Philip van Der Veen
[3]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club
 Ben Furley
[4]PETPeterborough City Rowing Club
 Callum Gilbey
[5]TSSTideway Scullers School A
 Gabriele Woolmer
[6]STKTrentham Boat Club
 Jonathan Matthews