Fri, 13:35 - Race 109 - J15 4+ Time Trial

12 fastest => SAB, 13 - 18 => FC

codecrew
stroke
number
KRCKingston Rowing Club A[303]
 Jai Patel
KRCKingston Rowing Club B[304]
 Sam Asher
TSSTideway Scullers School[305]
 Nico Delaney
PANPangbourne College Boat Club C[306]
 Morgan Llewellyn
ZAJSSt Joseph College Rowing Club, Ireland A[307]
 Rossa McCabe
TES1863 Club B[308]
 Joaquin McDonnell
GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club[309]
 Benjamin Fry
TES1863 Club A[311]
 Joseph Rodgers
PANPangbourne College Boat Club B[312]
 Edward Butterworth
ASRAberdeen Schools Rowing Association A[313]
 Alex Fowler
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[314]
 Toby Tremmeling
ORAOratory School Boat Club[316]
 Tom Martin
GMSGreat Marlow School Boat Club A[317]
 Mackenzie Jameson
WGTWhitgift School Boat Club A[318]
 Jack Tullis
KHSKew House School Boat Club[319]
 Oscar Ballantyne
RBLReading Blue Coat School Boat Club A[320]
 Stilian Petrov
HERHereford Rowing Club[321]
 Jake Birch
MNKMonkton Combe School Boat Club A[322]
 Samuel Sheppard
PANPangbourne College Boat Club A[323]
 Ed Smith
YRMYarm School Boat Club[324]
 Finlay Gilraine
HAMHampton School Boat Club A[325]
 Sarthak Datta

Fri, 15:31 - Race 117G - J15 4+ Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[2]ZAJSSt Joseph College Rowing Club, Ireland A
 Rossa McCabe
[3]YRMYarm School Boat Club
 Finlay Gilraine
[4]HERHereford Rowing Club
 Jake Birch
[5]ASRAberdeen Schools Rowing Association A
 Alex Fowler
[6]TSSTideway Scullers School
 Nico Delaney
[7]TES1863 Club A
 Joseph Rodgers

Fri, 15:37 - Race 118H - J15 4+ Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[2]KHSKew House School Boat Club
 Oscar Ballantyne
[3]KRCKingston Rowing Club B
 Sam Asher
[4]KRCKingston Rowing Club A
 Jai Patel
[5]RBLReading Blue Coat School Boat Club A
 Stilian Petrov
[6]WGTWhitgift School Boat Club A
 Jack Tullis
[7]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club
 Toby Tremmeling

Fri, 16:31 - Race 127Q - J15 4+ Final C

lanecodecrew
stroke
[2]ORAOratory School Boat Club
 Tom Martin
[3]PANPangbourne College Boat Club A
 Ed Smith
[4]HAMHampton School Boat Club A
 Sarthak Datta
[5]GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club
 Benjamin Fry
[6]GMSGreat Marlow School Boat Club A
 Mackenzie Jameson
[7]PANPangbourne College Boat Club B
 Edward Butterworth

Fri, 18:19 - Race 145I - J15 4+ Final B

lanecodecrew
stroke
[2]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club
 Toby Tremmeling
[3]TES1863 Club A
 Joseph Rodgers
[4]WGTWhitgift School Boat Club A
 Jack Tullis
[5]YRMYarm School Boat Club
 Finlay Gilraine
[6]KHSKew House School Boat Club
 Oscar Ballantyne
[7]ZAJSSt Joseph College Rowing Club, Ireland A
 Rossa McCabe

Fri, 18:25 - Race 146J - J15 4+ Final A

lanecodecrew
stroke
[2]ASRAberdeen Schools Rowing Association A
 Alex Fowler
[3]RBLReading Blue Coat School Boat Club A
 Stilian Petrov
[4]KRCKingston Rowing Club A
 Jai Patel
[5]HERHereford Rowing Club
 Jake Birch
[6]TSSTideway Scullers School
 Nico Delaney
[7]KRCKingston Rowing Club B
 Sam Asher